1001 Conspirația vindecătorului siberian

De mai mulți ani m-ai cunoscut pe aceste manuale. În scrisorile voastre, mă numiți "profesor". Iar eu răspund la întrebările dumneavoastră și vă explic ce sunt greșelile voastre.







Am elevii inteligenți inteligenți. Și există multe astfel. Unii au devenit deja maeștri, iar unii au început să învețe abilitățile cunoașterii secrete.

Unul dintre voi mi-a scris așa: "Draga mea profesoară, sunt incredibil de norocoasă că într-o zi am văzut și am cumpărat un miracol neobișnuit pentru unele ruble. Prima carte pe care am înghițit peste noapte și deja în a doua zi a fost purtată în căutarea continuării învățăturii tale. Am inceput sa incerc, totul sa rezolvat pentru mine. Nu am avut nici un scop la bucurie dacă mi-am găsit următoarea carte. Pot să vă mulțumesc mult.

Datele furnizate de natură și de școala dvs. - și, ca rezultat, am ajutat deja mulți oameni să salveze viața și fericirea în familie.

Vă mulțumesc tuturor celor care au ajutat să aducă darul tău prețios oamenilor, elevilor tăi ".

În același timp, va trebui să muncești din greu pentru tine, să te curăți spiritual - pentru că cel sfânt nu este luat cu mâinile murdare.

Ridicați-vă compasiunea pentru durerea altcuiva, știți cum să pierdeți durerea altcuiva prin voi. Numai atunci când simțiți această durere cu toată pielea, nu puteți răni pe alții.

Prin perfecțiune vine slava înțelepciunii. Cunoașterea este o sarcină, iar drumul va fi unul lung, poate chiar că nu toate vor ajunge la final. Dar dacă absorbiți o parte din cunoștințele pe care vi le dau, cinste și laude.

Yours Natalia Ivanovna

Iarbă submarin ............... - 2 linguri. linguri

Rădăcina de aur ............... - 1 lingură. o lingură

Smolevka drooping .......... - 2 linguri. linguri

Flori negru negru - 1 lingurita.

Se toarnă o ceașcă de apă clocotită. Insistați, tulpinați și beți pe o lingură de trei ori pe zi.

Omul, așa cum era, se naște din nou. Toate acestea dau iarbă în combinația lor.







Panzeria lână - 2 linguri. linguri

Nutoose lotus .......... - 1 lingurita

Nisipurile de Aur din Marea Caspică .......... - 2 linguri. linguri

Rădăcinile ginsengului ............... - 2 lingurițe.

Siberian de durată .......... - 1 lingura. o lingură

Se toarnă 1,5 cesti de apă clocotită, se lasă timp de 10-15 minute, se scurge și se bea în timpul zilei

Crearea de noi forțe

Toate plantele - o lingurita. Apă - o jumătate de ceașcă. Insistați o jumătate de oră, beți 2 linguri pe parcursul zilei. După opt seara, nu beți.

Flori kermek gmelina

Nuci de nuci de pin

Inima este organul de care depinde mult, cât de mult și cum va trăi o persoană. Este necesar să aveți grijă de inimă cu dragoste.

• Inima este dăunătoare: descurajarea, teama, chinul psihic, plictiseala, participarea (și prezența) în scandaluri, alimente bogate și grase.

Întotdeauna încercați să ieșiți din necazuri. Umblați, dormiți mai mult, evitați filmele de groază și cel mai important - iubiți-vă, pentru că sunteți singurul de acest gen, cum ar fi voi, nu mai mult.

• Bun pentru inima ta: terci mei, nuci, stafide, caise uscate, cartofi copți, fasole, extracte de ovăz, afine, infuzate cu miere.

Mananca lămâi împreună cu o crustă, spălați-o cu o supă de cățel. Pregătiți frunzele de căpșuni de vară și le preparați în loc de ceai. Beți sucul de păducel roșu.

Citiți în zori, ținând mâna dreaptă pe inimă:

Eu merg, servitor al lui Dumnezeu (numele), pe pământ,

Inima mea bate la mine,

Trupul meu, zelos, domnește:

Nu vă loviți, nu vă răniți, nu zdrobi,

Nu se apasă sau se macină.

Nici noaptea, nici luna, nici dimineața.

Nici pe câmp, nici în colibă, nici în arat, nici în apă,

Nici în baie, nici pe cal.

Ar fi bătut în mine,

Ar fi bătut, lovind,

Deci, așa bine,

Ca și în clopotul de lumină de Paști,

Pentru mine pentru o viață lungă. Amin.

Strângeți stufurile (maro, moale, dar nu și înfruntat). Fierbeți-le, ca de obicei ceaiul de bere, și beți în timp ce băutura este caldă. La fiecare patru ore, bea cinci gume. Într-o lună, veți uita că ați suferit de dificultăți de respirație.

Doamne, Doamne Dumnezeule, sunt înaintea Ta.

Biserica este botezată, tatăl, mama iertată.

Iartă-mă, Doamne, și lasă-mă să plec

De la boli de inima, durere infinita.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Cu o inimă bolnavă, vă sfătuiesc să beți lapte de cedru în fiecare zi. Pregătiți-o pur și simplu. Miezurile de cedru (fructe decojite) sunt presate și umplut cu ser. Dacă nu există ser, puteți turna apă. Luați un pahar de zer pentru un pahar de nuci. Acum se pot cumpăra sâni de cedru gata, iar serul se poate face singur.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: