23 Taganque Spitalul de Cardiologie - tratament cardiac

Spitalul Clinic Spital nr. 23 numit. Medsantrud

Cât de bine proceduri bine definite au atins obiectivele indicate de medic (stabilirea diagnosticului potrivit, recuperarea completă, remiterea bolii, îmbunătățirea stării)







Cum puteți fi siguri de diagnosticul și tratamentul prescris?

Cât de mult interes este prezentat în nuanțele, solicitările și dorințele pacientului atunci când este diagnosticat și tratat

Are un departament de cardiologie bun în 23 de spitale, că pe taganka-ul tatălui meu, după cel de-al doilea atac de cord literalmente din cealaltă lume, a scos afară

Cred că pentru bani poți toți

dar unde să aflăm? Veniți acolo și întrebați? Deci ei mă vor trimite, deja nu am documente. Tati trebuie sa fie convins, nu vrea sa faca nimic, doar tablete si totul: (((

tatăl meu a fost făcut la Kiev, amosov, foarte mulțumit, totul este ok

Directorul Yuri Lyubimov a intrat în departamentul de cardiologie al spitalului







Ex-directorul artistic al Teatrului Taganka, Yuri Lyubimov, a ajuns la spital. Directorul în vârstă de 95 de ani este spitalizat în departamentul de cardiologie al Spitalului Municipal din Moscova nr. 23. Acest lucru este raportat de către medici.

Potrivit medicilor, regizorul Yuri Lyubimov poate vizita rudele și prietenii. Adevărat, numai conform clinicii stabilite. Doctorii refuză în mod categoric să spună ce diagnostic Yuri Lyubimov.

Biografia lui Yuri Lyubimov este un exemplu al puterii spiritului, care nu poate fi rupt. Primul său rol, Lyubimov, a jucat în Teatrul de Artă din Moscova, unde a intrat în 1934. În 1936, Lyubimov a fost admis la Școala de Teatru la Teatrul Evgheni Vakhtangov. Pe scena acestui teatru, Lyubimov a jucat mai mult de 30 de roluri. Și în 1959 a avut loc debutul regizorului Lyubimov. Yury Lyubimov a organizat piesa lui Alexander Galich "Aveți nevoie de mult" pe scena Teatrului Ceaikovski. Vakhtangov. Dar apoi sa dus la Teatrul Taganka. Acolo a interpretat spectacolele "Vladimir Vysotsky", "Boris Godunov", "Romanul teatral", care a înfuriat autoritatile. Pentru ei, în 1984, el a fost scos din funcție și apoi privat de cetățenia sovietică. Lyubimov sa mutat în Europa. Sa întors în patria sa în 1989.

Premiile și titlurile lui Yuri Lyubimov pot fi afișate ore întregi. Cele mai importante dintre acestea sunt Premiile de Stat ale URSS și Rusia în domeniul literaturii și artei, Premiul Independent al Rusiei "Triumph", Premiul "Pescărușul", "Masca de Aur".

Yury Lyubimov. Disponibil temporar







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: