90-E ce sa întâmplat cu eroii seriei "adevăruri simple"

Natalia Chernyavskaya (47)

- Tamara Ivanovna Rumyantseva

Tamara Rumyantseva este primul personaj cu care se cunoaște spectatorul "Simple Truths". Foarte fericită și plăcută femeie. Și fiica ei în film - Anastasia Rumeanțev, interpretat de Anastasia Stachinskaya (25) - câștigă simplitatea inocentă. Natalia continuă să joace în seriale și să joace în teatru. Dar Anastasia Stachinskaya a dispărut de pe ecrane. După mai multe roluri, cariera sa a scăzut.







Boris Nevzorov (65) - Boris Ivanovici Komarov

Victor Nizovoy (40) - Serghei Eduardovici Avdeev

Dacă cineva nu-și amintește, acesta este un fascist fermecător care se întâlnește cu secretarul directorului școlii, Rumyantseva. Viktor a jucat multe roluri în producții ale Teatrului Maly, și continuă să apară în serie, ultimul dintre care - „tovarăși ai Domnului“, unde Nizovoy joacă ofițerul CID.

Alexandru Nesterov (31) - Igor Tsybin

Anastasia Zadorozhnaya (29)

Alexandru Iliin cel Tânăr (31) - Zhenya Smirnov







Vadim Utenkov (31) - Maxim Egorov

Același Grinders, încă unul din personajele mele preferate. Rolul unui ambițios, iubitor de pantofi legendari, a fost debutul său. Astăzi, Vadim servește în trupa Teatrului de pe Malaya Bronnaya și, de asemenea, continuă să joace în seriale. Unele dintre cele mai recente: "Network Threat", "Survive After" și "Neighbors".

Dmitri Ermilov (35) - Lyosha Kalitin

"Trues Simple" a devenit un debut pentru un tânăr Dmitri. Simpatyaga Lyosha Kalitin cu părul său chic apare în al doilea sezon. Cineva îl poate aminti de rolul lui Khodokov în seria "Soldiers". Una dintre ultimele sale lucrări în film - rolul pilotului Andrei Volodin în filmul "Aripi străine".

Anatoly Rudenko (32) - Dima Karpov

Cred că multe fete și-au pierdut capul de la blonda Dima, cu ochii albaștri. Rolul în seria nu a început să Anatoliy Rudenko experiența în primul rând, el deja a acționa în filmul „Bună ziua, Fools!“. În căsătoria cu actrița Elena Dudina (26), îl aduce pe fiica Milena (2) și continuă să acționeze. Foarte curând va fi posibil să-l vezi în seria "Totul este doar începutul".

Tatyana și Olga Arntgolts (33)

- Katya și Masha Trofimov

Danila Kozlovskiy (29) - Denis Seliverstov

Cine ar fi crezut că Danilo "vine de la" "Adevărul simplu". Nu am crezut, chiar a trebuit să revizuiesc episoadele primului sezon pentru a fi sigur. Confirmați-l! Nu stiu despre tine, dar personal astept cu nerabdare noul sau film Hardcore, care va fi lansat in acest an. Daniel a jucat un nebun albinic orb. Este intrigant!







Trimiteți-le prietenilor: