105 Unitatea principală de pe android - andriver as-809

După ce am descris achiziționarea și instalarea de radio chinez pe Android în mașină, ar fi nedrept să nu împărtășească cele mai recente descoperiri în acest domeniu =)







Pentru a începe un link către începutul unei povesti, dacă cineva a ratat:

# 97: Unitatea principală pe Android - Andriver AS-809. Partea 1: Reflecție și alegere.
# 98: Unitatea principală pe Android - Andriver AS-809. Partea 2: Despachetarea, completarea și montarea.
# 99: Unitatea principală pe Android - Andriver AS-809. Partea 3: Instalare finală și afișări.

Ei bine, totul a început cu faptul că Happerok a dat un magnetofon timp de o săptămână, astfel încât el a decis dacă a vrut sau nu. Și pentru a vedea cum joacă cu Harman Kardon. Sa dovedit că lucrul cu Harman Kardon este normal, butonul de volum funcționează și îmbunătățește sunetul. Dar, în comparație cu magnetofonul original, a jucat mai rău.







La mine, diferența de sunet în comparație cu înregistratorul nativ de radio-bandă nu a fost atât de mare, ca sunetul a trecut întotdeauna prin amplificatorul extern.

M-am obișnuit deja cu magnetofonul, am plecat cu ea timp de 3 luni. Dar Happerok a decis sa obtina o calitate buna a sunetului si a inceput sa experimenteze cu egalizatori si alti jucatori audio. Și realizat! Imediat a luat înapoi mafon lui întrebam cum alte setări, iar celălalt jucător va juca pe acustică mea?

Efectul sunetului unui mafon chinez este mai bun!

Și ce pot să spun: a fost foarte cool!

Jucătorul se numește PowerAmp. poate fi pusă liberă timp de 2 săptămâni pentru a încerca. Din moment ce mi-a placut, ea a cumpărat imediat în joc Google: play.google.com/store/app...id=com.maxmpz.audioplayer

Se pare că egalizatorul nativ și jucătorii au redus sever calitatea sunetului. Aici și așa mai departe!

PowerAmp arată bine, are setări largi, funcționează corect cu etichete și albume, în general ceea ce aveți nevoie!

Seara a fost petrecută în mașină, acordând sunetul. Totul peste tot este setat la zero, apoi unul câte unul se potrivesc amplificatorul, egalizatorul nativ și egalizatorul în poweramp. Aici, aici, ajustarea în trei trepte a unui sunet stânga.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: