13 Opinii despre da'at la adresa: moscow, nuc-borisovo nord, strada generala belova, 17

Am citit recenzii pozitive despre chirurgul Knyazeva și am decis să merg la o extracție a dinților, dar dezamăgirea mea nu era limitată. Atitudine înfricoșătoare, am vrut să fug de acolo, așa că am fost chemat pentru o consultare pentru o plată, iar când am venit să-l elimin, suma a crescut de 2 ori. Mulțumim lui Dumnezeu că în cele din urmă nu am reușit să-mi încredințez dintele meu, am scăpat de acolo. Îi sfătuiesc pe toți să ocolească această parte a stomatologiei!







Nu sunt un concurent pentru Petrova, ci pentru ea (chiar sper) fostul pacient. Nu înțeleg modul în care astfel de "specialiști" devin și mai conducători. Prima cunoștință cu ea nu și-a făcut o impresie bună pe mine, a trebuit să dovedească faptul că dintele necesită tratament, ea nu a văzut problemele și, dacă nu pentru persistența mea, în următorii vin la dentist, de canal s-ar fi încheiat acest dinte. A doua vizită la ea a fost la recomandarea administratorului acestei stomatologii, care ma asigurat că totul se va face. Data viitoare ›

A fost astăzi în stomatologia DAAT. Am avut un leac pentru Petrova Elena Andreevna. Totul a fost făcut profesional, rapid, calitativ, estetic! În procesul de tratament, a fost dezvăluită o muncă de calitate slabă a unui alt dentist de la altă clinică. Pentru care și eu sunt recunoscător. Clinica este curată, confortabilă. În general, au existat impresii bune, începând cu administratorul. Mulțumesc, acum voi fi clientul tău.







Am citit recenzii pozitive despre chirurgul Knyazeva și am decis să merg la o extracție a dinților, dar dezamăgirea mea nu era limitată. Atitudine înfricoșătoare, am vrut să fug de acolo, așa că am fost chemat pentru o consultare pentru o plată, iar când am venit să-l elimin, suma a crescut de 2 ori. Mulțumim lui Dumnezeu că în cele din urmă nu am reușit să-mi încredințez dintele meu, am scăpat de acolo. Îi sfătuiesc pe toți să ocolească această parte a stomatologiei!

Au îndepărtat un dinte de înțelepciune, destul de complicat. Vreau să mulțumesc tuturor personalului și mai ales clinica medicul Sereevu AA tot ce este asociat cu un tratament dentar mi-e teamă să groază, și cu îndepărtarea anterior nu au experimentat. Totul a mers bine))) Sunt foarte multumit. Doctorul mi-a explicat totul în detaliu, mi-a spus, în timpul procedurii, el ma încurajat constant. Chiar am nevoie de ea. Mulțumesc!

Am fost acolo de câțiva ani. Totul este bine, fără plângeri. Petrova este un doctor competent și adecvat, își face bine treaba. Nu există plângeri. Și în general - clinica obișnuită plătită, ceea ce este mult în Moscova.

Nu sunt un concurent pentru Petrova, ci pentru ea (chiar sper) fostul pacient. Nu înțeleg modul în care astfel de "specialiști" devin și mai conducători. Prima cunoștință cu ea nu și-a făcut o impresie bună pe mine, a trebuit să dovedească faptul că dintele necesită tratament, ea nu a văzut problemele și, dacă nu pentru persistența mea, în următorii vin la dentist, de canal s-ar fi încheiat acest dinte. A doua vizită la ea a fost la recomandarea administratorului acestei stomatologii, care ma asigurat că totul se va face. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: