3 Răspuns la exploatarea gazpromului yamburg la noul Urengoy, teritoriul zonei industriale occidentale

Bine ai venit! Aș dori să fie aranjate pe descărcarea de experiență de locuri de muncă macara 8 aproximativ 16 ani, din care 12 ani a lucrat în compania orașului Sterlitamak Soda au 8 biți, de asemenea, licență de clasa întâi de conducere. Am lucrat la astfel de macarale cum ar fi Liebherr model LTM 1090 cu capacitatea de transport de 90 de tone Am certificatul corespunzător!







Bine ai venit! Vă cer să ia în considerare candidatura mea pentru postul de: Automotive mașinist 7 robinet de descărcare (experiență mai mult de 6 ani) sau operatorul din 6 categorii buldozer cu acces la buldozere la kamazu de import grele. Experienta de peste 7 ani. Vă mulțumim în avans! tel. 89226295974 sau 89228227531, la orice oră convenabilă pentru dvs.

Vreau să lucrez pentru tine ca șofer de teren pentru toate tipurile de terenuri. Îmi place că firma dvs. tratează în mod normal angajații. Tel. 89324223293.

Bine ai venit! Aș dori să fie aranjate pe descărcarea de experiență de locuri de muncă macara 8 aproximativ 16 ani, din care 12 ani a lucrat în compania orașului Sterlitamak Soda au 8 biți, de asemenea, licență de clasa întâi de conducere. Am lucrat la astfel de macarale cum ar fi Liebherr model LTM 1090 cu capacitatea de transport de 90 de tone Am certificatul corespunzător!







Bine ai venit! Vă cer să ia în considerare candidatura mea pentru postul de: Automotive mașinist 7 robinet de descărcare (experiență mai mult de 6 ani) sau operatorul din 6 categorii buldozer cu acces la buldozere la kamazu de import grele. Experienta de peste 7 ani. Vă mulțumim în avans! tel. 89226295974 sau 89228227531, la orice oră convenabilă pentru dvs.

Bună, vreau să lucrez în compania dvs. Categoriile de instalare TT și MK 4 (link), experiența de lucru este de peste 9 ani. În ZAO STERLITAMAK 2 VNZM. A lucrat la multe fabrici din Rusia. T. 9191451805.

Căutați un mecanic de loc de muncă mecanic МТЛБ

Cel care a lucrat pentru dvs. a răspuns pozitiv conducerii voastre

Tractor de categoria a 6-a. Teren pe șenile conducător auto vehicul MT-LB - Summertime: menținerea conductei cu o brigadă de protecție chimică, produse chimice mici muguri de pe conducta de gaz. Iarna: amenajarea drumurilor de iarnă, întreținerea acestora. Excursii prin conducte cu echipe de LES (liniar de conducte de servicii operaționale), ECP (protecție catodică a conductelor de gaz), la momente diferite ale anului. Livrarea brigadei de producție în perioada off-road către puțurile de cluster. Tel. 8 903 954 8266.







Trimiteți-le prietenilor: