10 Fapte despre mine

Bună seara. Am decis să scriu 10 fapte despre mine. Acum, acest lucru este foarte comun, ca pe Ask. și în bloguri. Oamenii și-au transmis unii pe alții cursa releu pe această temă. Ei bine, mi-a plăcut mereu să împărtășesc interesele mele. că, ca, care nu este prezent)






Și așa, să începem!
1. Nu-mi place soarele. Eu prefer vremea tulbure. De asemenea, iubesc ploaia și furtunile. În această vreme mă simt calm și liniștit.
2. Nu tolerez alcoolul. Cred că claritatea din cap, cea mai bună condiție.
3. Îmi place să călătoresc. Din copilăria mea îmi place să descopăr noi locuri pentru mine.
4. Observ întotdeauna timpul 22:22. Absolut din întâmplare. Chiar a existat un gând de a umple un tatuaj de ceas cu acest timp
5. Mulți profesori nu mă plac. Poate din cauza impudentei mele și a greutății mele.






6. Ca copil, am avut un vis de a deveni psiholog. A fost întotdeauna interesant să asculți problemele altor persoane.
7. Este foarte ușor să mă intrigi.
8. Mă pot îndrăgosti foarte repede. Expresia "M-am îndrăgostit la prima vedere" este despre mine.
9. Geloasă. Fără ocazie, pot fi gelos. Ei bine, totul depinde dacă sunt îndrăgostit de o persoană.
10. Îmi place să ajut oamenii fără nici un beneficiu. Îmi dă o mare plăcere.

aceste curse de releu pe care le-am avut deja pe blog-uri cu aproximativ un an în urmă))))

Am de gând să scriu totul și chto Nu cum :))

dar nu am scris, cel care mă cunoaște. știe despre mine mai mult de 10 fapte și restul, poate că nu trebuie să știi asta, dar cine vrea să știe, să scrie și să afle prin comunicare personală, și nu pe ceea ce scriu eu

Sunt mai mult atras de ideea exact a ceea ce voi insiva puteti spune despre dumneavoastra :)) Acum nu vad nici macar 10 fapte si cat de trist este de la asta.

doar dacă încep să scriu toate faptele despre mine, nu voi fi familiarizat cu mine







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: