12 Secretele

„Anna, zi bună! Vă mulțumesc pentru carte. Sunt un contabil, dar trebuie să fie rezolvate, și resurse umane. Cu ajutorul cărții dvs. a primit noi informații privind elaborarea de câini de muncă șanț cu apă. Înainte de aceasta, Tratatul de model, dar acum văd că nu poți încălcând legea, făcându-le în favoarea angajatorului și ușurându-i pe ei înșiși și pe munca lor. "Mulțumesc încă o dată".







12 Secretele

„Multumesc pentru carte! Mi-a plăcut că informațiile sunt prezentate pe scurt, clar (fără prea multă“ apă „), pentru fiecare secret, are legături la articolele din RF LC. Pentru mine personal, era util să ne asigurăm că facem ceea ce trebuie, că nu menționează locul Pentru că sunt un contabil și nu am prea multă experiență în ceea ce privește personalul, m-am îndoit dacă a fost corect să faceți acest lucru (mi-ați spulberat îndoielile).
De asemenea, a fost util să aflăm că, în cazul în care angajatul nu a plecat la serviciu în prima zi lucrătoare după încheierea contractului de muncă, contractul de muncă poate fi anulat. A fost frumos să știi că se poate în TD în „Drepturile și obligațiile părților“ (prin modul în care această secțiune am considerat obligatoriu și TD sa ne aloca aproape punctul principal), este posibil să se includă elementul „informează absenteismul în caz de boală “.

12 Secretele

„Cartea este foarte util. Eu respect oamenii care împărtășesc cunoștințele și experiența lor în diverse domenii. În special, atunci când se atrage atenția asupra detaliilor lipsite de importanță care lucrează suficient timp. Sper că este posibil, în viitorul apropiat, cunoștințele vor fi activitățile de zi cu zi utile. Multe mulțumiri.






Cu sinceritate, Vyacheslav "

12 Secretele

"Bună, Anna!
Nu sunt angajator, și nu un ofițer de personal, ci un angajat angajat, dar pentru mine informațiile utile în cartea ta sunt utile.
Astăzi, viața ne obligă să fim avocați și să cunoaștem codul muncii ca fiind "Tatăl nostru".
Vă mulțumesc foarte mult pentru carte! Informația este prevăzută cu un stilou, în mod constant și grafic - chiar și un amator poate înțelege! "

12 Secretele

„Cartea“ 12 secrete de modul de a face un contract de muncă și asistentul său „placut La elaborarea unor noi contracte în organizarea lor, mai multe puncte ale cărții este deja pusă în aplicare în contract mi-a plăcut în special secțiunea din cartea .. Evaluarea condițiilor de muncă, plata și natura muncii - aceasta este ceea ce Cartea este foarte utilă, vă recomand. "

12 Secretele

O ceașcă de cafea bună

Informațiile foarte utile și utile au valoarea lor. Informațiile care figurează în carte nu se află pe suprafață. Acesta este un cheag de experiență, susținut de concluziile sistemului judiciar, plătit de greșeli și amenzi.
Folosind un singur secret, puteți salva câteva mii de ruble, ceea ce este mult mai mult decât costul cărții. Aceasta înseamnă că după ce ai cheltuit o sută, vei câștiga o mie.

Am corelat costul cărții cu costul unei cană de cafea bună. Plăcerea este aceeași, iar valoarea pentru dvs. este de zece ori mai mare :)

(darurile sunt foarte cool, utile și valoroase)

Gift # 1 Consultație gratuită de 30 de minute pe Skype (costul obișnuit este de 250 de ruble.) Voi analiza situația în detaliu, voi oferi recomandări practice.

Numărul cadou nr. 2 Numărul 1 de eliberare "misterios prin acordul părților" în valoare de 300 de ruble. din seria practică plătită, care se numește "Momente complicate de încetare a contractului de muncă".

12 Secretele







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: