5 Poloneză de vară excelentă

5 Poloneză de vară excelentă

Vara este deja aici! De ce nu vă rugăm să introduceți stilouri în noul sezon cu un nou lac de unghii frumos. Mai jos sunt primele cinci favorite.

Cel mai simplu mod de a ține pasul cu tendințele și anotimpurile este să vă răsfățați cu unghii la modă. Culorile luminoase nu sunt atât de active în acest sezon, în loc de acestea sunt oferite un trend pastelat pastelate și nuanțe neutre.







Essie «Chillato»

Acest lac Essie îmi amintește de un serbet (care este perfect pentru vară, nu?). Lacul de pastel murdar galben-verde pune accentul pe culoarea bronzului și înclinat spre orice tonă a pielii.

O nuanță pastel universal arată distractiv, dar nu dramatic, nu ca, de exemplu, un galben neon.

Una dintre florile la care te vei întoarce în mod constant în vară.

5 Poloneză de vară excelentă

Jin Curând «Doux»

Nu am auzit niciodată de acest brand înainte de a împrumuta un astfel de lac de la un prieten. Jin Soon poloneză de unghii este fantastic! Ele sunt super-opace și se culcă ca untul. Ei au, de asemenea, o proprietate care îi ajută să rămână pe unghiile tale.

5 Poloneză de vară excelentă

Această culoare uimitoare este gri lavandă. Arată foarte profesional. Încercați-l dacă căutați umbra perfectă pentru noul dvs. loc de muncă.







5 Poloneză de vară excelentă

MAC «Pentru a vopsi»

Îmi plac lacurile MAC. Acestea durează mult, ușor de aplicat și vă permit să vă simțiți luxoși, deși la prețuri accesibile. Paleta de culori este întotdeauna în tendință, iar cea de mai jos nu face excepție.

Culoarea este numită Dye For, este coral-piersic, este luminos, dar confortabil de purtat. Acesta este vopseaua mea preferată printre cele prezentate cinci, îmi plac nuanțele de coral.

5 Poloneză de vară excelentă

Formula X «Mai mare decat viata»

Acest lac face parte din linia Sephora. Culoarea este de culoare bej, care este probabil cea mai la modă.

Shimmering, dar nu strălucitoare, umbră. Deci, este perfect pentru orice situație, chiar și pentru muncă.

Aceste lacuri îmi plac foarte mult: sunt de înaltă calitate, dar cu un preț scăzut. De regulă, ele nu sunt transparente, dar această aplicație particulară necesită două straturi.

Încearcă-o dacă cauți o umbră neutră.

5 Poloneză de vară excelentă

«Apeluri pentru Cava»

Desigur, acesta este cel mai îndrăzneț lac din listă. Acest gel-lac, unul dintre primele geluri cu luciu, care nu necesită uscare UV.

Îmi place modul în care strălucește. Piesele de strălucire sunt mari și arată îndrăzneț și ca o acoperire independentă și ca vârful pentru o culoare diferită. Personal, îmi place cum arată în sine.

Acest lac este, de asemenea, rezistent la uzură, bine aplicat, dar, la fel ca toate lacurile cu luciu, pot apărea mici complicații cu îndepărtarea.

Este foarte frumos. Dacă sunteți în căutarea pentru ceva strălucit, asigurați-vă că îl considerați drept candidat pentru completarea colecției.

5 Poloneză de vară excelentă

Ați încercat vreunul dintre aceste lacuri?
Ce fel de lac de unghii folosesti in vara? Care lac este preferatul tău?

4.8 din 0/5 (voturi: 31)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: