5 copeici despre locul f3 (oferta f3)

Lucrez la serviciu și pot spune - unul dintre cei mai fiabili chinezi. Motor si cutie de viteze Mitsubishi Lancer 9, există mici diferențe în cap cilindru, admisie, etc, dar aș spune chinezii s-au îmbunătățit motorul functioneaza vazut la 500.000 și merge fără probleme. Singurele inele de ulei de uzură din cartier sunt 250 mii. Un set de inele nu este scump. Este vorba despre Motor 4 g18. Pe această cutie, rulmentul axului primar este folosit. Este de aproximativ 500 de ruble. Toyota Corolla 120 suspensie, tenace și consumatoare de energie. Și astfel, în mod substanțial, consumabilele de schimbat în timpul și mașina nu dau probleme. Cine scrie despre pânze, așa că este necesar să urmăriți anterele și să privim ce firmă să luăm.

Dintre minusuri subțire de fier ca să Priory despre, dar, în cazul în care proprietarul a urmat mânere auto, inclusiv carii. Că o astfel de mașină poate lua pentru ei înșiși.

Mașina nu este capricios. Foarte ieftin în funcționare.

Fierul este corodat

Timp de trei ani de funcționare, numai purtarea stoarcerii

Motor economic, interior spațios, trunchi mare.

Izolație fonică slabă, LCP subțire.

M-am decis sa las aceeasi opinie, pentru ca eu eram falselat de Eugen de la Petru! CONTINUOUS PLUS! Acolo unde nu a fost, iar în partea de jos și Tambov de mai multe ori în Voronej a fost înfășurat și chiar Krch și Donețk, precum și o mulțime de pescuit, prin permeabilitatea excelenta, am alunecat crossover-ul în cazul în care el nu a putut obține prin! Nu a eșuat, nu o dată, spre deosebire de Eugene de la Sankt-Petersburg, care a lăsat un astfel de comentariu nemulțumitor! Da, au existat mici probleme când am luat-l pe bunicul meu, dar el a urmat-l privi prost la era curat, înlocuit de suspensie osoasă, bobina de aprindere, o frână etrier spate, comandantul ambreiaj și cu siguranță a schimbat uleiul și centurile, blocat în luminile laterale cu xenon (de altfel ochii bate), cu rază lungă de xenon (pentru monstri) a făcut totul singur, mai multe probleme nu știu! Pe că drumul ucis pe Siligera, s-au rostogolit acolo de două ori și numai pentru henna! Benzina mănâncă cel puțin pe o linie la toate în curs de cinci nu este cu adevărat interior mai spatios, confortabil din piele, ușor de management, blocat magintolu 2DINkupil cadru de la TAYOTA și totul este super! Kilometraj 140000, zboară ca un glonț după înlocuirea garniturii de supapă (în picioare fabrica de oțel, suprapunere podea clapă)! Accelerat la 190 km / h cu copecks, în urma soției este teribil!

Există două minusuri, dar nu serioase, dacă cineva știe despre ele mai devreme, ele nu vor interfera deloc!
1. În partea de jos, în zona scaunului (între ele) privind protecția amortizorul de zgomot, există încă fructe cu coajă catarama centurii de siguranță, este o parte a corpului (sudori se numește o barcă) este sudată nu este foarte bun, nu este sigilat spațiu care formează un fel de urechi, ei zboară toate apa de noroi etc! Soluție: Brew aceste foarte urechile celor de etanșare pentru a acoperi special pentru utilizare în exterior (am folosit un cauciuc) și lubrifiați partea de jos cu mastic din cauciuc (Mastic Resin) în cabină, chiar și fără Shumkov atunci aproape în tăcere!
2. Lipsa de izolare fonică, este cu siguranță acolo, desigur, dar mediocru! Soluție: Am scufundat într-un singur și antishum și antivibro, demontate salon, tăiat în loc, sa dovedit foarte impresionant, dar pune totul din nou cu problema Shumkov, prea gras, dar nu asta! O mica adunare a adunat tot inapoi, zgomotul a luat forma ca totul a devenit super!
P.S: Poate că cineva are soluția la aceste probleme, dar principalul lucru să se uite după mașină și cred că sunt de acord cu mine toate driverele normale!

Aceasta este prima mașină străină în care el însuși sa urcat și nu regretă! Primul accident - o bobină, înainte de a se ține de fleacuri cu doar rusești și nu de mult cu mașini străine, dar au avut unele bug-uri! Am condus de la Moscova, deodată tracțiunea a dispărut pur și mașina a început să atingă, cecul era aprins! A fost un pic de panică, dar este necesar să mergem, și nu e nimeni să cheme nopțile! Am ajuns dimineața la un prieten pentru diagnostic (un prieten al meu a fost prietenul meu)! Diagnosticianul a apărut în timpul tocit, verificat totul, chiar și chiar și senzorul de oxigen este deșurubat în primul rând, mi-a spus să cumpere lumânări și în timp ce sa actuală nu dolbanulo nu știa ce se întâmplă, dar apoi mi-a arătat pe bobină și a sugerat că eu l cumpere el va înlocui! Am decis destul de serviciu și sa înlocuit, sa dovedit că a fost greșit, și aici, bobina a fost acoperită din vecinătate, în general, reparate! Apoi, ambreiajul principal, în beneficiul nu zboară dintr-o dată, dar e undeva să se ocupe era o rușine, dar o rezolvi în loc dur, dar numai cu suspensie (os) a intrat în serviciu, dar ar trebui să fie a mea pentru o lungă perioadă de timp nechezat, am propriul meu instrument de și când a fost întrebat de ce am venit la el, dacă el a fost de a face tot ceea ce am spus că trebuie să-l ridice mai convenabil. Acestea sunt povestile! Vă sfătuiesc mașina asta!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: