60 Comentarii, fotograf alexey chernyshev, moscow

Alexei, suntem recunoscători pentru munca și munca ta! Am avut un fotograf lung si atent selectate pentru nunta noastră - îndoiala și teama de a face o greșeală, dar când v-ați întâlnit și a văzut munca ta, și a decis că sunteți persoana avem nevoie de el, și ne bucurăm că nu este greșit! Fotografiile de nunta si Love Story sunt minunate, doresc doar sa fie revizuite din nou si din nou! Ele sunt luminoase, pline de viață, saturate și transmit adevărata scală a sentimentelor a două inimi iubitoare! Mulțumiri speciale pentru cartea foto, calitatea și designul său la cel mai înalt nivel, precum și ajutor în pregătirea prezentării nunții. Cu dvs. a fost foarte plăcut și ușor de lucrat, nu numai pentru noi, ci și pentru prietenii și oaspeții noștri dragi!







Alex! Vă mulțumim pentru munca dvs. minunată la nunta noastră! Ați făcut fotografii excelente pentru noi, luminoase, pline de viață, diverse și le revizuim cu mare plăcere. A fost foarte ușor și plăcut să vorbim cu dvs.! Vă dorim dezvoltarea creativă și multe noi capodopere foto pentru clienții dvs. =) Clienții dvs. mulțumiți - Alena și Nikita Gudkov =)

60 Comentarii, fotograf alexey chernyshev, moscow

Vrem sa exprimam mare recunoastere pentru astfel de fotografii minunate. Suntem incantati! Vreau să le revizuiesc din nou și din nou. Și nu numai noi, ci și cu mândrie să le arătăm prietenilor și colegilor. Fotografiile noastre Fotograful a fost ales aproape imediat, deoarece după ce a vizitat site-ul lui Alexey pe alții, nu mai arătau. După o întâlnire preliminară, am realizat că nu am fost confundați cu alegerea. Cu Alexei este foarte ușor să lucrezi, oaspeții și-au apreciat afectivitatea și sociabilitatea. Putem spune cu încredere că am găsit un profesionist în afacerea noastră și vom găsi cu siguranță o scuză pentru a-și folosi serviciile. Lesha - succes creativ pentru tine și mulți angajați de succes.







Am fotografiat Alexei Chernyshev, pentru care suntem foarte recunoscători lui. Fotografiile au apărut foarte neobișnuit, astfel încât cei mai mulți "fotografi obișnuiți" nu pot face. El poate foarte bine prinde momentele, pune lumină incredibil de frumoasă, într-un cuvânt, uită-te la fotografiile noastre, vorbesc de la sine)))

O nunta ... Pentru multi, acesta este doar un cuvant de 6 litere, care implica aruncarea de sume mari de bani in goluri, in "capricii minute" ... DAR! Pentru majoritatea iubitorilor, aceasta este ziua când un basm devine o realitate și pătrunde în viața ta pentru mulți ani încoace ...
Mi-am scris povestea mea, căutând prin cataloage, Internet, toate opțiunile pentru organizarea evenimentului, căutând vrăjitorii afacerii lor. Câteva nopți nedormite în căutarea unui fotograf, în lumina unei lămpi de noapte, înaintea ochilor mei o pagină a apărut nu numai la fotograf, ci la maestrul afacerii lui, așa cum mi se părea atunci ... Da! Nu m-am înșelat. Alexey este o "zână" din basmul meu și un înger păzitor al amintirilor noastre de o zi atât de importantă în viața noastră! Un bărbat cu "mâini aurii", un zâmbet bun și o mulțime de idei de fotografie în capul lui. El poate simți perfect atmosfera relației în perechea ta și oferă opțiuni de fotografiere potrivite pentru tine! Sub lentilele lui Alexei soțul meu era umil și supus, se simțea complet relaxat. Deși în realitate soțul nu-i place să "pozeze" în fața camerei, acum cu un zâmbet, mândrie și admirație, el se uită prin fotografii și prezentări de diapozitive.
În numele familiei noastre tinere din Grecia doresc să-și exprime recunoștința față de Alex magicieni și sfătui, fără nici o îndoială și avariția a ordonat împușcarea ea. O astfel de abordare sensibilă la locul de muncă, asigura usurinta si confort la o sedinta foto, prietenie și sociabilitate de master, și cel mai important - fotografii exclusive cu doar personajul tău și mai găsesc!
Ευχαριστώ πάρα Πολύ.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: