10 lucruri pe care nu le vei mai vedea niciodată în jocurile ascensionate

Acum toată lumea scrie în mod activ despre ceea ce se găsește în Risen. Și vreau să scriu despre ce ar putea fi în acest joc, dar nu este acolo.

10 lucruri pe care nu le vei mai vedea niciodată în Risen







10 lucruri pe care nu le vei mai vedea niciodată în jocurile ascensionate
10 lucruri pe care nu le vei mai vedea niciodată în Risen

În principiu, sângele din joc este prezent, dar în număr foarte mic și în locuri strict definite. Când rănile sunt aplicate, sângele nu se scufundă, sabia nu se murdărește, iar bălțile nu se formează sub cadavre.

Chiar si la femei, parul este colectat in coafuri mari, ce putem spune despre skinhead GG.

3. Coada caracterului principal.

El a fost tăiat de la personajul principal în cel de-al treilea gotic. Noul protagonist a fost și mai puțin norocos, a fost complet ras.

Da, toți sunt obișnuiți cu asta, dar în Risen nu sunt. Deși, dacă te uiți la Saurieni înclinându-ți capul în lateral, înșurându-ți ochiul stâng și imaginându-i fără coadă, atunci vei avea îndoieli vagi că dezvoltatorii au puțină slăbiciune.

Paradox: sexul este, dar nu există scene de pat. Toată bucuria este ascunsă în spatele unui ecran negru-negru și nu este însoțită de akhami-ohami sau chiar de o carte erotică cu premii. Un păcat.







6. Combateți cu două săbii.

Stilul Ninja, în ciuda popularității sale printre jucătorii din Risen, nu a lovit. Aparent pentru că nu se încadra în sistemul de luptă inventat de Piranhas.

Insula este mică, pe care toată lumea sa certat, nu există unde să meargă pentru vacile. Nu este nimic de înjosit în consecință. Dacă, desigur, nu ia în considerare jaful vaciului atacul titanului pe corabia închinătorului.

Puteți urca în apă, deși în haine, dar nu veți putea înota. Figley în uniformă completă undeva la rând de pe insulă?

Mai mult decât atât, există un vierme teribil, care este întotdeauna fericit să vă devoreze.

Apropo, poți face o baie în joc. Adevărul este și în haine complete și cu arme O_o

Absolut toată populația insulei a ajuns la maturitate, iar noii copii nu s-au născut. Adevărat, având în vedere atracția nu atât de mare a femeilor locale, nu este surprinzătoare. Speranța de viață pe insula Faranga pare să lase mult de dorit. Personajele cele mai vechi sunt Don Esteban și Inquisitorul Mendoza. Dar ele arata ca barbatii in viata.

Din păcate, sau din fericire, dar muzica acestui grup a fost folosită doar în promoții, iar jocul în sine nu a fost inclus. Chiar și sub forma unui disc separat în ediția cadourilor.

P.S. Este clar că ați putea enumera multe lucruri care nu sunt în Risen. Dar am încercat să recunosc exact acele lucruri care se așteptau la Risen, dar nu sunt.

Lista nu are o cupolă magică, pentru că se pare că este în joc. În Port Harbour, la apusul soarelui, am descoperit odată o cupolă care plutea departe în mare, care, din păcate, a dispărut, costându-mă să-mi trag mouse-ul. Nu mai repetați niciodată efectul. Ce a fost: fantezia mea bolnavă, bug sau ouă de Paști de la dezvoltatori încă nu știu sigur.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: