15 Secretele care vă vor ajuta să vorbiți fluent, competent și natural în limba engleză

Foarte multe lucruri sunt sănătoase, o mulțime de informații utile, multe mulțumiri.

Diana, multe mulțumiri pentru oportunitatea de a participa la seminariile dvs. - fiecare dintre ele este întotdeauna o informație practică despre diferite aspecte ale limbii engleze. Acest webinar nu este o excepție - este un set clar de instrumente pentru obținerea abilităților de comunicare naturală cu vorbitori nativi. Unele dintre aceste "secrete" pe care le știam, unele - am auzit pentru prima dată. Dar cel mai important lucru este că toate acestea sunt aranjate în cadrul unui webinar și permit o abordare mai complexă a soluționării problemei libertății de exprimare. Mulțumesc!







Diana, vă mulțumesc foarte mult pentru această clasă de master. Vă mulțumim pentru sfat, pentru experiența pe care ne-o transmiteți. Întotdeauna mă aștept la cursurile de masterat. Ne dați întotdeauna o mulțime de informații noi, care ne sunt de neprețuit. Vă mulțumim din nou.

Dragă Diana! Mulțumesc și echipei dvs.! Webinarii tale sunt pur și simplu un miracol, sunt un stimulent pentru continuarea studiilor în limbă. Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să înțeleg de ce nu înțeleg foarte mult când aud un vorbitor nativ. Și numai datorită voastră, încep să simt că pot auzi deja, modul în care nu este încă tot, dar tot auziți cuvintele. Încă o dată vă mulțumim mult pentru că ne-ați introdus în lumea engleză cu ajutorul tehnicilor și secretelor minunate.
Nina

Diana! Vă mulțumim că ați inspirat și ne-a "infectat" cu engleza. Ca întotdeauna, seminarul dvs. a fost foarte informativ și util, cred, pentru toți cei care învață limba. Sfatul dvs. vă va ajuta să organizați în mod corespunzător procesul de învățare și să nu pierdeți timp. Mulțumită întregii echipe pentru munca excelentă.

A fost foarte interesant să lucrezi cu Diana toate cele 15 secrete, având în vedere multe subtilități și recomandări în ceea ce privește înțelegerea și vorbirea. Principalul lucru este profesionist și sincer. Aș vrea să am aceste diapozitive și să scriu, pentru a le reconsidera în timp. Mulțumesc. Natalia

Clasa master este grozavă. Principalul lucru este că este cuprinzător. Tot ceea ce se referă la "vorbit" în limba engleză este acolo. Și acesta nu este doar un set de reguli și recomandări. Acesta este un material conectat logic, care acționează cel mai eficient dacă este aplicat ca un singur complex. Fiecare element al acestui complex își ia locul și nu poate fi îndepărtat de acolo fără a afecta alte elemente. Desigur, puteți scoate ceva din context pentru a fi folosit în afara complexului, dar în același timp amintiți-vă că efectul va scădea imediat. Și încă o caracteristică importantă a clasei de master Diana. Are clar o legătură organică cu limba ebraică. În biserica noastră, care se numește „harul lui Dumnezeu“, încercăm să învețe ebraica și limba engleză într-un pachet, și suntem foarte încântați să se întâlnească într-un atelier de lucru, de exemplu, Elezi, pentru că această regulă a fost inițial datează din limba ebraică, care, în cazul în care cuvântul este greu de pronunțat " prin reguli ", atunci este pronunțată, deoarece este convenabil să se pronunțe. Și sunetul de „cusătură“ - este unul dintre vocalele în urmă ebraice două mii de ani. Și numele de „cusătură“, a trecut în alte limbi este de ebraică. Lăudați pe Domnul!

A fost foarte interesant. Vă mulțumim pentru prezentarea interesantă a materialului, care este foarte importantă pentru înțelegere, dar nu este descrisă în manualele tradiționale.

sfaturi utile. rămâne doar să se aplice în practică. vă mulțumesc foarte mult! Visez la o pregătire deplină de la tine.

Vă mulțumesc foarte mult pentru webinar minunat și pentru informații foarte utile. Diana, ești un profesionist adevărat! Întotdeauna aveți ceva de învățat nu numai pentru un începător în învățarea unei limbi, ci și pentru un profesionist.

A primit o mulțime de informații interesante și utile, ca de obicei la seminariile web ale Dianei! Vă mulțumim că v-ați împărtășit experiența și cunoștințele.







în ciuda faptului că eu însumi sunt un profesor cu suficientă experiență, sunt bucuros să "învăț" de la cei care pot aduce ceva nou și interesant în procesul de predare. După ce a participat la o sesiune de formare anterioară dedicată celor puternici, ea sa înscris din nou la clasa de masterat a lui Diana și nu a regretat deloc. Pentru mine, am câteva idei, dar, în general, vă mulțumesc pentru abordarea motivantă a procesului "predare-predare"! Lucrezi, arată! Și cel mai important - explicați tuturor potențialilor "studenți". că procesul de studiere a IJ este o lucrare minunată a tuturor. care sa ocupat de asta :)

Vă mulțumesc foarte mult! Instruire foarte motivantă

Dacă văd o scrisoare de la EngEXPERT - sunt fericit! Este întotdeauna în prioritate! Totul este interesant acolo! Bine, toți cei care lucrează în acest grup! Și Diana este întotdeauna pe vârf - matură, inteligentă, fermecătoare!

Vă mulțumim pentru webinarul foarte informativ! Întotdeauna reușiți să obțineți o imagine foarte detaliată a subiectului și să aduceți informațiile. Este interesant să asculți și să învățați secretele pe care le împărtășiți cu generozitate. Recunostinte grave pentru asta.

Vă mulțumim pentru munca dvs.! Este minunat atunci când există oameni care iubesc ceea ce fac și să încerce să facă munca lor atât de eficient, un nivel metodologic ridicat, de fiecare dată când îți dai seama că nu te poți lăsa la jumătatea a început la învățarea limbii. Școala de ieri a fost super. Am fost din nou convins că nimic nu este imposibil să începeți să percepeți discursul în limba engleză și să vorbiți limba engleză! A fost chiar păcat că ocupația sa încheiat, am vrut să fac tot mai mult!
Acceptați recunoștința mea sinceră pentru profesionalismul dvs. și pentru cunoștințele neprețuite pe care le primim datorită seminariilor dvs. web.

Vă mulțumim pentru un astfel de seminar informativ, pentru munca și profesionalismul dvs. Ca întotdeauna, o mulțime de informații utile, rămâne doar să aplicați toate acestea în practică.

Diane, mulțumesc! Învăț englezesc din când în când, dar, datorită vouă, vreau să fac acest lucru în serios.

Vă mulțumim pentru profesionalismul și generozitatea cu care împărtășim cunoștințele dumneavoastră, Diana! Fiecare întâlnire cu tine - o mulțime de informații utile și o mulțime de emoții pozitive! Inspirație și noi succese.

Toate clasele de masterat ale lui Diana, și aceasta nu este o excepție, cu excepția faptului că acestea conțin un context util, motivează, de asemenea, să dezvolte în continuare auto-dezvoltarea și învățarea limbii engleze. Datorită energiei absorbite în seminariile Dianei și a materialelor acestor seminarii, limba mea a progresat la un nivel complet diferit în șase luni. Mulțumesc!

Bravo, Diana! Mi-a plăcut clasa de master, precum și toate cele anterioare. Am găsit o mulțime de informații utile și interesante pentru mine. Mai multe exemple de utilizare a abrevierilor în discursul colocvial. Mulțumesc!

Dragă Diana! După clasa de master „15 secrete care vă va ajuta să vorbească fluent, cu pricepere și în mod natural în limba engleză,“ Am avut o asociere interesantă, pe care vreau să împărtășesc. Studiul limbilor străine (poate nu numai în limba engleză) este foarte asemănător cu artele marțiale. Cel mai bun succes nu este atins de cineva care a stăpânit doar tehnica subiectului, ci mai ales filozofia sa. Dacă în Eastern one-breasted este un concept larg cunoscut, atunci pentru limbi, probabil că sunteți descoperitorul acestei filosofii. Într-adevăr, pentru a începe să vorbiți, aveți nevoie de o atitudine psihologică adecvată, intrare în care vă permiteți să oferiți. Cred că ar trebui să continuăm să dezvoltăm această filosofie, în care într-adevăr sunteți un adevărat "SENSEM". Vă mulțumesc și noroc în tot!

Victor, mulțumesc! O asociație interesantă. Filosofia orientală este foarte apropiată de mine. Mă gândesc la cuvintele tale în timpul liber. 🙂

Diane, mulțumesc foarte mult. O minunată clasă de master. Plăcut surprins. Nu mă așteptam să obțin informații atât de utile.

Diana! Vă mulțumesc foarte mult pentru webinarul minunat!
Am învățat multe pentru mine, o voi aplica în practică.
Poziția și dorința dvs. de a vă ajuta să învățați engleza energizează și dorința de a continua! Vă mulțumim pentru munca voastră deosebită investită în pregătirea pentru webinar.
Acceptați recunoștința mea sinceră pentru profesionalismul dvs. și pentru cunoștințele neprețuite pe care le primim datorită seminariilor dvs. web!

Mulțumesc foarte mult pentru clasa ta de master "15 secrete care te vor ajuta să vorbești fluent, competent și natural în engleză." Inspiră, motivează, reîncarcă! Aici și la mine, așa că - atunci când ascult mass-media - Nu înțeleg nimic, nici măcar cuvinte familiare - toate contopite într-un singur ton în cazul în care nu singur afară nimic. Acum, în cazul în care a vorbit mai lent))) Și frica are ochii mari - cele mai multe eforturi pentru a învăța limba engleză - mai mult îmi dau seama că nu-l cunosc deloc, iar mâinile merge în jos. Dar cu tine, Diana, speranța de îmblânzire devine mai puternic))) Vă mulțumesc pentru informațiile valoroase pentru noi descoperiri - ritmul limbii engleze, sunetele netensionată))) Pentru o abordare integrată pentru toate secretele și sfaturi! Voi continua să urce în această junglă, datorită educației și iluminat modul))) Mult noroc, bunăstarea, sănătatea și echipa ta.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: