54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

Ekaterina Andreeva a împărtășit publicului secretele frumuseții ei. Potrivit prezentatorului TV, nu este dificil să salvezi tinerii. „A părut întotdeauna ciudat că oamenii din cei 50 de ani de a permite ei înșiși să devină îndoit și strâmb, de ce și-au pierdut interesul în viață ... Și totuși, împiedică totul foarte ușor! Avem nevoie doar de mișcare, de nutriție adecvată, de dragoste pentru oameni și de dragoste pentru sine! "- a spus ea.







"Am citit despre frig și gheață într-o presă galbenă, că toate acestea sunt rețete presupuse de Catherine Andreeva. Dar, de fapt, nu are nimic de-a face cu mine. Nu spăl gheață. Și nici măcar nu cred că acest lucru este util pentru toată lumea ", așa că prezentatorul TV a negat zvonuri despre sine. Ea a subliniat că pentru sănătate mai bine decât căldura. "Aerul proaspăt este foarte util, precum și întuneric în timpul somnului," - spune Catherine.

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

"Am grija de fata de la un cosmetolog: o data pe saptamana merg sa fac o masca. Cosmetologul meu, Natasha, chiar acum zece ani mi-a luat cosmeticele unei mici companii franceze, pe care puțini oameni le știu. Toate produsele se bazează pe extracte din plante, au fost inventate de un biochimist foarte talentat. De asemenea, fac un masaj facial energic cu elicoptere de argint și terapie cu oxigen ", a declarat Andreeva pentru.







Și steaua TV nu-i plac un solar. Ea este sigură că astfel de proceduri provoacă îmbătrânirea prematură a pielii. "De unde știi cât de des proprietarul solar schimbă lămpile? Dar ei sunt foarte deteriorate cu ușurință, și, deși lumina lor pare normal, lampa poate fi foarte periculos ... Și atunci prea nu există nici o intervenție chirurgicală de plastic nu va ajuta, în cazul în care sănătatea este pierdut „- avertizează Catherine.

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

În prezent, Andreeva nu consideră că este o opțiune ca chirurgia plastică. "Dar cine știe ce se va întâmpla în 10 sau 20 de ani? În plus, tehnologiile sunt în continuă îmbunătățire și, probabil, oamenii de știință sunt pe punctul de a veni cu ceva mai speriat pentru femei ", a spus ea. Steaua nu uită de fitness cu yoga.

Ekaterina a menționat că consideră că este important nu numai să mențină sănătatea fizică. „Desigur, există lucruri care sunt greu pentru a ne controla, de exemplu, genetica, sau voia lui Dumnezeu, oricare ar fi chemarea ei - Karma Roata de Samsara ... Dar sunt lucruri pe care oamenii sunt bine capabili de a schimba: gândurile sale, atitudinea față de ei înșiși și la oameni ", - a spus ea. „Cei care sunt în căutarea pentru tineri încearcă să mă schimbe doar în afara, nu acordând o atenție la ceea ce este în interior, acestea sunt greșite“, - a adăugat liderul.

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei

54 de ani, Ekaterina Andreeva și secretul tinereții ei







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: