7 Reguli prețuite pentru vizualizarea dorințelor - viața mea

7 Reguli prețuite pentru vizualizarea dorințelor - viața mea
Se pare că nimic nu este mai ușor pentru a vizualiza dorințele. Imaginează-te și asta-i tot! Nu era acolo. Unii nu sunt deloc capabili să reprezinte ceea ce vor, doar petele și totul sunt vizibile. Alții, cum ar fi, și imaginați-vă dorința, dar din anumite motive nu se întâmplă nimic în realitate. Ce sa întâmplat? Voi împărtăși cu dvs. secretele dorințelor de vizualizare, astfel încât cinematograful dvs. să fie realizat mai rapid și mai precis. La urma urmei, nu numai viteza, dar și precizia performanței sunt importante.







Prima regulă de vizualizare este obiectivul.

Trebuie să alegeți un obiectiv, să decideți asupra dorinței dumneavoastră. Dacă nu știi exact ce vrei, atunci nu vei veni la nimic.

Scopul dvs. ar trebui să aibă cât mai multe detalii posibil. Ți-am cerut să pleci în vacanță, deci imagina-te în toate detaliile unde te duci, cu cine, ce vrei să vezi în timpul vacanței.

De exemplu, vizualizarea banilor. nu poate duce la bogăție, pentru că nu știi cât de mult îi vrei. Imaginați-vă în detaliu cât de mult doriți bani, în ruble, dolar, euro, etc. încercați să vedeți culoarea banilor, simțiți cum le țineți în mâini. Deși, în ceea ce privește banii, este mai bine să reprezinte obiectivul pentru care aveți nevoie de bani. Nu vrei să le ai, să le pui într-un borcan și să privești. Aveți nevoie de ele pentru a cumpăra ceva, de exemplu, o mașină, așezați astfel un obiectiv pentru mașină. Ce vă interesează, vă vor da ei sau veți câștiga loteria, sau vor fi câștigurile? Mașina principală, nu calea.

Imaginați rezultatul, nu calea spre obiectiv.

Aceasta este o regulă foarte importantă. Aveți încredere în univers pentru a decide cum să vă dați ceea ce doriți. Dacă vă imaginați modul de atingere a obiectivului, vă veți confrunta în mod inevitabil cu îndoieli. Cum pot obține 4 milioane de euro pentru un apartament, dacă venitul meu este de numai 20 de mii de ruble? Deodată vor exista îndoieli.

Prin urmare, lăsați detaliile traseului spre forțele de sus și direcționați energia către scopul final.

Nu limitați universul la o singură opțiune pentru a obține ceea ce doriți, permiteți-i să se întâmple cât mai favorabil pentru dvs.

Vizualizați numai ce se poate întâmpla cu noi.

Amintiți-vă: cu voi înșivă, puteți face ce vreți, dar acționând pe cineva, faceți o violență împotriva lui. Poate că această persoană nu vrea același lucru.

Dacă doriți să vă căsătoriți, nu trebuie să reprezentați o anumită persoană. Imaginați-vă într-o rochie albă, pe o limuzină cu mirele, fericită.

Dacă sunteți o mamă tulburătoare, al cărei fiu studiază la institut, imaginați-vă cum dețineți o diplomă roșie în mâinile sale, citiți-i numele, cât de fericiți sunteți, cum îți îmbrățișați fiul etc.

Asta înseamnă că tot ceea ce reprezentăm ar trebui să fie cu participarea noastră. La urma urmei, împlinim dorințele noastre.

A doua regulă este obligatorie pentru a umple imaginea cu emoții. Emoțiile sunt combustibil pentru progresul tău.







Deoarece acestea sunt dorințele noastre, trebuie să fim participanți la ceea ce dorim să avem. Imaginați-vă că aveți deja dorința și simțiți, ascultați, vedeți. Cum te simți? Ce vezi? Ce ai auzit? Ce faci?

De exemplu, vreau să mă căsătoresc. Ce ar trebui să vizualizez? Mă simt ca o soție fericită. Văd un soț fericit care mă îmbracă fericit în brațe (în timp ce soțul nu este cineva concret, ci doar un bărbat). Am auzit râsul plin de bucurie al soțului meu. Râd. Sunt ca pe aripi.

Vreau o vacanță. Am baie în marea caldă, mă ridică ușor. Am stropit fericit apa. Sunt chel la soare. Mă simt bine. Văd pescăruși, apoi delfinii au înotat.

Ceea ce vizualizați ar trebui să vă aducă bucurie și plăcere. De aceea, ne imaginăm că simțim niște emoții pline de bucurie.

A treia regulă este credința. Acesta este motorul progresului.

Nu trebuie să vă îndoiți că o veți primi. Nu credeți - înlocuiți setările, sunteți demni de a avea totul. Ce vrei tu! Ai reușit vreodată? Înlocuiți setările pierdute.

Regula patru - cu cât ne vizualizăm mai des, cu atât mai rapid obținem ceea ce vrem.

Odată ce nu vă puteți imagina dorința voastră. Faceți mai mult timp pentru filmul fericit. La urma urmei, puteți face o vizualizare a dorințelor înainte de culcare, în timpul unei călătorii la lucru, în timpul unei pauze de prânz. Ceea ce este mai ușor: închideți ochii și imaginați-vă.

Regula cinci - eliberați situația.

Probabil, pentru mulți, care pot vizualiza corect, aceasta este principala problemă - legătura cu rezultatul.

Reprezintă, reprezintă, iar rezultatul nu este - frustrare.

Ce înseamnă să nu te atașezi de rezultat? Nu gândiți: "Ei bine, când, când?", "Nimic nu se întâmplă". Îndrăzniți gândurile de paraziți. Opriți controlul procesului.

În general, nu trebuie să așteptați rezultatul. Când se întâmplă, atunci este timpul. Am amânat câteva zile la rând și nu mai credem. Ei și-au amintit de dorința lor, au prezentat din nou imaginea și totul. Nu controlăm procesul de realizare.

Regula șase - dorința ar trebui să fie una.

Nu fi împrăștiat într-o singură vizualizare pe o mulțime de dorințe. Acordați timp unei singure dorințe pentru o vizualizare. Când dorința este plină de energia voastră, puteți face următoarele.

Regula 7 - dacă vizualizarea nu funcționează mult timp, atunci determinați de ce.

Unul dintre pașii pentru obținerea rezultatului dorit, despre care am scris în articol despre împlinirea dorințelor cu puterea gândirii. este definirea interferenței și eliminarea ei.

De exemplu, teama de a avea o afacere, pentru că nu am avut niciodată, nu reușesc și așa mai departe. poate duce la vegetația întreprinderii dvs. De ce ar trebui universul să vă dea ceva din care să vă scuturați genunchii și să vă câștigați o defecțiune nervoasă?

Dacă vă place să trăiți singuri sau vă este frică de sexul opus, atunci indiferent de modul în care vizualizați familia, nimic nu va veni din ea.

Dacă mi-e teamă că voi fi jefuit într-o haină de nurcă sau că această haină de blană va întări mândria în mine (eu sunt cel mai bun!), Nu o voi avea niciodată, oricât de mult îmi imaginez.

Dorința nu trebuie să aducă rău, adică ar trebui să fie ecologice.

Prin urmare, dacă nu se întâmplă nimic pentru o lungă perioadă de timp, identificați interferența, înlocuiți setările vechi cu cele noi, îndepărtați temerile.

Pentru a face acest lucru, vă ajută:

Hooponopono va ajuta pentru a elimina blocuri, temeri și alte negative.

Voi spuneți că pentru cineva pe lună este o lungă perioadă de timp, iar pentru cineva, un an nu este un termen. Toate în mod individual, deci nu există specificații. Vrei ca cineva din afara să decidă cât timp ai nevoie?

De asemenea, depinde foarte mult de gama obiectivului. Dacă vreau să merg în vacanță într-o lună, atunci acesta este un termen. Și dacă vreau să mă mut într-un apartament nou, pentru care acum nu am bani, și chiar fără muncă, atunci aici noțiunea de "lung" va include mai mult de un an.

Articolul nu spune că dorința ar trebui să fie una în viață. În adevăr: toată lumea vede ceea ce vrea să vadă.

"Nu vă împrăștiați într-o singură vizualizare pe o mulțime de dorințe." "Dați timp unei singure dorințe pentru o vizualizare". Când dorința este plină de energia voastră, puteți face următoarele:

Pentru a fi implicat într-o singură vizualizare, o grămadă de dorințe din diferite zone este de a urmări simultan doi iepuri (în cazul nostru o grămadă de iepuri de câmp).

Primul a fost vizualizat, a umplut-o cu energie, apoi sa mutat la următorul, imaginați-vă următorul gol.

Nu sunteți de acord - faceți cum doriți.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: