10 lecții de frumusețe Jennifer Lopez

  • 10 lecții de frumusețe Jennifer Lopez

Limbile rele au numit-o pe Jennifer Lopez "un robot care își pune apariția mai presus de toate". Ea a recunoscut de mai multe ori că, înainte de nașterea copiilor, majoritatea gândurilor sale erau ocupate cu păstrarea și menținerea frumuseții proprii și numai nașterea de gemeni și-a schimbat prioritățile.







Dintre toți oamenii, și Jennifer cu siguranță știe cum să fie o adevărată divă: un sistem strict de formare, produse pentru îngrijirea pielii personalizate, tunsori de la stilisti de renume - lista de secretele ei de frumusețe este fără sfârșit. Vom vorbi despre cele 10 clase de frumusete pe care le-a dat stelei lumii.

1. Jennifer - maestrul de aurora de bronz

Puerto Rican după origine, steaua de natură are o piele palidă, pe care mulți nu o cred. Ea emite literalmente o strălucire aurie! În soare, Lopez iese foarte rar și numai prin aplicarea la fondurile de piele cu cel mai mare SPF. "Scott Barnes, artistul meu de make-up, mi-a interzis strict să fac plajă. De atunci, a fost mai mult de 10 ani și pot spune că mi-a salvat pielea ", a spus Lopez într-un interviu.







Ea recunoaște că, chiar și pentru un salon artificial, bronzul este rezolvat doar o singură dată în câțiva ani - când acest lucru necesită un costum ales pentru un eveniment social responsabil.

Efectul „-soarelui sarutat“ piele Lopez caută prin utilizarea corectă a produselor bronzers, și le provoacă nu numai pe fata, dar, de asemenea, pe corp: zona pieptului, brate si coapse.

Pentru organism, celebritatea folosește crema Body Bling de la marca Scott Barnes. Pentru față, ea preferă astfel de produse pe bază de pulbere ca Terracota din Guerlain.

Concluzie: protejați pielea de soare, făcând un pariu pe mijloacele pentru arsurile solare artificiale. Principalul lucru este să stăpânești abilitatea de a le aplica.

2. Jennifer știe multe despre genele lungi

Natura nu la înzestrat pe Lopez cu ochi mari, dar steaua maschează cu pricepere acest defect cu ajutorul genelor false luxoase. Pentru punctele de desfacere folosește întotdeauna genele făcute din blană de vulpe și nurcă (nu vă faceți griji, atunci când sunt făcute, niciun animal nu este rănit, doar animalele sunt forțate).

Concluzie: Vrei să faci o impresie și să lupți cu o singură privire numai la inimă? Încercați genele false - chiar și cele mai rafinate machiaje fără a le pierde.

E fierbinte! Jennifer Lopez într-un bikini

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: