6 Feedback-uri despre Novotel la St. Petersburg g, clopot, 10

Nu uit, mereu beau băuturi bune, dar întotdeauna, pentru a fi exact, de vineri până luni. A început să bea în pensiune în timp ce studia. Acolo nu a fost rănit, dar la locul de muncă au început să acorde o atenție că după weekend am fost întotdeauna în formă. De câteva ori au făcut o remarcă, iar apoi directorul a sugerat să fie cusute împreună. Deși nu mă consider eu alcoolic, ipoteca nu a lăsat o șansă. M-am dus la Ultramed. Acolo, băieții au explicat competent toate lucrurile și au spus că nu eram primul. Am pus esperalul timp de un an. Cred că asta. Data viitoare ›







Multe mulțumiri lui Evgeny Viktorovich Vasenev pentru că au ajutat la rezolvarea cazului nostru. Fiul a intrat într-un accident, a devenit invalid, apoi a băut. În cele din urmă, am vorbit cu psihologul familiei și mi-a sfătuit să mă adresez narcologului. Am analizat comentariile unei clinici potrivite și am ales "Novoter". Pot să spun că nu m-am înșelat, pentru că medicii care mă abordează aici m-au aranjat. Condiții de tratament, metode, prețuri - totul este destul de adecvat. Singurul lucru, aș vrea mai mult timp pentru recepție seara, pentru că. Data viitoare ›







Mulțumită clinicii lui Novoter sau, mai degrabă, angajaților săi pentru a ajuta la scoate pe tată din această dependență crudă. El a primit îngrijire medicală de calitate, medicii au răspuns tuturor întrebărilor noastre mamei și l-au ajutat pe papă să se îndrepte pe calea cea bună. Inițial, el nu a vrut să fie tratat, dar acum vă aduce aminte de recunoștință! Mulțumesc că l-ai salvat pe tatăl de dependența urâtă!

Confruntată cu o astfel de problemă. Am o mamă veche. Ea a lucrat ca profesor toată viața, acum este pensionară și asta nu este o pensie. Activ. Grădina de legume, câștigurile de muncă, chiar și ziarele se răspândeau într-un fel, mi-era rușine de asta. Acum doi ani am avut o nenorocire, tata a murit. Mama, ca înlocuitor. A încetat să părăsească casa, să aibă grijă de ea însăși, a început să ascundă totul de la noi, a apărut un fel de abuz, ne acuză că a furat totul, că ne curățăm pensia. A început să bea. Înainte de vecini este o rușine. Data viitoare ›

Novotel este o clinică bună. La prețuri - este destul de acceptabil, dar mai mult îi place atitudinea față de pacienți, care sunt tratați cu grijă și prietenie. Apel la clinică pentru a fi eliminat din băutură, socrul nu a putut să-și vadă simțurile. A avut un curs bun de tratament în clinică, o examinare completă. În timpul tratamentului a lucrat în mod constant ca psiholog (el chiar a vorbit cu noi, împreună cu rudele sale, a oferit multe sfaturi despre cum să ajute un socru). Socrul a fost luat într-o bună dispoziție și bunăstare, este păcat că el este cusut așa. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: