14 Opinii despre școala № 1732 la москва, южное медведково, strada rezervată, 12

Din păcate, cu cunoștințele primite la școală, adică fără tutori suplimentari, nu voi intra în nici o universitate. Studenții au pierdut motivația de a învăța, a fi cei mai buni, nu există emoții pentru a depăși obstacolele, care, în general, nu există nici măcar profesori înșiși din diverse motive. Școala este dominată de un mediu extrem de rafinat, proiectat exclusiv pentru copiii din familii cu bine-peste și peste medie. Sunt ei, care își pot permite să poarte ceva nou în fiecare zi, din toată splendoarea. Data viitoare ›







De la profesioniști: Îți place ochiul. E bine să fii aici. Eticheta școlii de elită. Din minusuri: Matriarhia Direcției.) După 1732, ei nu merg la alte școli. Taxe monetare pentru un cadou pentru director cu o anumită periodicitate. Există un sistem închis de "Kanvert cu scoruri de bani - scor 5" Concluzii: Părinții nu sunt cei mai fericiți ani de comunicare cu colegiul de muncă al școlii. Școala îi place cu siguranță copiilor. Opinia personală ca absolvent al anului 1732 al secolului XX: A fost o plăcere să studiez în ea. Personalul didactic la. Data viitoare ›







Mă întreb doar cum toată această școală este lăudată. Cel mai tânăr fiu a terminat-o. Nu am obținut niciun fel de cunoștințe speciale, deși nu există certificate triple. Dar n-am putut intra în institut. La urma urmei, în loc de subiecții normali - există cântări și cor. Și taxe solide. Tot acest "palat" cu banii părinților a fost creat. Un senior a studiat în anul 956. A intrat (însuși) în Baumanskiy și a absolvit cu o diplomă roșie. În acea școală matematica este puternică, profesorii sunt foarte buni. Și în 1732 am fost târât doar de bani. Acest lucru, apoi altul. Școala este un laborator. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: