7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Sezonul nou - noi reguli, ceea ce înseamnă că este timpul să petreceți în curtea generală curățenie. Candidații pentru plecare - în cele din urmă, din lucrurile de modă. Sunt trădători adevărați care îi vor spune prietenilor și colegilor că am renunțat mult timp la noi înșine și nu cheltuim bani pentru actualizarea dulapului. Chiar dacă finanțele cântă romantism, arătați mai bine, poate că este ceva mai potrivit pentru noul sezon pe mezanin. Între timp, suntem pe ordinea de zi - pentru a identifica cele șapte lucruri care sunt mult așteptate să etichetați "eliminați imediat".







Fusta cu creioane

Un creion strict de fusta este bagheta noastră pentru toate timpurile. Și biroul poate fi purtat cu orice jachetă sau bluză, și la o dată să meargă, luând un corp de dantelă semi-transparentă, iar seara este potrivit să se uite la deschiderea unei alte zile de deschidere. Dar asta e ghinion, în acest sezon pare puțin ... de modă veche. Ea a fost înlocuită de o fustă ușor-maro-midi, care, de asemenea, potrivite orice ocazie de viață.

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Rochie neagră

Stilistii si cumparatorii personali s-au vazut unul cu celalalt ca o rochie neagra - trebuie sa aiba garderoba noastra. De asemenea, am crezut întotdeauna că până când a apărut - o rochie albă mică. În acest sezon, toată fanfara designerilor îl primește. Minimalist în tăiat și fără exces de decorare rochie albă - aici este, noul favorit al sezonului. Purtați-l, precum și negru, puteți de dimineața până seara, schimbând numai pantofii și accesoriile.

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Drăguț blugi

Sincer, am așteptat mult timp pentru ziua în care am putea merge la magazin pentru o nouă pereche de blugi. Vina pentru acest lucru este skinhead, pe care doar fetele cu o figură model modelată își pot permite. Din fericire, aceste modele de blugi cu ultrasunete sunt complet nefolosite. Acest lucru se datorează revenirii triumfătoare a modei anilor 1970. Principalul favorit al sezonului este blugi. Apropo, acest model de blugi merge la fete cu șolduri largi. Din punct de vedere vizual, flare-ul echilibrează proporțiile figurii.

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă






Articole din piele

Pentru mai multe sezoane la rând, lumea modei a cântat laude de haine din piele. Rochii de piele, fuste, pantaloni și cămăși se găsesc în garderobă, nu numai la rockeri, ci și la fetele plătitoare. Dar toate lucrurile bune au ajuns la capăt și cântecul din piele este cântat. În loc de piele brutală a venit piele boemă. În acest sezon, designerii pariază pe hainele realizate din piele colorată. Fuste, pantaloni scurți, rochii, paltoane, cămăși și multe altele apar în principal trebuie să aibă sezon. Luăm notă!

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Cămașă albă clasică

Cine ar fi crezut că unul dintre cele mai clasice lucruri ale dulapului ar deveni brusc depășit. Da, o cămașă de bumbac simplă a ieșit brusc din modă. Desigur, nu definitiv: a fost înlocuită cu un alt model, care se potrivește și cu codul de îmbrăcăminte de afaceri. În loc de un șir de butoane subțire - cămăși sau jabot în stil victorian, în cazuri extreme, un arc. Culoarea aleasă de dvs., în prioritate albă și pastel.

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Leopard print

Ați observat că designerii au abandonat în cele din urmă amprentele de leopard ale umbrei "verviglaz"? Au fost înlocuiți de un alt șarpe animalistic - șarpe. Nobil, dar nu atât de bătut, pentru care are șansa să se așeze cu noi în garderobă.

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Bras cu efect push-up

A dispărut în acele zile în care idealul feminin a fost considerat un copil seducător cu forme remarcabile. Bra-manechinele, crescând pieptul pentru câteva mărimi, nu mai sunt într-o tendință. Acum, în onoare, un san natural, deși mic, dar propriu. Deci, este timpul să vă actualizați consumabilele de lenjerie și să dați lumină verde modelelor sportive pe care cele mai curajoase femei de modă le pot purta în loc de top!

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Maria Sharapova a arătat figura ideală într-un costum de baie

Alec Baldwin tocmai pentru că a cerut scuze pentru comportamentul său

Kate Winslet crede că forma curbă este acum în vogă

7 Lucruri care trebuie să fie aruncate din garderobă

Hihi, am purtat rachete acum 20 de ani, când eram adolescent. Acum, sub durere de moarte, n-aș fi purtat-o.
În general, mă uit acum la modul de revenire din anii 80 și mă înnebunesc.

Acest lucru nu trebuie să fie aruncat, doar în acest sezon trebuie să fie lăsați deoparte ...

Desigur, nu merită să aruncați o cămașă albă, o îmbrăcăm cu un vârf și o leagăn la talie, sau mă îmbrac cu blugi, dar și într-un stil mai liber

pentru tot ce nu-mi voi arunca pielea de pe vulturul american, sunt atât de confortabili, chiar nu vreau să trag







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: