35 Recenzii despre o sută de erstmaster urechie, g

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

Repararea și întreținerea de autoturisme și autoutilitare: repararea de motoare, reparații de direcție (restabilire rack de direcție), reparații ale sistemului de frânare (etriere de reparații), pandantive, reparați soba, înlocuiți toate unitățile auto (ambreiaj de schimb transmisie automată și cutie de viteze, calendarul, unelte, demaroare și generatoare, rack de direcție, pompe de carburant etc.)







Reparatii si intretinere de autoturisme, SUV-uri si microbuze de diverse marci; montarea anvelopei; realimentarea si repararea aparatelor de aer conditionat; electrician auto; restaurarea suporturilor, turbinelor, rafturilor; lucrări de sudură. Toate tipurile de metale. Reparare de pompe de combustibil, Reparare de pompe de carburant, Schimbare de temporizare

Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Opinii la ErstMaster Uruchie

Vizitează acest STO destul de accidental, s-au desprins literalmente sub porțile lor, mașina a murit și nu a mai fost lichidată, a fost mulțumită de eficiența rezolvării problemei. Am rămas mulțumit de tot.


Multe mulțumiri! Cei de la ErstMaster au câștigat foarte mult această sâmbătă. Țeava a căzut și mașina a rotit atât de mult încât era imposibil să pleci. Am găsit SRT pe Internet și am oprit fără un apel. Totul a fost ocupat, dar este clar că emoțiile mele) nu l-au lăsat pe stăpân indiferent și mi-a dat un mecanic de mașini. Deoarece nu erau locuri în cutie, au făcut totul în stradă, astfel încât țeava să nu cadă deloc și i sa spus să se oprească la stația de sudare. Astăzi, luni, doar au sudat conductele și am plecat. Toate bine. Mulțumesc.

Am aplicat acest STO de două ori în ultima săptămână pentru a înlocui centurile, apoi pentru a înlocui rulmentul roții. Acestea au fost reparate calitativ în timpul zilei de lucru, așa cum a promis. Maestrul a selectat el însuși piesele de schimb necesare, telefonând anterior și specificând planul de lucru. Maestrul - Dmitri.
Vă recomand.

Mulțumesc, Yuri! Vă mulțumim pentru feedback și apreciere!

Adresat această stație cu un întreg set de problem.Vse a fost rectificat destul de repede și kachestvenno.Master a luat la piesele mai ieftin decât în ​​magazin auto și merge nicăieri de contact nado.Budu din nou.

Vă mulțumim pentru feedback, foarte frumos!

A vizitat această instituție a doua zi, a lăsat o mulțime de emoții negative.
Problema a fost repararea etrierului roții din spate. În primul rând, site-ul arată costul de înlăturare / instalare a unui suport cu pompare - de la 28 bp. Ca rezultat, în actul de muncă efectuate, valoarea a fost de 54 de ruble bazate pe orele lucrătorilor (1,2 ore pe 45 ruble / oră - 54 ruble).
Al doilea punct de reparații și în ultimul act al muncii prestate în picioare „repararea etrierul de frână roata din spate“ - Ce este în această poziție că modificarea detalii cu privire la ceea ce a fost făcut de lucru cu un șubler și a rămas un mister. Costul acestei poziții a venit și din timpul de lucru al angajatului (2,67 ore pe 45 de ruble / oră de lucru și 120 de ruble). Pentru a compara costul noului sprijin chinez 130 ruble, producția de Germania - 170 ruble. Astfel, repararea suportului costa 174 de ruble. DAR, la întrebarea: de ce frânarea a început să eșueze pedala - a spus că aceasta este norma, ar trebui să fie, deși înainte ca totul să fie normal. În consecință, a fost necesar să se pompeze două roți din spate, pentru a reduce aerul, în timp ce inspectarea - a doua roată nu a fost pompată. După muncă - problemele cu pedala în timpul frânării au dispărut. Apropo, reparațiile la stația de service au durat cam o zi. Competența angajaților și SRT în ansamblul său au ridicat o mare îndoială, dacă luați astfel de bani, cel puțin o faceți în mod normal.
PS: Eu nu-mi recomand piciorul și dacă nu am timp să pierd multe bani, e mai bine să cauți mai multe opțiuni.

Din nou, a venit la serviciu, precum și obeschal.Na de această dată peste nasosa.Roma combustibil - tine, ca întotdeauna, pe vysote.Proshel timp de 1 oră, și a revenit la tracțiune masina, plimbare netedă și dvigla funcționare silențioasă, pe care am încercat timp de un an a reveni așa-numitele „experți de pe VW“, în general, băieții merită încrederea mea, și, dacă ceva, în viitor, se va transforma esche.Ne știu cum alții, dar eu sunt aici, până când toate sunt îndeplinite.

Mulțumiri pentru dvs. și pentru cele cinci stele.
Cu stimă, colectivul SRT din Uruchye ErstMaster.

A decis să vină din cauza comentarii în internete.S minte cutie medie, cu un semn de mai jos, dar este nonprincipal, nu? Cel mai important lucru este cum să se ocupe delayut.A acolo, doar, calitatea muncii (o problemă cu USR) și prețul I mulțumesc dovolen.Otdelnoe montator Roman pentru profesionalism si pentru maestri - pentru curtoazie cu clientii. Voi veni inca - da, as recomanda prietenilor - da.

Alex, mulțumesc pentru feedback. Ați fost recunoscuți de descrierea operelor. Drumuri bune și lăsați Golful să nu se rupă! Vă mulțumim pentru încrederea dvs.!

Mă duc la Mazda 6. Proprietarul anterior a fost instalat un alt radio, iar nativul meu este oprit. Am vrut să-l întorc așa cum a fost, l-am dat unui alt serviciu, dezasamblat, a spus că nu va ajuta, pentru că tăiați firele de la priză, asamblate. iar ecranul de afișare a încetat să funcționeze. Întorși, demontați, colectați, au spus că nu cunosc motivul. În general, și a plecat până când a ajuns la cel mai bun maestru. Am venit la TO, în același timp am vorbit cu un electrician. Maestrul a spus că va încerca să înțeleagă. În general, masina a stat câteva zile, tot ce a cerut, a făcut, și a găsit o școală pe ecran repus recordere nativi, și au găsit becuri rare, pentru a ilumina mediul înconjurător.

Vă mulțumim pentru feedback!
Respectați-vă, SRT ErstMaster

Am încercat să înlocuiesc ambreiajul. Ridicați mașina a doua zi. Totul funcționează, totul este în ordine.
În viitor voi apela. Mulțumesc.

Prima dată în trecut
Sâmbătă la Audi A4, a văzut că bate la suspensie. Mi-a plăcut totul, din punct de vedere cultural și judicios. Dar motivul baterii nu a fost încă găsit (acestea nu pot fi găsite pe al treilea STR). În general, SRT este un fel de inteligent. Prețul este, de asemenea, normal pentru oraș.

M-am prins accidental la acest SRT, doar sa întâmplat că mașina sa desprins literalmente sub tabloul de bord.
Nu am reușit să rezolv repede acest eșec, a trebuit să părăsesc mașina.
Foarte surprins de sugestiile conducerii STO aduce la metrou.
Ca urmare, a luat masina in cateva zile, problema a fost la electrician, o datorie speciala pentru electricianul Artemiy pentru munca de calitate facuta.






Ca rezultat, serviciul și atitudinea față de client erau plăcute, totul era la nivel, iar comandanții au explicat corect totul și au arătat, iar electricianul a fost mulțumit. Sunt mulțumit de toată lumea. Este păcat că departe de casă, dar să se aplice pentru electricieni va fi doar pentru ei.

La sfatul unui prieten a apelat la acest serviciu auto pentru trecerea întreținere (schimbarea uleiului, toate filtrele, lichidul de frână și antigel). Inițial, au existat îndoieli nesemnificative în ceea ce privește calitatea acestor lucrări, deoarece înainte de aceasta sa adresat întotdeauna numai unui serviciu BMW specializat. In timpul TO mecanic observat scurgerea de antera sub volan în apropierea șinei, ceea ce ar putea conduce în viitorul apropiat la daune mai grave. Până în prezent, activitățile în curs de întreținere a mașinii mele, un angajat al SRT printr-un acord prealabil cu prețul de mine, a adus un nou ansamblu de mai jos caseta de reparare cu cleme și problema a fost rezolvată rapid. Toate kopleks TO a fost, de asemenea, efectuată fără întârziere, și electricianul cu ajutorul echipamentelor software special a scăzut apoi intervalele, și chiar mi-a atras atenția asupra faptului că deja există o eroare în blocul cu privire la înlocuirea planificate în ulei caz de transfer și a propus să se aplice la stațiile de master pe înregistrare preliminară pentru înlocuirea acestui ulei. În general, impresiile de la vizitarea acestui serviciu auto au fost pozitive. Vom apela în viitor!

Serghei, mulțumesc! Vom continua să păstrăm un nivel ridicat!

Mi-a plăcut foarte mult.
Mașina a oprit răspunsul la pedala de gaz. Era imposibil să conduci. După ce au citit recenzii despre acest serviciu au venit la ei și nu a fost greșit. La mașina mea, un electrician a fost trimis să se conecteze la el cu un computer. În timpul diagnosticării, el a sugerat să încep prin înlocuirea senzorului de semnal de oprire (broască), presupus pentru rezolvarea problemelor suplimentare, dacă nu dispare. Părea îndoielnic, dar am fost de acord. Senzorul a fost comandat, schimbat și problema a dispărut.
Mulțumesc STO și o artemie autoelectrică separată.

SRT foarte bun, lucrători drăguți și buni. Am schimbat centura de timing cu rolele, toata lumea a facut-o repede, a parasit masina dimineata. după masa de prânz, au luat-o. Prețurile sunt într-adevăr foarte democratice!

Am schimbat suportul, plăcuțele și discurile. Managerul Vladimir a preluat piesele profesionist repede. iar maestrul și-a îndeplinit lucrarea cu calitatea. Mulțumiri uriașe întregului personal al serviciului pentru servicii amabile și de înaltă calitate și la prețuri adecvate.
Inspectarea este finalizată, mașina este pregătită pentru iarnă. Vă mulțumim.

Timp de 12 ani de conducere a masinii a vizitat diferite SRT, pe care, de exemplu, a trebuit sa faca fata unei atitudini greoaie. prelucrările inutile și înlocuirea pieselor de schimb nepretinse care au funcționat perfect, tocmai oamenii trebuiau să rupă mai mulți bani. ISST ErstMaster
singura excepție este că personalul este prietenos și confortabil, foarte convingător și competent. Și ceea ce este foarte important - în acest centru există echipamente specializate de înaltă calitate. Îmi place foarte mult atmosfera din acest serviciu, abordarea atentă la afaceri, dorința sinceră de a ajuta. Ultima dată aplicat la problema dezactivarea ABS-a fost o alarmă falsă (după roțile unui senzor de curățare au stagnat)) pentru a verifica totul de pe computer, a urat noroc pe drum, banii nu este luat, mă duc nimic să fie în cauză, printre alte locuri, ar avea „noi senzori set“ și podeaua suspensiei a fost atinsă ((Vă mulțumim că ați salvat timpul, banii și nervii! Vă doresc prosperitate și tot ce este mai bun!

Mașina a început să piardă puterea în accelerație. A venit la baieti, diagnosticul a indicat o problemă de geometrie, băieții înainte de a scoate rotorul supapei EGR curățat, mașinile de protestatari, mașina a început să meargă mai bine. După ce au curățat turbina însăși, problema a dispărut complet. M-am așteptat să fiu, dar sa dovedit a fi foarte bugetară. Vă recomandăm! Și personalul este prietenos!

Vreau sa multumesc maestrilor acestui SRT pentru munca de calitate facuta! Respins în mod repetat cu diferite tipuri de probleme și munca a fost întotdeauna făcută la cel mai înalt nivel! Mulțumesc, băieți! Ești luxuriantă! Și o mulțumire deosebită directorilor pentru atenția și îngrijorarea lor!)

În mașină, frâna de mână electrică a încetat să mai funcționeze, a intrat în acest SRT, în cursul lucrărilor sa dovedit că un cablu a fost tăiat. Ei, de asemenea, au stabilit că etrierii din spate erau înțepați, probabil că aceasta era cauza prăpastiei. Ca rezultat, am dezvoltat, de asemenea, două etriere spate. Am fost multumit de munca, mi-a placut totul, serviciul cultural si politicos, masina cu siguranta a inceput sa mearga mai bine, a fost cu adevarat o diferenta, baieti va multumesc pentru munca facuta. Data viitoare numai în ErstMaster.

Am încetat să lucrez în semnalul meu Toyota, am făcut un diagnostic, sa dovedit că coada volanului a fost ruptă, cea nouă era foarte scumpă, nu am găsit-o, m-am dus în jurul tuturor dezasamblărilor. În legătură cu această situație, băieții s-au oferit să încerce să restaureze a mea, sau într-un caz extrem pune butonul separat. A fost foarte mulțumit când am fost informat că trenul a fost reparat cu succes. Acum nu am doar un semnal, dar și un airbag. Datorită automatelor electronice Artemiy pentru profesionalism.

Vreau să mulțumesc angajaților „ErsteMaster“ pentru calitatea muncii, competența, atenția clientului și integritatea lucrării. Astăzi am adresat muncitorului SRT dat și am făcut foarte corect. Faptul că 2 zile în urmă am contactat stațiile de pe ul.Kalinovskogo 113, iar personalul de acolo mi-a spus că necesitatea de a schimba toba de eșapament, care, după cum sa dovedit, nu este necesar să se schimbe, este in stare excelenta. Am folosit pentru a aplica la SRT "ErsteMaster", dar astăzi am realizat în cele din urmă că acestea sunt cele mai bune! Mult noroc pentru tine si multi clienti! Ar recomanda acest serviciu, nu sunt înșelați, și totuși nu trebuie să stea afară și să înghețe, sunt oferite de ceai, cafea. Mulțumesc foarte mult.

foarte mulțumit de serviciu. În primul rând, au luat-o prompt, în al doilea rând, prețurile au fost loiale, și în al treilea rând, au reparat totul. în mașină ceva a fost bătător, la două stații nu am fost eliminat de o funcționare defectuoasă. băieții de la Erst-masters și-au dat seama de motiv, au comandat piesele de schimb și au făcut rapid reparații. după reparație conduc o săptămână deja - totul funcționează bine. Voi veni după salariul de realimentare a aerului condiționat)) datorită muncitorilor!

Mulțumesc, Alexandra pentru feedback-ul excelent. Rar, oamenii găsesc timpul să scrie o recenzie bună.

Sunt pe un bmw 5 e60 vechi și luminile pe foc, am sunat să spun să vină să citească. A sosit stima sa spuna sa lase masina sortata pentru cateva ore, stanga. Mai târziu a sunat pentru a suna prețul. doare un pic pe bani, dar este gata. Eu patina o saptamana nu exista nici o problema. Mulțumesc, voi aplica.

Alex, mulțumesc pentru feedback. Rar, oamenii găsesc timp pentru a scrie feedback pozitiv când sunt mulțumiți. Vă mulțumim că ați făcut timp.
Cu sinceritate, Gestionarea OOO ErstMaster.
[protejat prin e-mail] Rețeaua de service auto "Prima stație de service". 1sto.by

Mulțumesc și dumneavoastră! Foarte frumos!

Acest STO a efectuat diagnosticarea. Totul a spus exact, dar nu le-a repara. Totul este într-un fel relaxat și nemișcat cu ei. Pentru reparații urgente, acestea ar trebui să funcționeze mai eficient. Dar, în general, nu este nimic de plâns, mă voi întoarce la ele din nou dacă există probleme.

Vă mulțumesc foarte mult pentru feedbackul dvs. Au luat deja notă.

Mașina se oprește începe (Opel Amega. Cinched la cablul direct în garaj, apoi o sută în Kolodishchi. Nimeni nu putea pamoch. Erstmaster prieten posavetaval. Pompa de combustibil Akazalsya. Made timp de 2 zile. Multumesc balshoe!

Singurul SRT normal din Uruchie.
Mi-am dat Opelul să repare suspendarea, o oră mai târziu mi-au sunat înapoi despre toate nuanțele. Ei au dat întreaga analiză a problemelor și a soluției lor. În plus față de suspendare au eliminat toate nuanțele electricianului. Am luat masina si nu sunt intrebari, este un pic "dureros" pentru bani, dar este ceva de oferit.
Mulțumesc băieți - eu sunt clientul tău.

Nikolay, vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Foarte frumos. Hai încoace.

Le-am găsit prin acest site. Am sunat numărul indicând că voi veni cu repararea reiki-ului. Am ieșit din mașină, la sfârșitul zilei când au sunat apelul, au spus că sunt gata. Am ajuns verificat tot prețul SUPER mai ieftin decât unii "baryg".
Satisfăcut cu serviciul. Voi merge doar la ei.

El și-a dat vântul comercial cu scurgerea pompei. Au făcut totul la cel mai înalt nivel, au luat bani în mijlocul orașului, au dat o garanție. Voi aplica.

Am întrebat întrebări legate de combustibil pe motorul meu Citroen, motoarele au decis în timpul zilei că au eșuat pe celelalte două servicii într-o săptămână. Banii au fost făcuți pentru o muncă făcută sincer. Nu regret că am aplicat, voi călători în mod constant.

Am schimbat toate discurile de frână și toate plăcuțele de frână din acest atelier. Lichidul de frână a fost, de asemenea, înlocuit.
Mi-a plăcut totul. Am dat in 12 vizoare in 17. Totul merge bine, baietii au facut totul calitativa. Etrierele și frâna de mână au fost, de asemenea, verificate.
Căci totul despre tot a luat 70 de voi (în echivalentul cursului). pentru muncă există o garanție. Voi continua să le contactez.

La SRT, Erstmaster a intrat accidental. Am un V5 T5. A fost necesară înlocuirea a două rulmenți de roți. Mai multe SRS au sunat. Știu că T5 are nevoie de tractoare speciale pentru rulmenți. Se pare că nu toate au. Erstmaster a răspuns că au existat tragatori. A fost înlocuit într-o oră și jumătate.
Mi-a plăcut atitudinea și serviciul. Îmi exprim recunoștința!

Serghei, mulțumesc pentru feedback.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: