1 mai, comunicare gratuită

GruVital, care adversar. Me. Mai bine nu. Mici, strâmbi, brațe lungi, picioare curbate. din nas în mod constant un fel de stropi stânjenitoare. în general. Ei bine, nu.







Este mai bine pentru mine să rămân incognito. Și acolo - oricine vrea să mă lase să-mi imaginez. Deși Nicolae Valuiev.

Da, bine. Skin in PM, sunt interesat de comunicarea cu o persoana care isi cunoaste chipul! Vă garantează că fotografia dvs. nu va apărea nicăieri! Sau ești așa ca "câine blănzit"?

GruVital, pentru orice este tot - așa cred. Nu simt nevoia pentru asta. Dacă aș fi fost un rezistat, atunci aș face-o.

Și nu mă presupune. Atât de mult ar fi de dorit CE.

AAMOF. Haide, înțeleg totul! Principalul lucru este că acum mă cunoști în persoană și apoi voi reîncărca fotografia, pentru a nu agrava interesul față de mine!


a făcut kebabul Shish. Kebabul shish sa terminat, berea a fost lăsată, aș mai fi făcut kebab shish, berea ar trebui lăsată undeva.


Berea se va termina, kebabul shish va rămâne - cumpărați berea în exces, kebabul shish nu va mai fi suficient din nou - un cerc vicios se dovedește! Avem zile libere până la 7 mai - pentru acest moment poți să faci astfel de cercuri închise până când nu mai ai bani sau ficat!

Îi felicit pe lucrătorii industriei sampoanelor și brazierelor în Ziua Mai! Datorită lor, pădurile noastre sunt cu 83% mai puțin expuse la incendii și sunt eliminate de 60% din morile de vânt.






Cu ocazia zilei de mai. URAAAAAA.

ps: în ajunul celei mai populare mărfuri pe piețele noastre - mangal și frigarui. și carne pentru kebab shish, și o interzicere completă a autorităților la focurile din natură. Logic.

A vrut să creeze un subiect separat, dar oh bine cu DSSE vyskozhus fierbinte „Președintele ne-a dat trei zile.“ Ceea ce nu în prezent 1.2.3.4.5 de atunci 9, 10, 11, 12 nonsens complet nu doar într-o singură țară, nu există nici o astfel de narmalno la o jumătate de lună skive și apoi zryaplata h..y țară vesel!

Și aici am petrecut prima dată în mai!

Cea mai populară marfă pe piețele noastre este mangalul. o interzicere completă a autorităților la focurile de foc în mediul rural.Logichno.


Diferența mare în termeni de siguranță la foc nu se poate vedea! Dar odihnă acum trei ani, la un loc de campare în Shurovo, astfel încât există la fiecare casă a stat grătar de staționare, orice inspector de incendiu a văzut că ar trebui să fie împușcat - camping în pădure! Cu toate acestea, toate legale și consecințele incendiilor frecvente, au fost observate incendii.

În detrimentul brazierelor voi explica. Cel mai mare pericol din focuri este că iarba din jurul focului începe să ardă. Fie direct în proces, fie când a ieșit deja campania, aruncând gunoiul rămas în șemineu. Iarba începe să ardă instantaneu, focul se extinde în jurul perimetrului și trece la arbuști, etc. Am văzut de câteva ori acest lucru. Desigur, poate exista un incendiu de la grătar, dar probabilitatea este mai mică, mai ales dacă acest brazier nu este stabilit independent, iar forestierul - de obicei pe pământ și nu pe iarbă, nu există ramuri de deșurubare deasupra lui. Un alt lucru este că, de obicei, facem acest lucru - unul este interzis și nu există alternative







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: