30 Comentarii reale - pensiune sauvignon

"Am locuit într-o cabană de lemn."

Am locuit într-o cabană de lemn. Curățată, confortabilă. Există o bucătărie, pot da chiar și o faianță, dar nu există vase, deci dacă există intenția de a găti pentru copii sau pentru tine - trebuie să luați cu tine. Piscinele sunt bune, teritoriul este bine îngrijit. Plaja este aproape, dar de-a lungul drumului. Plaja este bună. Apus de soare în apă, de asemenea. Restaurantul de pe teritoriu este destul de acceptabil, delicios (dar dacă este de a mânca 7 zile la rând - mi-ar plictisi :). În apropiere există o supermarket. În general, locul a fost plăcut, odihnă mulțumită.







Se simte "sovkovyvost" - în personal (bezinitsiativny și nu suficient de prietenos). La plecare, ia în considerare totul - prosoape, lingurițe. Nu am numarat 1 lingura de ceai - a platit 10 UAH :) Este amuzant, având în vedere prețurile de cazare. Nicăieri pentru a cumpăra fructe și legume, fără bazari, mergeți doar pe piață. Toate minusurile sunt necritice, doar pentru informare. Locație bună.

"Locul este foarte frumos, totul este verde, este îngropat în flori, în mare. "

Locul este foarte frumos, totul este verde, este îngropat în flori, marea este în apropiere. Personalul este de ajutor, serviciul este la un nivel bun. Mulțumesc pentru o vacanță minunată, aș vrea să revin aici de mai multe ori!

"Relitat într-o cameră dublă" standard "în primul. "

pasnionat în sine este într-o masivi rezidențială de elită - teritoriu privat în jurul valorii de solide. la mare, cu excepția pe plaja Owl nu mai converg. drumul de la unitate la mare, fără trotuar, iar gazonchik verde îngust mizerabil pe care s-ar putea transporta copilul - acoperit în fikalii de mers pe jos animalele lor. nu suntem foarte norocosi cu vreme (dar nu are nici o legătură cu Sauvignon), așa că, probabil, o atitudine puțin părtinitoare. și, probabil, dacă nu pentru această situație nu se acordă o atenție la astfel de fleacuri: suport de duș nu sunt fixe, scurgeri de apa rămasă pe dale de podea, într-un număr mic ve poate fi pe podea în baie pentru a vedea furnici (navenoe din cauza umezelii). Ei bine, asta e tot. nimic rău să spun că nu pot. Ei bine, drumul în sine pentru savinenu. desigur, el vrea cel mai bun

Locație bună. Zona verde. Prezența de piscine cu deal și restaurant! Nu este o plajă rea, care este aproape de. Cabana de lemn, în general, corespundea ceea ce dorim. Bună doamnă de curățenie. Când apa a încetat să alerge în cabina de duș, apelantul a sunat și imediat maestrul a venit, totul a fost corectat.

Lipsa unui aragaz electric în cabană, ne-am numărat. Anturii încă se târăsc. Și o pereche de țigle pe podea erau rupte și încurcate.

"O zonă curată și bine îngrijită, la 5 minute de plajă."

o zonă mare curată și bine îngrijită, la 5 minute de plajă. a trăit într-o cabană din lemn - spațioasă, ideală pentru 4 persoane, este convenabil să existe o terasă privată. personal prietenos, au fost stabilite la 2 am - am fost întâmpinați cu zâmbete, frumos.

mai degrabă o caracteristică a complexului decât un dezavantaj: la plecare am dezvăluit prosoape, furculite, linguri, trembel :) arata foarte frumos







"Mi-a plăcut cu adevărat!"

toate foarte mult! cameră mare, personal de ajutor. placea mai ales zona: o mulțime de loc, totul este foarte frumos și bine îngrijit, copiii au avut un loc pentru a alerga și a juca.

sistemul de intrare și ieșire către și dinspre teritoriu este complicat: două porți și gardianul care le deschide singur și nu este întotdeauna clar unde este el și ce poartă în câmpul său de vedere. stai și așteaptă să fii descoperit. este mai bine să faceți un punct de control.

"În general, erau așteptate condiții mult mai rele decât. "

În general, erau așteptate condiții mult mai rele decât sa dovedit în cele din urmă. Hotel plăcut, o zonă mare, un personal bun. La început se pare că ar trebui să te duci decent la plajă, dar aceasta este doar prima dată. În practică - de mers pe jos de 5 minute.

O protectie putin stresanta, care "grazeste" si pe hotel, pe drumul spre plaja si la intrarea pe plaja. Mai bine nu-ți acordai atenția.

"Ne-a plăcut totul, în ciuda faptului că suntem departe de cele mai multe. "

Ne-a placut totul, în ciuda faptului că nu sunt clienții cei mai disciplinate, managerii de restaurant unde am mâncat cu amabilitate dus să ne întâlnească și mutat masa de prânz și cină, personal foarte prietenos și amabil, mai ales mulțumit cu prezența liftului! Marea apropiere, plaja este curata, oamenii de acolo este puțin, toate la fel ca în imaginea chiar mai bine anul viitor, probabil, du-te înapoi din nou.

Nu-l poți numi un dezavantaj, dar la centrul orașului cu microbuzul pentru a merge 40 de minute, sau chiar mai mult, dacă ora de vârf.

"O odihnă bine gândită și organizată în tăcere la mare. "

bine gândită și odihnă organizată în tăcere la mare, astfel, la dorință, nu este dificil să ajungi la un oraș în care să poți merge și să te îmbogățești din punct de vedere spiritual

starea plajei lasă mult de dorit

"În apropierea mării și a orașului, cabane confortabile, echipate. "

lângă mare și oraș, cabane confortabile, bucătărie echipată. posibilitatea de a găti un grătar, o plajă bună, protecția teritoriului, parcare convenabilă, piscine excelente și o sală de gimnastică. Am continuat să trăim fără probleme și reinstalare.

Bucătăria din restaurant lângă piscină este scumpă și nu gustoasă.

"Un loc liniștit pentru a vă relaxa cu copiii mici lângă mare".

loc liniștit pentru a vă relaxa cu copiii mici lângă mare. mâncăruri delicioase în restaurant pentru banii dvs.

am trăit într-o casă care, prin confortul interior, era mult inferioară camerelor de hotel, deci prețul este foarte ridicat pentru acest nivel.

"Locație bună a hotelului".

o locație bună a hotelului. nu mulți oameni. vacanta este buna pentru persoanele cu copii mici, sau doar doresc sa se relaxeze la distanta de la așezări mari

o mica murdara, dar in apropiere de Odesa se asteapta ca ceva mai bun sa nu fie de asteptat

"Frumusețea și grija teritoriului, serviciul, confortul camerelor. "

Frumusețea și grija teritoriului, serviciul, confortul camerelor, bunăvoința.

Plecarea surpriză (feluri de mâncare, etc.) - un nivel atât de ridicat, dar ciudat.

"Locație convenabilă dacă sunteți cu mașina".

Locație excelentă dacă sunteți cu mașina. Teritoriu bine îngrijit.

Se simte ușor "scoop", dar nu critică.

"Mi-a plăcut totul foarte mult, odihnindu-mă cu o familie de 4 persoane. "

toate foarte mulțumit, odihnit de familie de 4 persoane, prima dată în Odesa. pensiune excelentă, doar pentru odihnă de familie, liniștită, curată, rustică. Excelent centru spa cu piscină, mâncăruri delicioase la preț rezonabil. bungalou cu terasă, confortabil. lângă un magazin și o plajă curată. personal foarte prietenos. Bine, mulțumesc foarte mult. Inna, g. Irkutsk

încă departe de oraș, a mers cu taxi min.30 pentru 80-85 grivne. micul dejun și mesele complexe sunt complet lipsite de legume, meniul nu este echilibrat. schimbarea lenjeriei 1 în 3 zile - nu este suficient! iar curățenia în cameră include numai gunoi. apoi măturile, periile din camere ar trebui să stea. dar "+" este mai mare decât "-". aproape toată lumea este fericită. Inna, Irkutsk

"Zonă frumoasă, piscină, bowling, restaurant ieftin."

Zonă frumoasă, piscină, bowling, restaurant ieftin.

Personalul retsepsenului și garda orientată spre client nu sunt impolite.

"Locație bună, personal de ajutor"







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: