20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Pentru nunta noastră ca gazdă, am ales Bronislava, și nu pentru un moment nu am regretat. Are un stil de referință foarte interesant: în timp ce rămîne foarte politicos și tact, el este, în același timp, într-adevăr capabil să-i înveselească pe invitați, să rîdă, să agită chiar și cei mai grabi! Bancnotele și concursurile sale sunt foarte amuzante și interesante, dar nu puțin murdare, ceea ce a fost fundamental pentru noi. El va găsi o abordare pentru orice persoană, indiferent de vârstă. În timpul și după nuntă, prietenii și cunoștințele ne-au spus: "Ai găsit prezentatorul de clasă!" În general, Bronislav, nu mă tem de acest cuvânt, chiar luminat publicul! Multe mulțumiri pentru el de la familia noastră. Îmi recomand foarte mult Bronislava, un prezentator excelent!







20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Aș dori să-i mulțumesc gazdei noastre, nu este mai mult decât o gazdă minunată, o alta a noii noastre de familie, a cărui zi de naștere am sărbătorit cu o mulțime de distracție, datorită Bronisław. Din primele minute ale cunoștință talentul său de a aduce un zâmbet și spirit ne-am cucerit. Se spune că indivizii creativi nu sunt foarte responsabili, dar aici eroul nostru sa arătat din partea cea mai bună. Am completat chestionarul pentru elaborarea scenariului individuale pentru nunta noastră, dar showman nu a fost mulțumit de informațiile primite, și nu au de rezervă de timp, în ciuda volumului de muncă și oboseala adus eseu la perfecțiune. oaspeții emoționale retur pentru o prezentare interesantă a fost aplauze yarkoy-, râsete, încântare. Deși. oaspeții au fost cei mai maturi și nu la fel de generoși în emoții ca tineretul. Talentul funcționează minunat. Indicatorul de calificare a fost un alt exemplu în cazul în care conducerea noastră cu ușurință, fără pregătire acasă sa dovedit a compune un plin de umor oaspeții salut. PS. Pentru mine personal, momentele plăcute: Bronislaw felicitat în fiecare zi, când a fost vopsit în biroul de registru, doar ne-a aprins pe ringul de dans, când aproape toți oaspeții au plecat, și cel mai important, comunicarea în timpul formării, datorită acestui fapt, am fost sigur că voi avea o nunta minunata!

20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Vrem să vă mulțumim foarte mult, cel mai remarcabil lider. și doar un om bun Bronislaw! În primul rând, este o persoană drăguță cu care să vorbim. În al doilea rând, el a abordat munca sa în mod responsabil. Avea o poveste pentru a înțelege acea atmosferă. pe care am conceput-o. Lucru bun. În al treilea rând, Bronislaw a lucrat pentru o sută la sută. atât părinții cât și tinerii erau mulțumiți ... totul era distractiv. Singurul lucru despre care toți regret că timpul a trecut foarte repede. toți cei care ne-au chemat după nuntă și-au adus aminte de gazdă și atmosfera plăcută pe care a creat-o. P.S. Încă o dată vă mulțumesc uriaș.

Așa sa întâmplat că în timpul pregătirii pentru nuntă am schimbat trei dintre cele mai importante. Figura 3 este cu siguranță reușită - la urma urmei, Bronislav a intrat în viața noastră de nuntă :) Susțin că la prima întâlnire eram prea vorbind, prea energic și prea agitat. Și au fost foarte fericiți că toți acești "prea" Bronislaw au reușit să-și facă prieteni și echilibru. Principalul nostru punct a fost îngrijorarea cu privire la inactivitatea facilitatorului. Desigur, noi toți ne cunoaștem mai bine decât altele (nu spun că altfel :)), dar într-adevăr a vrut să pe tot parcursul de formare și, desigur, celebrarea a fost persoana de lângă noi, care nu au uitat că pentru ceea ce este , vă va aminti mereu despre acest lucru și, în caz de forță majoră, o va face astfel încât să nu mai putem clipi, pentru că totul va fi rezolvat. Dacă sunteți în căutarea unei astfel de persoane, alegerea dvs. este Bronislav. Prin amabilitatea, atentie, participarea, simțul umorului, sociabilitate - sunt exact calitatile pe care ne-Bronislaw chiar în prima ședință, și datorită căreia, am fost asigurat, nunta va avea loc la cel mai înalt nivel. Trebuie să spun că toate așteptările noastre au fost îndeplinite? A trecut aproape o lună de la nunta noastră și ne mai amintim momentele luminoase ale sărbătorii, concursurile vesele, dansurile incendiare și atmosfera caldă și confortabilă care a însoțit banchetul. Bronislaw, vă mulțumesc foarte mult pentru această sărbătoare minunată!







20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Vă mulțumesc foarte mult Bronislava pentru munca făcută. A fost suficient ca o întâlnire să înțeleagă că era un profesionist de primă clasă. El, impreuna cu Dj Vanya, ne-a facut nunta exact ceea ce vrem si chiar mai mult. În ciuda numărului mare de oaspeți și a vârstelor diferite ale celor prezenți, Bronislaw a reușit să lege pe toți într-o singură mare companie caldă. Toți cei care au fost, inclusiv noi, sunt încă încântați de impresiile pe care le-am primit datorită minunatului nostru prezentator și Dj. Evenimentul nostru a fost plin de râs și lacrimi de bucurie, totul a fost clar și raționalizat. Vă vom recomanda tuturor prietenilor și prietenilor noștri, chiar vreau să vă revăd.

20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Multe mulțumiri Bronislaw pentru găzduirea evenimentului nostru de nuntă. Un număr foarte mare de emoții pozitive. Ei sunt atât de entuziaști încât ne numesc nunta cea mai tare. Și toate acestea vă mulțumesc! Minunate concursuri și o abilitate uimitoare de a găsi un limbaj comun cu toți oaspeții. Apropo, mulți dintre ei atât în ​​timpul banchetului cât și după el ne-au spus cât de norocoși am fost cu liderul! Bronislaw a făcut o impresie de neșters pe toți oaspeții noștri, iar acum toată lumea vrea să joace o nuntă și că ei îi conduc. Toți oaspeții au fost implicați în proces, în competiții, în dansuri. Omul-sărbătoare sunt pe deplin de acord cu el. Ei bine, în cele din urmă a cântat cântecul la revedere! O persoană rece și bună, arcul scăzut și un succes creativ. P.S. Dacă doriți ca nunta dvs. să fie URA, vă rugăm să o contactați pe Bronislav Steklov.

20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

20 de recenzii, cea mai importanta sticla de brosnislav, moscow

Bronislav, doar super-lider! Îi sfătuiesc pe toți! Umorul, energia și pozitivul Bronislaw ne-au cucerit oaspeții! Sunt doar în venerație de modul creativ a prezentat fapte interesante despre invitații, observați abil starea de spirit a celor prezenți și calm depăși toate dificultățile organizației pe care noi nu sunt foarte bine planificate. Oaspeții de la care nu ne-am așteptat din cauza modestății lor. Au cântat cântece, au dansat și au interpretat cu plăcere toate sarcinile prezentatorului. Dress up 120-killogrammovogo prietenul nostru tatuat într-un tutu roz - aceasta ar putea veni doar Bronislaw))) De asemenea, doresc să rețineți că am fost plăcut surprins. Foarte mult! Bronislav, când a planificat programul, a subliniat că ar fi vorba despre noi și invitații noștri și l-am rugat să îi trimită fapte și povestiri interesante. Dar în pregătirea pregătitoare i-am trimis informații doar cu o zi înainte de nuntă. Și care a fost admirația noastră, când am auzit fapte și povesti interesante sub formă de jocuri de acțiune, povești de detectiv și ghicitori și cu acompaniament muzical. A fost necesar să auziți și să vedeți! Pentru a pregăti un astfel de material pentru seară nu este doar talent real și profesionalism, este un adevărat dăruiește-te cauzei prezentatorului. Cred că Bronislaw nu putea să conducă un spectacol plin de umor, ci să devină și producătorul său! În general, nunta noastră slab organizată a fost atât de veselă, plină de bucurie și înmuiată de fericire încât toate glimpsurile se estompează împotriva acestui fundal! Bronislaw, vă mulțumesc din nou! Ești bine făcut, îți doresc succes în cariera ta, și doar în viață.

Conducerea nunții Bronislav Steklov (Moscova): fotografie, prețuri, foto







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: