465 Comentarii reale - hostel pensiune art house pe poliană

"Locație excelentă: în centrul Moscovei, lângă metrou. "

Locație excelentă: în centrul Moscovei, în apropiere de metrou, o varietate de cafenele, un magazin alimentar în trei etape.

Audibilitatea este ca și cum toată lumea trăiește în aceeași cameră, în prima seară înainte de miezul nopții au ascultat monologul bețiv al cuiva din camera următoare, iar dimineața tot ce se întâmpla pe coridor era perfect audibil. Totul nu este atât de nou și proaspăt ca în fotografie.

Nu știam că în pensiune erau micuri, eram foarte fericit. În hostel, o atmosferă prietenoasă, nu se aștepta la acest lucru. Vă recomand.

Ar fi frumos dacă cheia de la ușa emisă, cu toate acestea, ușa a fost deschisă rapid, cu cheia mai convenabil.

"A fost confortabil să dorm, lenjeria este curată, toți cei care trăiesc acolo comunică unul cu celălalt, este foarte plăcut"

Surprins de chat cu personalul, foarte curat, bucătăria are tot ce ai nevoie, ceea ce pentru micul dejun, chiar dacă am fost surprins de unele sutki.Mestoraspolozhenie foarte convenabil la centru, nu departe de stația de metrou la câțiva pași, există un restaurant aproape de unde puteți mânca,

Se poate oferi nu numai micul dejun, ci și cina (nepretențioasă).

Aceasta este prima noastră experiență de a trăi într-o pensiune, am venit doar să-și petreacă noaptea, nu a apărut la pensiune în timpul zilei. În general, totul este decent, curat și confortabil.

"Personal foarte prietenos".

Personal foarte prietenos. Curățați patul în cameră. O bucătărie bună unde puteți găti mâncarea proprie.

"A fost confortabil în cameră și în pensiune."

Acasă. atmosferă confortabilă și personal prietenos. Suprafață bună și confortabilă. Aproape de stația de metrou.

"Trebuie să facem ceva cu uscătorul - nu există suficiente locuri pentru a usca lucrurile după spălare".

Administratori foarte prietenoși, puteți ajunge la pensiune în orice moment al zilei, un mic dejun consistent și delicios, vecinii minunați, puteți tipări biletele electronice la pensiune, un WiFi rapid și stabil

"Pensiunea se află într-un loc foarte convenabil, aproape de Catedrala lui Cristos Mântuitorul și de metrou. Foarte recomandat!"

Mi-a plăcut locația căminului și locația este aproape de metrou și de siturile arhitecturale, în apropiere este magazinul Pyaterochka și o librărie.

Găsiți cantine și cafenele aproape ieftine, deși există o cafenea de cafea și o cafenea cu fast-food în apropiere.

"O opțiune bună în centrul Moscovei pentru un preț mic"

Un serviciu bun, o locație destul de convenabilă (la 20 de minute de mers pe jos de gara Paveletsky, la care lenea - puteți conduce o oprire la metrou). În mod separat, puteți observa prezența mai multor cabine de duș (dimineața nu există coadă).

Camera cu 12 paturi este situată chiar lângă foaierul de lângă bucătărie. Dacă cineva noaptea se rătăcește în bucătărie sau urmărește televizorul (deși nu este tare) - totul este audibil. Nu este critică, dar cei cărora le place să doarmă în tăcere ar trebui să aibă dopuri pentru urechi cu ei. Sau du-te la culcare ultima :)

"Raportul ideal de preț și de calitate"

locație convenabilă în vechi și „atmosferice“ zona Moscova (inel Dobryninskaya stația de metrou la o plimbare de 5 minute), în județ există punctul ieftine și calitative de catering, în casă până târziu la magazin alimentar de noapte. Pensiunea este curată și liniștită, are un uscător de păr și fier de călcat. Personal foarte prietenos. Valoarea ideală pentru bani în acest segment de servicii hoteliere.

Puteți îmbunătăți ventilarea spațiului pentru pensiune în timpul verii.

"Nu există un aparat de aer condiționat, este imposibil să dormi într-o asemenea umplutură"

"Pensiune excelentă, stau aici pentru a doua oară."

Pensiune excelentă, stau aici pentru a doua oară. Am notat poziția bună a pensiunii, lângă două stații de metrou - "Dobryninskaya" și "Polyanka". La stația "Dobryninskaya" (linia de apel) de pasul meu de 10 minute, foarte convenabil. În aceeași clădire există un magazin "Pyaterochka", puteți cumpăra rapid ceva. Dacă aveți nevoie de un magazin cu o mare selecție și sortiment, este mai bine să urcați puțin mai sus de-a lungul străzii spre magazinul Perekrestok. Aproape de stația "Dobryninskaya" există o cafenea buget "Mu-Mu", lângă pensiune există și alte cafenele și cafenele. Toate serviciile necesare sunt în pensiune. Separat, doresc să menționez și mulțumesc hostel personal prietenos, am zburat la Moscova devreme și mai târziu a plecat, m-am dus să-l întâlnească și fericit a decis întrebări cu sosire și de plecare devreme cu întârziere.

Puteți schimba fierul la un model mai nou, astfel încât să puteți călca lucrurile albe fără teama de a vă strica. Izolarea fonică dintre camere este oarecum dezordonată, un vecin amator sa dovedit a fi potryndet pe skype.

Dragă Yaroslav, mulțumită pentru aprecierea înaltă a personalului Hostelului nostru, vom continua să încercăm cele mai bune ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Locația justifică totul

Wi-fi rapid, personal adecvat - permis să se stabilească devreme și târziu pentru a evacua fără plată suplimentară, în onoarea carnavalului tratați cu clătite :) Locație foarte bună.

Dragă Nicholas, vă mulțumim pentru feedbackul oferit de hostelul nostru, dar nu este clar ce vorbește rozetele și oglinda ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Dragă Daria, vă mulțumesc pentru feedback. Accesul la cămară este interzis oaspeților este un spațiu de serviciu, cu toate acestea ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Însoțitorul de taxi a intrat în dușmanul ei.

Dragă Ely, vă mulțumim că ați apreciat pensiunea noastră. Vom continua să încercăm pentru dvs. În legătură cu apelarea unui taxi ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"În general, pentru un astfel de preț, totul este bine".

În general, pentru un astfel de preț, totul este bine. Personalul este prietenos, curățenia este regulată, locația este centrul, dar "centrul liniștit". La o sosire devreme sau la o plecare târzie, lucrurile pot fi lăsate în camera de depozitare.

A fost puțin frig, dacă vizitați iarna, trebuie să luați în considerare acest lucru.

Dragă Irina, vă mulțumim pentru feedbackul despre hostelul nostru, Într-adevăr, am avut o minunată, dar această întrebare este mai mult ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Am fost mulțumit de situația din hostel: bună, familiară. "

Am fost mulțumit de situația din pensiune: personal amabil, familiar și de ajutor. Camera era caldă și curată, dar nu am nevoie de mai mult de atât)

Dragă Anastasia, vă mulțumim pentru feedbackul pozitiv despre hostelul și personalul nostru. Te așteptăm din nou! Cu sinceritate, Ar ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Locație bună, personal politicos!"

Locație bună, personal amabil!

- Camera foarte dubla dubla - Curatenia camerei la intrarea in 5, lenjeria de pat pentru 3.

Dragă Arthur, vă mulțumesc pentru aprecierea muncii personalului. Lenjerie de pat nouă a fost achiziționată de noi, astfel încât să putem ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Pensiune excelentă. Mulțumit de personalul prietenos. În ciuda cazării banale într-o cameră cu o mulțime de oameni, totul era curat, curat, ceea ce este foarte important pentru astfel de locuri. În Anul Nou au fost Mandarin. Locația este convenabilă (aproape centrul orașului), pe jos puteți merge la Parcul Gorky, și cu metroul 5 minute și Piața Roșie.

Nu am găsit imediat un semn, a trebuit să sun și să clarific. Semnul ar trebui să fie mai mare.

Dragă Elena, Vă mulțumim că ați apreciat munca noastră. Vom continua să încercăm pentru dvs. Te așteptăm din nou! Cu ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Foarte bun hotel și personal de ajutor!"

Locație foarte convenabilă, receptivitatea personalului, confort în camere la un nivel ridicat! Îi recomand tuturor!

Izolarea termică ar trebui îmbunătățită))

Dragă Abdusami, vă mulțumim pentru sfatul și recomandările pensiunii noastre. Am rezolvat deja problema izolației termice și ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"O pensiune excelentă la distanță de mers pe jos de Galeria Tretyakov"

Cină confortabilă și pătuțuri moi

Nu au dat cheia la cutia pentru lucruri personale

Dragă Anna, vă mulțumesc pentru aprecierea căminului. Veniți din nou, vom fi bucuroși să vă vedem. Pentru lipsa unei chei, ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Pensiunea nu este mare, dar toate serviciile unui hotel confortabil, am foarte recomandat-calitate-confort-pret la mare"

perfect curat peste tot, duș, toaletă, gândit lucrurile mici (fier, uscător de păr, mașină de spălat), în bucătărie, puteți mânca la familiară, pat confortabil, un televizor în camera de zi, personalul prietenos, acest hotel confortabil este dimensiunea centrului de metrou mini-oraș în apropiere , posibilitatea de a comanda un taxi, totul este bine, vă mulțumesc, cu venirea tuturor angajaților.

Dragă Nata, vă mulțumim că ați apreciat Hostelul nostru. Vom continua să încercăm să facem tot posibilul pentru ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"O bucătărie mare bine echipată. zonă de recreere spațioasă »

Bucătărie mare bine echipată. zonă spațioasă de relaxare

Pensiunea este proiectată pentru un (foarte) număr mare de persoane. Aceasta, în consecință, afectează starea și curățenia instalațiilor sanitare, în special băile (în acest caz, cabina de duș). Două dușuri în mod clar nu sunt suficiente. Sunt curat doar dimineata. Ar fi bine dacă toate pensiunile (nu numai în acest caz) ar putea afla numărul maxim de locuitori.

Pensiunea Art House pe Polyanka

Vreau să observ că hostelul nu are practic minusuri, iar cei mai grași și principalii sunt administratorii pensiunii. Foarte prietenos, prietenos și simpatic. Mulțumesc!

Pensiunea Art House pe Polyanka

"- pensiune comună la prețul pensiunii"

-dormitor normal pentru preț pensiune -gryaz dușuri și # 47; în artera -bucatarie, este imposibil să nu mănânce în pace, mașină de spălat vase numai pentru personalul -sahar, ceai este stocat împreună cu detergent

Dmitry, mulțumesc pentru feedback. Într-adevăr, avem mulți oaspeți care iubesc mâncarea de casă și de multe ori pregătesc ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Îmi place această pensiune"

Puteți să lăsați întotdeauna lucrurile în camera de depozitare dacă ajungeți înainte de ora sosirii # 47; plecați după ora de check-out. Cheia individuală este dată de la ușă (pe cauțiune). Întotdeauna cald, curat, confortabil.

Dragă Elena! Vă mulțumim pentru o evaluare bună și un feedback pozitiv despre Hostelul nostru! Vom fi bucuroși să vă revăd! ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Aproape de metrou, cafenea, puteți merge la centru! Pensiune excelentă, favorita mea în Moscova!

Dragă Valeria. Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Apreciem părerea dvs. despre Hostel. Suntem bucuroși să încercăm pentru dvs.! Mai mult ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

«Pensiune excelentă într-o locație liniștită»

Chiar îmi place această pensiune și nu este prima dată când am plecat. Locația este un colț magnific, liniștit, totul este aproape. Personal excelent, gata să vă ajute în permanență! Și spre deosebire de multe pensiuni: există întotdeauna tot ceea ce este necesar pentru a trăi

Dragă Valeria. Vă mulțumim pentru aprecierea dvs. și pentru feedbackul plăcut. Suntem bucuroși că ați fost mulțumiți de gazda noastră ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

Tipii ăștia, ca întotdeauna la înălțime! Și aceasta este prima cămină din Moscova. unde seara, sâmbăta urmărind și ascultând pensiunea culturală din opera))

Paul, vă mulțumesc foarte mult pentru feedbackul și aprecierea muncii noastre! Vino la noi din nou, o să ascultăm operă :)) Cu respect ... Mai mult # x25BE;

Pensiunea Art House pe Polyanka

"Pentru câteva zile - coborâți."

Este confortabil în camera de zi. În plus față de becurile și rafturile de la fiecare pat! Locație excelentă. Paturi mai mult sau mai puțin confortabile, lenjerie pastel curată. Camere de duș separate pentru toată lumea. Aproape de centru, magazine alimentare, cafenele.

Nu este plăcut să intri în cabina de duș în sine. Este mai bine să veniți cu feluri de mâncare (linguri de linguri). Administratorii nu își îndeplinesc complet activitatea. Am venit să lucrez cu colegii care au fost acolo cu o zi înainte. Când ma rugat să arăt totul, administratorul a răspuns: "Nu vă vor arăta prietenii dvs.?". Adminii sunt fete bune. Dar serviciul nu este suficient.

Pensiunea Art House pe Polyanka

Administratorul Catherine nu deschide interfonul de foarte mult timp. Oamenii trebuie să aștepte 15 minute în frig. Drept urmare, ușa este deschisă de oaspeți și le cere oaspeților noi să găsească un administrator. Ei au decis sa spala lucrurile, asa ca le-a scos din masina de spalat, nu le-a gasit, atunci cand au fost incercate sa intrebe unde s-au intamplat lucrurile: Asteptati-ma sa ma asez. după 15 minute: așteptați închiderea casei de marcat. Lucruri pe care le-a dat în cele din urmă după 40 de minute, încă 20 de minute încercând să convingă că au existat două spălări, și nu unul, așa cum a fost faptul (spălarea este plătită). Apoi, dimineața am încercat să cresc pentru o plată suplimentară, se pare că trebuie să plătească pentru noaptea când persoana nu era în pensiune deloc. Faptul absenței nu a putut fi confirmat chiar de martori, dar nu sa soluționat. crede că ar trebui. Deși, în ceea ce mă privește, o încercare de a înșela o persoană pentru bani. Îi cer conducerii să ia măsuri.

"Administratorul Catherine nu știe cum să folosească interfonul. "

Administratorul Catherine nu știe cum să utilizeze interfonul sau nu îl deschide deloc. Oamenii stau 20 de minute în afara zonei de îngheț. Ridicând lucrurile de la mașina de spălat și punându-le departe, ceea ce este imposibil de găsit, contează în locul unei spălări două. Controalele nu dau afară, a încercat să reproducă pentru plata zilei când o persoană nu a fost în cămin, pentru mine, așa că faptul de moshheintshestvo pe fata. Îi cer conducerii să ia măsuri.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 134 418 512 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?

    OBIECTE DE PROPRIETATE

    • Înregistrați-vă site-ul
  • Întrebări frecvente: pentru proprietarii de spații de cazare

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android






    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: