140 Shoturi pe minut - frate mai mare, versuri pe

I) Ce ne place cu fratele vostru mai mare preferat, pentru că întotdeauna am prețat prietenia ta. Toată lumea mi-a spus, dar nu am vrut să știu că mi-ai pus ochii pe fata mea. Și te-am întrebat și nu ai ascuns că ți-a plăcut mult timp, că o vei chema, că nu intenționează să aștepte ceea ce va fi între noi în general oricum.







Ce ai făcut cu fratele tău mai mare, te-ai îndrăgostit de prietena ta la întâmplare, și te-am crezut așa, dar credeai așa, ce ai pus pe fratele tău mai mare.
Ce ai făcut fratelui cel mai mare, inimile noastre au bătut mereu pe a noastră doar la timp și m-ai trădat, ce ai pus, ce ai făcut fratelui tău mai mare?







II) De ce nu-ți cunoști nici măcar pe tine însuți, nici măcar nu-ți dai seama, nu mai vrei să te uiți în ochii mei, o duci într-un restaurant plin, dă-i un inel, flori frumoase și apoi, știu, știi tu. La urma urmei, nu poți să-l ascunzi de nimeni, o noapte orbă va trece, visele se vor împărți, ea va turna în perna de lacrimi dimineața.

Distribuiți textul în rețelele sociale:

140 Încearcă într-un minut, tu, tu
Muzică. "Tu, tu, tu" cu 140 de batai pe minut (Google Play • AmazonMP3 • iTunes). Cu 3 ani în urmă. mulțumesc.

  • Anii 90 DFM 140 Shoturi pe minut-Topol.mp4
    Anii 90 DFM Drama O performanță spectaculoasă a grupului 140 Lovituri pe minut.

  • 140 de lovituri pe minut
    140 de lovituri pe minut. 140 Lovituri pe minut Mi-e dor de tine live - Durata: 4:37. de.

    Aboneaza-te la grupul nostru

    și ascultați muzică rece în fiecare zi

    Astăzi au căutat și ei







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: