10 Semne că te afli în Zona Franceză

Ei bine, xs. Am avut un prieten ..

1. am discutat celelalte două jumătăți, prietenii și prietenele lor.
2. Întotdeauna am spus că este un tip grozav)
3. Eu nu sunt familiarizați cu el și prietena lui, deoarece acestea nu au fost, și, de fapt, el a fost singura persoană cu care am vorbit, cu excepția pentru compania de baieti lor (în timp ce am fost prieteni schimbat 3)






4. Ne-am sărutat pe obraz. Are o prietena, bine, e al meu.
5. El însuși a spus că sunt un mare prieten.

6. Personal, mereu am zburat la el pentru a-l salva de la o altă păsărică, doar pentru că. că nu-mi plăcea vocea în tub)
7. Nu mă uit la băieți. Pur și simplu, el este un interlocutor prea bun pentru a fi distras de astfel de lucruri, în afară de ultimii aproape trei ani, am o relație.

8. Noi nu vorbim doar despre relația dintre noi, atunci când am avut amândoi condiție „libertate relativă“ și apoi a ajuns la concluzia că nafig nu avem nevoie de mult mai distractiv doar homies (acesta a fost modul în care decizia lui)






9. El sa plâns întotdeauna de prietena lui (nu merge nicăieri, întotdeauna poartă, privește DOM-2 și ascultă pe Mikhailov)
10. Am făcut sex. Și sa repetat. Nu era beat. Sa oprit când un prieten sa împăcat și sa întâlnit cu o fată.

Cred că acum 4-5 ani aș fi fericit dacă ma invitat să mă căsătoresc, dar a făcut-o acum 2 ani când m-am întâlnit cu tânărul meu. Și a început să mă acuze că sunt prieten cu el.

Extindeți filiala 2

Ei bine, aveți un background prea bogat pentru stil într-o listă similară, aici este o chestiune de o versiune mai puțin complicată.

Și nu aveți un Friendzon, ca și pentru mine, mai degrabă o relație care nu duce la nimic.

Extindeți sucursala 1

De ce imediat confuz? S-au cunoscut, s-au făcut prieteni, apoi a fost o perioadă cu sex pentru prietenie, apoi din nou au fost prieteni și aici, rahat. acest miracol cere să se căsătorească, când ai trăit un an cu un tip)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: