10 greșeli feminine în relațiile cu bărbații

Când ne părăsesc, ne chinuim cu întrebarea "de ce?" Am decis să dau 10 motive pentru această "durere".
- Înainte de nuntă

1. "Sindromul isteric"
Atunci când o fată este în mod constant ceva care nu se potrivește cu ea și ea face un fleacul de la o mânie și în orice caz convenabil se toarnă lacrimi, oamenii nu stau și mai devreme sau mai târziu pleacă.







2. "Sindromul botanic" sau un profesor strict
CE de tip etopu sunt acele fete care sunt în mod constant încearcă să educe băieții și fetele sunt în mod frecvent încearcă să facă ceea ce trebuie ... Este baieti foarte enervant, ei se plictisesc, iar unele sunt chiar încep să se teamă și așa nu merg prea târziu ...

3. Sindromul "Regina"
Fetele care încearcă să se uite nu la 100, dar la 1000, sunt ca și cu o acoperire lucioasă. doamnelor, sperie o mulțime de oameni, pentru că ei au prevykli deja că fata de pe coperta este doar visul lor și la fel ca și în viață au fata nu este real!), asa ca nu le exagera))

4. Reprezentanți
Amintiți-vă, băieți care doresc să înceapă o familie, nu au un cheltuitor soția ISF, care va avea nevoie de koshelek lui ... Dacă vă place să faceți și achiziții costisitoare este în prezent 1. nu o face pe cheltuiala proprie 2. Nu spune prețurile reale))

5. O fată cu un trecut
dacă ai avut în fața lui o mulțime de tipi, nu trebuie să-l cunoști pe tipul ăsta și să încerci să nu-i spui pe fostul tău și să nu îl compari cu ceilalți pentru că separarea este inevitabilă))

6. Gelozia
Ei bine, cred că aici și așa totul este clar nimeni nu îi place scena geloziei.

7. Complexul de incompletențe
Băieții nu văd multe dintre neajunsurile noastre, dar ei vor crede în ele dacă vă treziți în permanență plângându-vă de excesul de greutate, de un nas strâmb, de picioare groase! și apoi pot întâlni o fată mult mai încrezătoare în ei înșiși.







8. Vreau să mă căsătoresc
Dacă o femeie începe să insiste la o nuntă. atunci când un om nu este gata pentru asta, atunci el crede că va fugi în mod inevitabil.

9. Sexul
Aici poți dedica un întreg articol, dar o să scriu pe scurt.
a) pentru sex la începutul relației, tabu! Și apoi tipul va avea un scop să te cunoască mai bine, iar când vine vorba de asta, el va înțelege că ești așa cum are nevoie!
b) Nu mergeti bine unul in altul in pat, prietenul meu mi-a spus ca sa despartit cu plapuma, cel putin pentru ca nu-i place cum sa sarut, acelasi lucru in sexy
c) în sex, interzicerea barilor, dacă spui NU pentru sex oral, atunci el te va arunca acum sau va începe să se schimbe mai târziu.

10. Nu știu cum să gătesc
Și totuși un om trebuie să fie mâncare gustoasă ...

Concluzie: Nu scandalizați, fii mai inteligent și mai inteligent în întrebări, fii sigur de tine, dar nu exagerați, zâmbiți mai des. hrăniți și iubiți-vă prietenii și-l satisfaceți în pat, astfel încât nu mai vrea altcineva decât pe tine, iubit!)

Și poți scrie un articol despre cum să faci un tip să fugă. Am încercat toate elementele (((eu sunt un cheltuitor, nu se fierbe (în general) nu se spală, nu curat, nu accident vascular cerebral - toate face MCH meu, + el încă mă pune pantofii, cravată șireturile, și alte lucruri mici.

Pot găti, dar niciodată nu o fac, niciodată. Mama noastră a gătit mereu acasă și, într-un fel, am mers încontinuu în jurul ei, când am început să locuiesc într-o cămin studențesc, a devenit și mai ușoară, vecinii, prietenele mele și MCH găteau.

A fost întotdeauna un cheltuitor, sunt încăpățânați, toate le place să învețe și de a construi, nu hochuuuuu căsătorit, noyuyuyu MCH mea că și vrea să se căsătorească cu mine pentru a trage, și el nu este singur (((eu însumi nu înțeleg, o astfel de leneș, vredina, severă, dar baietii doar in trecere nu dau, dar acum ei fac mai des o ofertă, sunt în stare de șoc (((Sunt obosit.

Noi iubim pe cei care nu ne iubește iubim pe cei care nu ne place !!)) Da, și acest lucru se întâmplă cred că trebuie doar să vorbească deschis, fără scuze și totuși ... tipi normali rula oprire))

Mmm ... cât de interesant este totul)

Zarinochka ... tu poți trăi om ... cu tine trăiește ... și astfel de a dispărut ... Iată răspunsul))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: