11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2018)

Tom Bailey este îndrăgostit de Hannu # 151; cel mai bun prieten al său. Dar Tom se teme de obligații și refuză să recunoască evidentul # 151; Ar trebui să-și deschidă sentimentele la Hannah înainte de a găsi un admirator mai hotărât. Când Colin, un scotsman bogat, cucerește o fată și o face o ofertă, Tom trebuie să-și asiste fericirea, fiind de la ea în imediata vecinătate # 151; pentru că ea o alege ca prietenă a mirelui # 133;







11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

Un tânăr dentist fericit cu viața descoperă un lucru uimitor # 151; orice fată după ce l-au întâlnit literalmente a doua zi se găsește un partener ideal în viață. Caracterul principal este destul de mulțumit de această situație # 151; nu, să înțeleagă, obligații și pauze zgomotoase. Desigur, situația se schimbă radical atunci când își găsește partenerul.

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

Dan # 151; văduv, tată a trei fiice, jurnalist spiritual, prezentator populare sfaturi de coloană într-un ziar prestigios. Dar când Dan se îndrăgostește (și nu altcineva, ci în frate proprii miresei), apoi a fost surprins să descopere descoperă că sfaturi, care de mulți ani a dat cititorilor și fiicele sale, în cazul său nu se aplică. Se pare că viața reală nu este la fel de simplu cum pare reprezentanții mass-media glamour # 133;.

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

În ciuda celor 30 de ani, Tripp chipeș nu îndrăznește să părăsească casa tatălui său și să-și creeze propriul cuib de familie. La el, el este de fiecare dată puternic, în opinia lui, motivele. Dar într-o bună zi, părinții lui Tripp au luat cu sine soarta soarta lui. Ei au angajat o fată frumoasă și talentată, sperând că fiul lor, care se va îndrăgosti de ea, va părăsi în sfârșit casa lor.







11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

Alex "Hitch" Hitchens # 151; legendarul "medic-castigator" din New York. El a ajutat mulți oameni să obțină reciprocitate de la femeile viselor lor. Hitch nu este dezinteresată, primește o taxă pentru munca sa, dar păstrează în mod prudent secretul felul lui de a face un client zhizn.Novy Hitch # 151; Albert, un contabil timid, nebun în dragoste cu stele plin de farmec Allegra Cole. Pentru Hitch, acest caz ar trebui să fie punctul culminant al carierei sale. Cu toate acestea, funcționează.

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

Omul ars de sex feminin Alex începe un cuplu cu sora sa o afacere distractivă: el rupe relații romantice nedorite pentru clienți. Merge ca un ceas, până când Alex găsește o ordine foarte complicată # 151; El este instruit să separe un cuplu cu adevărat perfect.

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)

11 cele mai bune filme, asemănătoare cu cea a celui mai bun prieten al meu (2008)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: