9 Pisica în casă, vacă în felul în care nu suntem o pradă, nu suntem ipocriți

Spun că un păianjen are același drept de viață ca un erou și un bărbat? Da. Și nu văd nici un motiv logic să gândesc altceva.

Îndepărtați acest zâmbet smug de pe față. Una dintre principalele lecții ale tuturor timpurilor și culturilor este că suntem toți bigoți și, condamnând ipocrizia altcuiva, ne hrănim propria noastră ipocrizie.







Dacă întâmpinați vizita la Seattle, asigurați-vă că mergeți pe piața Pike Place. Zece milioane de vizitatori s-au aglomerat pe tot parcursul anului la tarabe de flori, brutării, magazine alimentare proaspete, au cumpărat brânzeturi rafinate, dulciuri, ciuperci, fructe și salam. Și cea mai bună parte a acestei piețe este departamentul de pești, unde bărbații în cizme de cauciuc și în veste gri cu glugă aruncă kilograme uriașe de somon la opt până la cinci metri către vânzător, de asemenea, îmbrăcați în sacou. Publicul iubește acest spectacol - ei râd și fac poze. Am văzut totul singur, și am râs și am făcut o fotografie.

Distribuiți această pagină

Capitole similare din alte cărți

O pisica vorbind in limba umana Poate ca un caine este cu adevarat cel mai bun prieten al omului, dar pentru o pisica nu exista un prieten mai bun decat ea insasi. Pisicile pot fi iubite sau urâte (sentimentele lor față de ele complet până la becul!). Cu toate acestea, aceste animale trăiesc alături de o persoană atâta timp cât

Modelul de incertitudine, sau ceva ce voi voi, vaca, într-adevăr nu înțeleg "până la, dar va fi o autobiografie, cu execuții în masă de cunoștințe bune". "Ei bine, hai să spunem - o voi amesteca, o voi răsuci, o voi amesteca, o voi îndrepta, o voi regurgita ... voi adăuga condimentele mele, așa că mă îmb







CAT nu se întoarce la drum! Toată lumea vrea să știe asta. Aristotel I a fost profund dezgustat de filmul "Ursul". Nu pentru că sunt indiferent față de animale. Mă simțeam jenat să mă uit la el, ca și când mi-ar arăta ceva obscen, pentru că producătorii de film

- Pisica moartă. Puneți mâinile pe genunchi cu mâinile sus. În mâna dreaptă, imaginați-vă puternic și figurat produsul în care sunteți deosebit de dăunător. Imaginați-vă cât mai bine cu putință - cu un miros și un gust. Și pe palma stângă imaginați, de asemenea, ceva în mod strălucitor

CURIOASE CAW - FĂRĂ GAZELLE Nu mănâncă pește sau carne, deci nu are piele sau secară DE: Există o astfel de tulburare mentală - anorexia nervoasă. Aceasta este o boală foarte gravă, care, de obicei, se termină cu spitalul și adesea cu moartea. Anorexia nervoasă se manifestă în

El a învățat să meargă ca o pisică Un om, care suferă de inflamații ale arterelor, a fost forțat să ia medicamente care fac sange mai subtire, dar de la cei vânătăi și krovotechenie.Snachala a observat că mai des decât de obicei, lovește mobilierul, ca urmare a

O pisica care merge singuri Nu doreste sa depinda de oameni, sa fie supusa si slaba, o femeie se straduieste pentru libertate si independenta. Învață să ia decizii și să-și asume responsabilitatea pentru acțiunile ei. Se luptă cu problemele vieții și se îndreaptă cu îndrăzneală spre calea spre obiectivul conceput.

1. "Cat": push-up-uri cu deflexie spate Scop. Examinarea mușchilor pieptului, brațelor, presei, înapoi. Poziția de plecare. Stați pe toate patru cu suport pe palme și genunchi. Execuție. Încet, îndoind spatele lui și apăsând pieptul pe podea, împingeți corpul înainte, complet

"Cat and Mouse" Un student foarte inteligent, dar ușor nervos din departamentul de fizică Samuel iubește să așeze cu atenție și logic sticlele când lucrează la barul "Cat and the Mouse". Pe copertele noului mineral mineral "Symbolik" există trei simboluri diferite:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: