5 Cele mai puternice scandaluri ale eminemului

Am pierdut greutatea cu 20 kg >>

debriefing

5 Cele mai puternice scandaluri ale eminemului

Vengeful Slim Shady

5 Cele mai puternice scandaluri ale eminemului

Relațiile cu soția sa Kim Mathers nu au reușit, de asemenea, să reziste încercărilor circumstanțelor și naturii superioare a rapperului alb. Chiar înainte de divorțul oficial, Eminem nu a ezitat să "omoare" soția sa în cântecele sale și să-l arunce în râu (97 'Bonnie și Clyde). Și după ce Kim a fost hrănită de certuri și reproșuri eterne, Marshall a continuat să o urmărească, "îndepărtându-i" pe noii iubiți. El a bătut un ventilator cu un pistol ex-iubit și a primit o condamnare timp de 2 ani pentru transportul ilegal de arme, totuși, condiționat. Este de remarcat că, cinci ani mai târziu, tânărul sa reunit și chiar sa căsătorit oficial, dar fericirea nu a durat mult. Este posibil un viitor fericit al familiei cu un om care are scandaluri în sângele său?













Em, Sasha Baron Cohen și fundul gol la MTV Movie Awards

Star Wars

5 Cele mai puternice scandaluri ale eminemului

Dar Em insistă încă că nu minte.

Ceva nou

5 Cele mai puternice scandaluri ale eminemului

În textele sale, Mathers îi insultă adesea nu numai pe rudele sale, ci și pe cele faimoase. El nu a schimbat însuși rapperul în noul material: primul single de pe noul album - "Berzerk" - sa dus la Chloe Kardashian.
"Știu că am adormit și m-am trezit în Monte Carlo cu ursul Kardashian. Îmi pare rău, Lamar, dar am scăzut prea mult barul nostru ", spune Mather soției sale, Chloe, jucătorului american de baschet Lamar Odom.
Și asta e tot, nimic, dar ieșirea single-ului a coincis în mod miraculos cu știrile despre problemele din relația dintre Lamar și Chloe. Atelierul asculta Slim Shady? Ne vom ține ochii deschiși.

Voi distruge cineva capul pentru el, el visa pentru mine, asta e, a scris ceva insusi:

cor:
Regele alb Imperiul Negru
râia a intrat în inel și focul lui nu se stinge!
Imperiul Negru Regele alb
Eminem joacă într-adevăr cu mintea fără cărți cuvinte







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: