20 Reglarea cortinei sau cusatura clară a uneltelor

Salam baieti!
Așa cum a scris recent, a existat o problemă cu includerea treptei spate după înlocuirea ambreiajului ...
Totul sa dovedit a fi foarte simplu, am avut aripile schimbate în raport cu viteza a 5-a, maneta schimbătorului de viteze nu era centrat ...






M-am dus la ofitsialam LADA, există un tip foarte bun cum să pună scenele și, în același timp, cu nici un Che nu mă ia, de la suflet la el, la toate! la timp 1 minut de fapte și voila! El a spus uneori că poate exista o criză sau ceva în acest teribil acolo, cum ar fi finețea prinderii mașinilor noastre. Multe mașini noi, cum ar fi gunoi, fratele lui Grant cu sârmă-box - lovituri, dar, de asemenea, uneori înapoi vypendrivaetsya ...
LADA-kule xD ...

maneta schimbătorului de viteze trebuie să fie paralelă cu pârghia frânei de mână, aceasta este ajustarea corectă a legăturii! pas în stânga, împușcat dreapta. xD







Iată un astfel de raport mini ...

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

atunci când trecerea de la c2 la c3 abdomene, în special c3 pe 2.calina hech.chto pot.

sincronizatori, probabil, ajustarea cortinei aici este puțin probabil să ajute) să alungați SRT))

Kaif! Cui i-aș fi ajustat legătura, de asemenea ofițerilor, dar dacă ar cădea)

așa că am decis să-i, iar comandantul multora fac pe Authier * vivo de înregistrare, uneori, neznaya mat.chast, dar aici tot același purtătorul de cuvânt al LADA mai liniștit ca este, iar efectul este real! acum în cazul a ceea ce voi fi mai des pentru ei podezzhat)) și Th la tine cu o bară laterală?))

Și am cumpărat când atât de mine și încă, în general deplasat spre dreapta, a cincea este dificil să se includă trebuie să ajungă (la figurat), și transmite un pic mai mult atunci când stick-un al treilea ușor atinge tunelul)) și maneta nu este în mod special pe verticală, cum ar fi transferul inclus: D Am citit ceea ce am scris, sună înfiorător, de fapt, nu totul este atât de rău, dar ajustarea nu va face rău)

da, desigur, nu doare, apoi timp de 5 minute)))

Versiunea completă a site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: