6 Soluții - Îmi pare rău, a apărut o eroare - în instagram, nativ digital

Aboneaza-te la blog

Recent, Instagram a început să fie împărțit cu inovații. Și orice actualizare a Instagram-ului este de obicei însoțită de probleme grave și de probleme de rețea. Acesta este un proces atât de familiar, încât pentru o vreme nu am acordat atenție celei mai importante greșeli din ultimele săptămâni: "Ne pare rău, a existat o eroare." Am deja câteva informații despre partea tehnică a acestui proces, nu voi spune despre care, bineînțeles.







6 Soluții - Îmi pare rău, a apărut o eroare - în instagram, nativ digital

Rezolvarea problemei cu o eroare necunoscută în Instagram

Odată cu problema "Ne pare rău, a apărut o eroare" puteți accesa versiunea web din Instagram, dar nu ne permite să legăm Facebook. Prin urmare, puteți privi prin banda, desigur că puteți, dar nu ne va ajuta în nimic.

Este timpul să ne amintim aplicația Instagram pentru Windows 10. Dacă nu știi ce să folosească Direct'om pe un laptop (numai dacă nu Mac), puteți avea o lungă și fără a dansa cu o tamburină. Programul arată astfel:

6 Soluții - Îmi pare rău, a existat o eroare - în instagram, digitale native






6 Soluții - Îmi pare rău, a existat o eroare - în instagram, digitale native

Ajută în majoritatea cazurilor, dar, din păcate, nu toate. Înțelegem în continuare.

Următoarele acte se aseamănă puțin cu dansurile indienilor, care au încercat să le provoace ploaie. Uneori a coincis că și mai mulți indinieni au fost convinși că există un anumit ritual și o ordine corectă de acțiuni, datorită cărora este posibil să se oprească secetele. Ei bine, au dansat, în timp ce Columb nu a fost confundat de continent. Ceva ce am fost dus.

6 Soluții - Îmi pare rău, a existat o eroare - în instagram, digitale native

6 Soluții - Îmi pare rău, a existat o eroare - în instagram, digitale native

Aceasta este o scrisoare foarte importantă! Aici cu atenție. Faceți clic pe butonul albastru mare și obțineți o întrebare din sistem, prin care să deschideți linkul: Chrome, Instagram și așa mai departe. Alegeți Instagram dacă nu ați făcut acest lucru înainte și utilizați "utilizați întotdeauna această alegere". Felicitări, ați introdus profilul dvs.

Eliminați Instagram și reinstalați-l. O mică parte a utilizatorilor această metodă vă ajută cu adevărat.

în opinia mea, ea a scris astfel: apăsați roata, acolo pentru a "raporta problema", etc.

Bună ziua, aceeași problemă ((

Buna dupa-amiaza a incercat toate aceste moduri si acum spune ca eroarea cand trec prin intermediul aplicatiei Instagram prin facebook merge eroare nu ar putea loga pe facebook. Prin intermediul iPad și computerul în acest fel prin intermediul Facebook vine, help☺️

Din păcate, nimic mai mult decât ceea ce este scris în articol, nu pot spune. În teorie, greșeala ar fi trebuit corectată







Trimiteți-le prietenilor: