60 de moduri de a vă face viața strălucitoare! Calea 10 - blogul eugenia deineko

Bucurați-vă de libertatea de mișcare!

Cât timp ați dansat?
Poate că a fost cu mult timp în urmă, și poate de curând într-un club de noapte sau un prieten la o petrecere de aniversare?







Îți sugerez să dansezi chiar acum! Mișcați prada până la bătaia muzicii ... Mutați ...

Și cât timp dansați, fără a vă rușina de ceilalți, fără să vă gândiți că ei se vor gândi la tine și vor gândi la ceea ce credeți despre ei?

Mutați corpul mai activ, nu acordați atenție faptului că cineva vă privește ... permiteți-vă să vă bucurați și de dansurile dvs. ...

Și de cât timp dansezi sincer, ca un copil mic? De cât timp te-ai întors în jur, fluturând brațele, făcând sunete fericite și fluturând brațele? Pentru o lungă perioadă de timp. Acest lucru trebuie repetat chiar acum! Ridică-te de pe scaun și ridică-te în picioare. Lasă corpul tău să decidă cum să danseze. Dă-ți aerul la emoții, deconectează-te și distrează-te!







Dans.
Simțiți bucuria mișcărilor libere!

Motivator de la Eugene Deineko:

60 de moduri de a vă face viața strălucitoare! Calea 10 - blogul eugenia deineko

Anecdote pentru buna dispozitie:

În cele din urmă ma invitat să mă întâlnesc! Aproape am căzut de pe scaun, am sărit pe pat timp de 15 minute, am alergat fericit în jurul casei, am scos din bucurie și am răspuns: "Mă voi gândi ..."

Mâine vor fi zâmbete noi și bună dispoziție!

Împărtășește această pagină cu prietenii tăi:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: