10 cuvinte pentru a face un om să devină dvs. pentru totdeauna

În secțiunea de rating există statistici despre toți bloggerii și comunitățile care au căzut în topul principal. Evaluarea bloggerilor este luată în considerare pe baza numărului de postări care au rămas în partea de sus, a timpului de găsire a postului în partea de sus și a poziției pe care o ocupă.







Entuziasm. Ochii tăi trebuie să ardă mereu. Lucru preferat sau hobby este foarte frumos, mai bun decât orice haine. Nu contează ce faci - alergi dimineața, faci cactuși sau ține poze cu pisici. Mai ales dacă ești bun la asta. Când reușim în afacerea preferată, emană de la tine un sentiment de fericire și de auto-suficiență, care, în sine, este foarte atractiv. Acest aspect nu este în mod special legat de cine este responsabil de bugetul din familie, este mai degrabă o stare internă de satisfacție în sine. Este extrem de important.

Detasamentul. Nu trebuie să fi prea mult, indiferent cât de greu este. Prea îndrăgostită o femeie este ca o femeie bolnavă mintală. Cu asta este greu, este sufocant. Își amintește secția mamei, de unde dorește în mod constant să iasă afară, vrea să-și înghită grijile, să-i ia în posesie, să-și taie aripile. Cine ar dori acest lucru? Un om iubit nu ar trebui să fie în gândurile sale în fiecare secundă, deși în momentul potrivit ar trebui să fii acolo.

Relația cu statutul. Întotdeauna am crezut că bărbații și femeile au nivele diferite de confort în sfera intimă. Înseamnă încredere, conversații clare, posibilitatea de a plânge într-o vestă. O femeie din natură se simte într-o astfel de relație ca un pește în apă. Un bărbat în ele este dificil, el se obișnuiește cu mediul intimității complete pentru o lungă perioadă de timp, dar are nevoie de mai mult. Pe un bărbat pe care nu îl puteți împinge, încercând să vă mișcați la un nou nivel de relații. În același timp, un om care întârzie prea mult o relație nu este pur și simplu al tău. Lăsați-o cât mai curând posibil și nu pierdeți timp. Ești singur.

Nu tratați un bărbat ca pe o investiție. Am observat pentru multe fete dorința de a "investi" tinerețea și frumusețea lor și de a primi din ea dividende în viitor. În acest caz, omul este privit ca o bancă. Cu cât este mai mult, cu atât este mai bogat și mai fiabil, cu atât mai bine. Unii merg atât de departe încât să vorbească deschis despre asta. Că ei sunt surprinși că sunt tratați ca niște mașini, că sunt tratați exclusiv de TTX-ul lor și, cât mai curând posibil, sunt transformați într-o copie a unei noi linii de model. Cred că această abordare este fundamental greșită. Ceva bun, că în relațiile de familie, că într-o afacere preferată, care la locul de muncă, crește doar din iubire. Datorită ambiției și dorinței de "multi-moarte", apar numai hemoroizi. Un om ar trebui să fie astfel încât fiecare moment alături de el să inspire și să dea putere. Să fie mai bine cu el decât fără el. Apoi, orice nivel de prosperitate va părea acceptabil. Puțini. Unu sau doi pentru viață. Dar acest lucru este mai bun decât un compromis.







Cunoaște-ți prețul și dă naștere la îndoială Barbatii iubesc sa manipuleze femeile prin slăbiciunile lor. Cea mai importantă slăbiciune este apariția și atracția pentru alți bărbați. Acestea sunt cei care de cele mai multe ori încearcă să devalorizeze într-o ceartă, care este modul în care cele mai multe insulte arata în principiu. Nu puteți niciodată să vă îndoiți sau să vă amânați nevoile până în momentul în care cancerul de pe munte fluiera, iar robinetul prăjit va mușca dureros. În plus, cred că nu vă puteți teama să fiți interesați de alți bărbați. Aș spune: "Când familia are un loc de gelozie, este bine, asta înseamnă că dragostea este în viață." Când gelozia nu mai există, înseamnă că soția nu este interesantă și nu atrage mai mult

Creați-vă lumea din amintiri comune, cuvinte afectuoase, de înțeles numai pentru voi, dușmani obișnuiți și victorii comune. Am remarcat de mult timp că soții fericiți se pot exprima cu ușurință prin gesturi, fără ajutorul cuvintelor. În cazul unei noi confruntări sau situații de urgență care amenință să distrugă familia, numai aceste baricade pot menține o persoană într-un mod pe care să nu-l facă șapte copii în comun.

Sunt de acord, nu sunt de acord cu versiunea mea? Ce crezi? Este ceva de completat?

Dă un băiat dintr-o familie mare un aypad un pic mai ușor decât să facă astfel încât majoritatea familiilor mari din țară, fără prea multă pagubă la bugetul familiei, să aibă șansa de a-și da copiii aypady. Dar lumea reală: "În Moscova, sediul" Rusia Unită "în Pereyaslav.

Pecenegi. Robiat, ucis, luat la capăt. Învins. Khazarii. Robiat, ucis, luat la capăt. Învins. Cumani. Robiat, ucis, luat la capăt. Învins. Mongolii. Robiat, ucis, luat la capăt. Învins. Câinii sunt teutoni. Robiat, ucis, luat la capăt. Va rula.

Dragi prieteni! Frați și surori! Prieten! Și dragă, unde se află fără tine. Dragi ponți și fete frumoase (și uvazhaby, unde sunt fără tine). Cu toții am lucrat frumos în ultimul an. Uvazhaba, fără să-și păstreze tampoanele de degete, le-a martorit umilințele pe drumul spre birou, despre alegerea cauciucului.

Îi place să scrie în LJ despre cele mai ciudate, cele mai groaznice, cele mai fermecătoare, cele mai îndrăznețe, cele mai frumoase, cele mai interesante, la fel. Nu le place să scrie despre cel mai important lucru despre ei înșiși. Despre oglindă și ce se reflectă acolo. Un reflex în oglindă în unele din curbă este esența, în acest caz este de preferat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: