12 Recenzii de meditik pe inel la shcherbinka, strada jubilee, 3-a

Sunt un pacient Meditech cu experiență. Dar, in ciuda faptului ca o schimbare în starea personalului clinicii, există întotdeauna în legătură cu compasiunea clientului, implicarea, atitudinea receptiv și profesionalismul infailibil. Echilibrul perfect al serviciilor Meditec costurilor și calitatea acestora în reziduu uscat format invariabilă rezultat de succes. O lovitură mică pentru întreaga echipă!







Eu, fostul doctor Medetika, care nu are (ca, din păcate) acestei organizații și conducerii ei nimic de făcut. Vreau să spun, de la înălțimea experienței de comunicare și de lucru în alte clinici stomatologice de la Moscova. În această clinică este un tratament foarte ieftin și foarte de înaltă calitate și proteză. Doctorii cu abilități dubioase nu sunt lăsați acolo, selectarea personalului la cel mai înalt nivel. Materialele de umplutură și endodonția corespund unor niveluri foarte ridicate și nu în fiecare stomatologie din Moscova. Data viitoare ›







Buna critica Meditecs stomatologie, dat peste feedback-ul dvs. despre această organizație și a fost pur și simplu uimit de pretențiile tale de insolvență și a secretului suspect (de ce te ascunzi numele tale, ce ți-e frică?). Din anumite motive, toată lumea îi certa pe regizor, deși merge la medic pentru tratament. Există impresia că cineva ia conturi personale împreună cu el, de exemplu, "Kamaz Pomoy". De la mine vreau să adaug că am aplicat la această clinică la recomandarea rudelor mele care sunt. Data viitoare ›

Oamenii, nu mergeți la această clinică! Scump, nu există doctori în sensul deplin al cuvântului, sunt de lucru X-A-P-I-D-E! Eu scriu nu pentru a face rău cuiva, dar, în scopul de a preveni alegerea dreptul de clinica, am apelat la „Clinica si medicul“, or. To. Toothache mult, mi-am dorit atât de mult să creadă în ea, și ajuns acolo, căruia acest loc nu are nici o legătură cu medicina! Toate construite exclusiv pe un singur lucru: pentru a face bunica si orice responsabilitate pentru „tratament“ sa nu transporta. Acest lucru. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: