24 de ore de la viata lui Victoria Beckham, blogger anna14 pe site pe 16 martie 2018, o bârfă

24 de ore de la viata lui Victoria Beckham, blogger anna14 pe site-ul pe 16 martie 2013, o bârfă

6:15 - Mă trezesc între 6:15 și 6:30. Pentru că eu, după cum știți, aveți patru copii, mă ridic foarte devreme! Așa că mă trezesc cu ușurință la un moment dat, dar am declanșează întotdeauna un ceas cu alarmă, ca o plasă de siguranță în cazul în care un ceva se întâmplă brusc și am dormit pentru prima dată în 20 de ani. (Nu-mi eliberez Victoria Victoria Beckham, așa că poți să fantezi despre ceea ce dorm). Apoi, fac un duș și, din moment ce mă trezesc la ora 7, am o jumătate de oră să mă ordon. În timpul celor treizeci de minute, în timp ce mă pregătesc, între duș și spălare, verificam e-mailul care venea noaptea din America. Da, stau cu iPhone-ul în baie! În baie, folosesc întotdeauna produse de îngrijire a pielii de la Dr. Lancer. Este un dermatolog, l-am văzut când am trăit în Los Angeles. Body Cream Folosesc cea mai comună, ieftină cremă de corp hidratantă de la Weleda. El este foarte, foarte gras și l-am pus într-un strat gros. Imi place cu adevarat sclipirea buzelor Stila, cele care ies mai intai si apoi trebuie sa apesi butonul. Sunt bune atât pentru miros cât și pentru gust. Și apoi, în timpul zilei, folosesc crema de 8 ore Elizabeth Arden. Aș vrea să fac o baie de dimineață, dar nu am timp. Îmi place să fac o baie seara, dar nu locuiesc singură să stau în baie pentru o lungă perioadă de timp și să mă ud. (Tom Ford face o baie de trei ori pe zi? Este minunat, dar nu are patru copii!). Pentru micul dejun, de obicei mănânc fructe. Eu beau ceai de menta si apoi un espresso dublu. Și eu doar mănânc ceva în timp ce îi dau copiilor micul dejun. Și în timp ce se întâmplă toate astea, le verific mesele de ortografie sau multiplicare. Mese de înmulțire este agățat pe frigider. Deci, ne verificăm dimineața și o facem ca într-o formă de joc. Da, la 38 de ani, îmi fac încă temele! În ceea ce privește exercitarea, am de gând să imediat ce mă întorc după New York Fashion Week, pentru a începe să ruleze din nou, pentru că am fost foarte ocupat în ultima vreme, încercând să elibereze două colecții imediat.













7:50 - Plecăm de la casă. Băieții studiază la trei școli diferite. Eu iau una sau două, pentru că toate clasele încep la aproximativ același timp. David ia restul, așa că mâncăm în direcții complet diferite.

16:00 - la ora patru plec la birou și merge să ia copiii acasă, să le hrănească cina, otvozhu toate activitățile extra-curriculare - cum ar fi fotbalul și rugby - și începe să faci temele. Îmi place temele pentru copii. Apoi, când pun copii în pat, încep să lucrez din nou. Am negocieri cu oamenii, pentru că America se trezește.

19:00 - David și cu mine ne place să ieșim din casă - singuri sau cu copii. Putem merge la orice restaurant - italian, francez, în plus, copiii sunt foarte pasionați de sushi. Aceasta este mâncarea lor preferată. Nobu este un restaurant minunat. Nu beau prea mult, pentru că uneori noaptea trebuie să mă ridic la copil. Dar ne-ar plăcea să ieșim împreună și să comunicăm mai mult ca o familie. Acum ne întoarcem la Londra și avem multe rude aici. Avem de asemenea un câine, un buldog numit Coco. Acum este în Los Angeles, dar în curând o vom muta. Ce mă uit la televizor? Dasha Pathfinder, porcul porcului. Sunt aproape tot ceea ce privesc. Desigur, există fotbal. Copiii iubesc fotbalul. Și, desigur, David. Nu pot trăi fără copii și cu David. Sunt atât de susținători și mă încurajează întotdeauna să fac ceea ce vreau să fac.

Ca răspuns la acest interviu Victoria designerul britanic și femeie de afaceri - Katie Price - a declarat în presă că nu ia în considerare Vicki „Supermom“, după cum ea însăși cheamă, și că ea nu nu s-ar fi făcut fără ajutorul personalului intern la rolul de mama a patru mici copii. Victoria a descris în detaliu modul în care pregătește în mod independent copiii pentru micul dejun și cina, își monitorizează studiile și activitățile facultative și se ocupă de dezvoltarea lor personală. În același timp, aveți timp să faceți o carieră de succes, să vă monitorizați aspectul și să acordați timp soțului dvs., David.

Katie Price, care în sine are patru copii, iar acum este însărcinată cu al cincilea copil, cu voce tare a declarat că Victoria exagerează în mare măsură ocuparea forței de muncă a acestora. „Știu cât de greu este de a crește copiii și de a combina o cariera. In plus, Victoria este întotdeauna uite impecabil! Sunt sigur că cele mai multe din ceea ce Beckham a enumerat în interviul realizat pentru bona si menajera. Cred ca Victoria ar trebui să fie sincer cu fanii lor, pentru că, după cuvintele ei, fiecare fată poate decide ce pentru a aduce patru copii - este simplu și distractiv! „- a spus Kathy.

- 620 # 10133;







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: