5 copeici despre nissan micra (nissan mikra) 2018, automat

Ideal pentru operarea în oraș. Un singur realimentare este suficient pentru 400 km. (Pe autostradă, la o viteză de / h, debit 90 km de 5 litri, afecteaza rapoarte de transmisie de transmisie echilibrate, cu 5 viteze înainte) să parcheze poate fi mult mai ușor decât în ​​mașini mai mari și mai lungi, manevrabil, la clearance-ul pneurilor corect crește în mod semnificativ, toate cele necesare funcționalitate în mașină acolo (accesorii electrice, servodirecție, scaune incalzite, Conder, senzori de parcare, mâini libere, etc, etc), încăpător pentru pasageri, pick-up la 80 km / h, cu preturi accesibile pentru consumabile și piese de schimb. piese, calde iarna.

Relativ mici trunchi, dar sdivnutom înainte bancheta din spate (se deplasează pe șine), capacitatea portbagajului a crescut cu aproape jumatate, dar nu stai pe spate.

În timpul funcționării, se înlocuiesc numai uleiul și filtrele. În plus, colapsul roților după schimbarea cauciucului.

O masina excelenta in oras, dar este posibil si in afara orasului, cu o asezare normala intre volan si scaun. Sunt în al cincilea an. Foarte confortabil, convenabil, economic. Și trunchiul, apropo, este foarte spațios. Salonul de la mine combinat, un țesut ușor curățat de o cârpă obișnuită umedă.

N-am găsit minusurile

Mașina, super, chiar îmi iubesc fata. Pe urmele mai multe cote pentru a da!))) Accelereaza la 160, nu merge mai mult, dar 160 greu, optim în jurul pistei pe un asfalt bun 120 -140.V oraș a fost o minune, este ușor de a găsi un loc de parcare, iar drumul este foarte convenabil pentru a reconstrui! aceasta este prima mea masina a fost foarte speriat când am început să merg, dar fata asta este un bun ajutor. Foarte confortabil, are tot ceea ce ar putea avea nevoie de o fata (femeie) într-un mod))) Eu știu pentru mine))), astfel încât fetele, cei care aleg o masina cu acest lucru, dacă nu ați călătorit niciodată nu ia micro, nu vei regreta!

Deficiențele ca atare izolare net.Nu nu este 100 la sută, din nou, in ciuda ceea ce sravnivat.v clasa sa este bine! Pentru mine personal, minus acum, ar fi de dorit să se mașină 160 și mai mult de echitatie! Asta este atât de negativ un interior luminos, foarte mult el murdar, dar nu este aparatul minus din nou, și cred că toată lumea care are un interior luminos) Mai mult prin consumul pe un drum de tara va avea o bună tentativă și roata de mână filare, și capul și creierul, dar apoi din nou, este o masina de oras, mai degrabă decât un SUV, asa acest minus de la mine personal, mai degrabă decât minus această mașină! și personal pentru mine să Goro Da, în special Moscova, această mașină nu are contra

Timp de aproape 4 ani și 35 de mii de runde, nu au existat defalcări, mulțumesc lui Dumnezeu! și odată ce frâna calotte din față este înlocuită!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: