3 Masti bugetare pentru persoana care lucreaza

3 Masti bugetare pentru persoana care lucreaza

Vom spune despre trei măști de față, care ne plac pielea și portofelele noastre.
Totul a fost realizat ca un bun cosmetice decorative nu este neapărat în valoare ca un pod din fier forjat, dar cu plecarea nu este atât de evidentă. Elena Loginova, Karina Tumanskaya Arina Esipova (da, mai avem unul intern, în principal, pe de o parte a fotografiei, dar machiajul este foarte pasionat de, și nimic uman este străin scrisul ei) găsit trei măști, al căror preț nu depășește 700 p. Și au descoperit că lucrează.







Freeman Avocado Ovăz mască argila

3 Masti bugetare pentru persoana care lucreaza

Lena Loginova: "Uneori este necesară o mască de lut pentru curățare, care nu se va usca. Cineva preferă Clinique și Rivage, iar cineva este un student sărac. Eu sunt eu. În căutarea unei măști care curăță o față, nu o pungă, se întâlnește cu Freeman Avocado Ovăz mască de masă.

Producătorul promite să exfolia pielea de făină de ovăz, curata profund porii prin intermediul caolin și hidratează în detrimentul avocado si vitamina E. hidratante pierdut undeva, dar promisiunea de curat Freeman Avocado Masa de ovaz are o sută de sute (adică două sute cincizeci de ruble). Am aplicat-o după spălarea de seară și spălând după 20 de minute am văzut un rezultat foarte decent: puncte negre luminate, piele netedă și mată și ten umane. Ce altceva ai nevoie de o mască de argilă? Oh da, o culoare verde veselă face posibil pentru 20 de minute să se simtă bine.

Scapa de post-acnee, riduri, strângeți fața ovală

Căutăm voluntari pentru un proiect cu un laser Fractora. Doriți să scăpați de urme de acnee, să îmbunătățiți pielea și să strângeți fața ovală? Trimiteți cererea dvs.!

Detalii și se aplică pentru participare +

Dintre minusurile. Obsessive parfum dulce și tuba inconfortabil. Dar care sunt aceste neajunsuri, dacă ai douăzeci de minute o șansă să te întorci de la Shrek la Prințesa Fiona?







Scoarță, cremă-mască exfoliant cu acizi de fructe

3 Masti bugetare pentru persoana care lucreaza

Karina Tumanskaya: "Este puțin probabil să deschid America - mulți au auzit de această facilitate. Crema de mască cu acizi de fructe de la producătorul rus "Kora" este în esență o coajă chimică ușoară pentru orice piele. Ar trebui să îmbunătățească starea de grăsime, să netezească urmele de acnee, să reînnoiască și să hidrateze uscatul, să reîmprospăteze obosit și să întinerească vârsta. Personal, pielea mea este mai aproape de normal, fără peeling și strălucire grasă, dar în timpul iernii, cu o culoare neuniformă și puțin pământească. Se recomandă masca pentru față să utilizeze cursul, dar văd îmbunătățiri după prima aplicare - apare o fard de obraz sănătoasă, porii devin mult mai ușori și mai mici. Dar efectul cumulativ este și acolo și, dacă nu leneș, puteți obține îmbunătățiri semnificative. Singura nuanță - această mască este extrem de nedorită să fie utilizată în prezența couperozei, ea poate provoca amplificarea ei ".

Purificarea pachetului Neem, Herbalurile Himalaya

3 Masti bugetare pentru persoana care lucreaza

Arina Yesipova: "Masca este poziționată ca regulând separarea excesivă a sebumului și a porilor de curățare, de asemenea susține efectul de îmbunătățire a tenului. Promisiunile în domeniul curățării și uscării fac "din și până la", dar problema îmbunătățirii tenului este controversată. Mai mult, cu pielea mea combinată nu are sens să-l aplic pe obraji și bărbie, de obicei mă limitez la zona t. În mod obișnuit, porii de pe nas devin mai ușori și mai puțin "contaminați". Din minusuri - masca este foarte "tare", este spalata puternic dupa uscare completa (ceea ce, bineinteles, este mai bine sa nu aduci, dar seria este intotdeauna atat de interesanta) si actioneaza foarte simplu. Cineva arde în timpul aplicării și senzația de "crustă" în cele din urmă poate să nu fie la gust.

Dintre avantajele evidente - prețul (140 ruble în "Prietena" și aproximativ 200-250 în alte rețele) și compoziția naturală. "

Preț: aproximativ 200 de ruble.

Buget foarte decent coreeană Masca - Purifying Clay Joaca therapy.Stoila aproximativ 500 de ruble pe eBay .I folosit în timpul exacerbării acnee în timpul tratamentului kislotami.Ona prekpasno fata curata si vysugivaet pielea dur, cât de des alte argila maski.Esche Cora masca hidratanta - doar super, nu e ca o mască fără să se spele off, aceasta este singura excepție

Îmi place foarte mult măștile coreene (și nu în ultimul rând raportul preț-calitate)) în acest post am decis să nu le includem, pentru că, în cursul sarcinilor, "bugetul" se schimbă, iar marjele pentru distribuitorii ruși sunt adesea de așa natură încât este mai ușor să cumperi Bark sau Freeman

de la distribuitorii ruși, în general, masele coreene și japoneze au proprietatea de a deveni un lux pentru un preț 😀







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: