10 Comentarii, fotograf anastasia gubinskaya, Kazan

Buna ziua tuturor! Poate că cel mai ușor lucru în pregătirea unei nunți a fost alegerea unui fotograf. O mulțime de oameni au auzit despre Nastya înainte de sărbătoarea presupusă, toate recenziile au fost complet pozitive! Lucrul cu Nastya este o plăcere, este ușor și confortabil. Înainte de aceasta, soțul meu și nu am participat la nicio fotografie impusca, și a fost interesant, pentru că le era frică să se simtă constrânși în fața camerelor de luat vederi, nu au știut cum să pozeze, dar apoi a avut loc Love Story, a dat seama că temerile sunt nefondate) Dacă doriți să obțineți un frumos, vibrante, personalul de calitate, nu ezitati - doar pentru Nastya!)







Pentru o lungă perioadă de timp în căutarea unui fotograf de nunta în cele din urmă am ales Nastya și a luat decizia corectă. Profesionist al cazului său) Vă recomandăm!

10 Comentarii, fotograf anastasia gubinskaya, Kazan






Aș dori să spun un mulțumesc mare Anastasia pentru fotografii de nunta noastre) Lucrul cu ea a fost ușor pentru noi, chiar dacă soțul meu nu este un fan de a fi fotografiat înainte de nuntă :) Nastya ne participa - oferta diferit de studio, spațiu pentru fotografiere și totul în cele din urmă stânga, așa cum am vrut !))) Vă mulțumim din nou;

Multe mulțumiri fotografului Anastasia Guba pentru împușcarea una dintre cele mai importante zile din viața noastră! Foarte talentați și harnici, în acest proces corect, spuneți unde să priviți și cum să vă ridicați, a fost foarte confortabil să lucrați cu ea! Fotografiile ne-au depășit așteptările! Toate foarte frumos și de înaltă calitate! Suntem fericiți că nunta noastră a fost filmată de ea. Pentru fotografii, numai pentru Nastya!

Multe mulțumiri fotografului nostru Nastya Gubinskaya! Heavy toate încă lucra cu fotografi, toată ziua în picioare, tensionată, toată atenția asupra tinerilor însurăței pentru oaspeți, este important să nu pierdeți nimic! Nastya a făcut o treabă excelentă cu totul! Monumentul e) OOOOchen multe mari imagini colorate, totul, totul indică filmat, în plus față de sesiunea foto de bază - o mulțime de fotografii ale clienților, ei sunt foarte mulțumiți de imagini)) Foarte frumos femeie, inteligent, cu bun gust și mare talent. Suntem foarte bucuroși că Nastya a fost fotograful nostru! Încă o dată, MULTUMESC, Nastya.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: