5 Secretele stilului emma roberts - teritoriul stilului și creativității

„Am fost întotdeauna inspirat de stilul lui Kate Hudson si Blake Lively, - spune stele în vârstă de 26 de ani a serialului TV“ Regina Scream „Emma Roberts - Chiar și atunci când aleg sa se imbrace pe covorul rosu, încerc să-l confortabil, și m-am uitat ca o fată simplă din California “. Roberts a devenit un favorit al lumii datorită imaginii sale de „o fată dintr-o curte vecină“, dar nu a devenit un obstacol pentru ea să cadă de fiecare dată lista de celebritati „cea mai bine îmbrăcată“. În interviul ei, Emma a vorbit despre cele cinci reguli de aur pe care le-a urmat pentru a arăta perfect.







În viața de zi cu zi, Emma poarta mărcile Topshop și HM, numindu-se o fată în stilul "Jeans and T-shirt". Cu toate acestea, când timpul permite, el caută îmbrăcăminte de epocă: "Pentru mine este important să găsim ceva pentru un preț mic. Uneori, în magazinele second-hand și vintage puteți găsi ceea ce toată lumea visează acum. Pentru mine este ca un joc - pentru a găsi un lucru frumos care va fi foarte ieftin. "

5 Secretele stilului emma roberts - teritoriul stilului și creativității
"Întreabă întotdeauna mama ta"

"Din moment ce am o crestere foarte mica, incerc mereu sa aleg haine care nu sunt de constructie grea sau design luminos", spune Emma. - Pentru că în ea pot arăta ridicol. Cu toate acestea, dacă aș decide să experimentez, întotdeauna îi întreb pe mama mea cum arată. Pentru că mama mea îmi va spune mereu adevărul, chiar dacă rochia cea mai impecabilă nu merge la mine, nu va rămâne tăcută.







"Rujul roșu este cheia succesului"

5 Secretele stilului emma roberts - teritoriul stilului și creativității
"Frumusetea este părul sănătos"

Nu contează ce culoare are Emma astăzi, singurul lucru care rămâne este o îngrijire intensivă. Potrivit actritei, ea își petrece tot timpul liber de a filma în salonul de frumusețe cu privire la proceduri. În plus, casele lui Roberts au, de asemenea, o întreagă colecție de uleiuri, balsamuri și seruri.

5 Secretele stilului emma roberts - teritoriul stilului și creativității
"Pace și meditație"

"Am început recent procedurile de acupunctură în New Orleans. Sincer, sunt făcute de astfel de oameni, știi, sunt ca vindecători. Timpul petrecut în meditații, simt că corpul meu este reînnoit și toată oboseala este plecată. Mă ajută să mă concentrez și să mă recuperez. Lucrez 12-15 ore pe zi, iar aceste proceduri ajută într-adevăr ", - sfătuiește Emma.

5 Secretele stilului emma roberts - teritoriul stilului și creativității







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: