4 dinți anteriori din față foarte curbați

Fetelor, am o astfel de problemă. Cele 4 dinți anteriori din față sunt foarte strâmbați. Coroanele nu pot pune, în Germania este foarte scump. Am numărat 4.000 € (aliniere a maxilarului, trăgând 4 dinți la distanță, coroana ei înșiși și să aibă grijă de ei), a spus că indicatorii de sănătate pentru coroane nu numai punct de vedere estetic, nu frumos, asa ca de asigurare nu va plăti.






Prin urmare, o altă opțiune de capacitate (restaurare) a dintilor oferit, dar nu știu cum a mea, atașați artificiale, ele nu sunt diferite de la rude, doar rovnenkie și frumos, puteți mesteca pe mere. morcovi etc. Acestea nu sunt lumeni, nu furnire.
Costul va fi de 50 € per dinte. Asta este, voi fi eliberat 200 €
Poate cineva stie ce este, acumularea de dinti, cine a facut-o, a intrat? Este meritat? Sau este un truc? Vă rugăm să vă exprimați opinia.
Apropo, acest lucru se face pentru viață, adică, cum se vor pune, pentru totdeauna.







veselă smântână. 09/16/2012 00:18 (răspundeți la: navinogradova)

Pe mere pentru a sparge dintele?)))))
Nuci cu siguranță nu mă înțepesc dinții, dar deseori crăpat un morcov)))))

Ei bine, eu nu sunt în Germania, desigur, este greu pentru mine să compar prețurile cu a noastră fără a cunoaște nivelul prețurilor. La Moscova am rezolvat această problemă cu ajutorul furnirului în fantezie dentară. Clinica, desigur, de asemenea, nu ieftine, doar mă întorc la o lungă perioadă de timp și știu ce să facă cu exactitate. Ne-au spus cum să ne uităm după furnir în mod corespunzător, astfel încât să nu crape și nu există jetoane. De fapt, ei spun că furnirurile sunt rupte și căderea numai dacă sunt prost livrate. Restaurarea dinților - Cred că este ceea ce se oferă, de asemenea, nu implică mere mușcătoare și morcovi gryzby și nuci. Deci propriul dvs. dinte poate fi ușor rupt.

La fatetele mele de mama pe 6 dinti. Frumos, și nu foarte deshego. În Moscova este foarte scump, așa că am făcut-o în Crimeea. Este mai ieftin acolo :)

Maria Sufletul. 08/02/13 01:31 (răspundeți la: Joan Madu)

Emmy Farafauler. 08/01/13 22:57 (răspuns pentru: merry sour cream)

de cost, de altfel, despre cum ai ajuns

Regretul galben. 01.08.13 17:09 (Răspunsul pentru: aKUNIT_Minier)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: