5 produse în valoare de cumpărare în inglot - furculiță alexandra

5 produse în valoare de cumpărare în inglot - furculiță alexandra

În orice marcă profesională, există produse unice pe care le puteți cumpăra în siguranță în sacul dvs. cosmetic zilnic.

Și așa, 5 produse în valoare de cumpărare în INGLOT







Îmi place mată și mătase. Culori excelente de bază, foarte nobile! Mă înnebunesc pentru liliac și violet. Ea este deosebit de bună la ei :) Consider că nuanțele de aur sunt cele mai bune din comerț, ele sunt perfect pigmentate și cad ca pleoapele ca un atlas.

2) Pulbere de sculptură în umbră de 505 și 506

În acest produs îmi place totul:

- culoarea foarte realistă a umbrei (505 umbra pentru fete cu un geam de piele rece, 506 pentru una caldă)

- pigmentare. Ideal pentru profesioniști și începători. Excelent stratificat și fiert.







Un minus - se termină rapid :))

Am o medie de 70 de persoane pe lună, o cutie este suficientă timp de 2 luni.

3) Ruj de umbra 82

Acesta este cel rosu perfect care se potrivește cel mai mult. Excelent stabilește și nu se răspândește! Îmi place ❤️

4) Lip Gloss Sleeks in umbra 25

După cum se spune, și coada și coama :))

Îmi place să-l aplic și eu, și să-l amestec în alte produse de buze, și se aplică peste ruj. Orice produs pentru buze oferă o strălucire scumpe diamant. Repet acest lucru de 3 ori, deși îmi place să schimb produse de buze în muncă. Dar el a făcut-o. Love lava ❤️

5) Pensulă pentru umbre 6ss

Stinge umbrele în ceață absolută. Îndepărtează perfect limitele clare în culori și aplică perfect produsele într-o creion. Perie excelentă! Puiul în sine, lungimea și densitatea lui! Totul este perfect în el!) Dar cu această perie este necesar cu atenție. Spălați-vă și curățați cu mijloace moi și tratați cu dragoste :)

5 produse în valoare de cumpărare în inglot - furculiță alexandra

Fotografia principală
fotograful Lena Kiyan
model Marina Lotova
părul și alcătuirea lui Alexander Vilkov






Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: