38 de ani, Ekaterina Klimova, a dezvăluit secretul figurii ideale

Actrița de 38 de ani a spus că ajută să se mențină într-o formă atât de ideală chiar după patru nașteri.

38 de ani, Ekaterina Klimova, a dezvăluit secretul figurii ideale

38 de ani, Ekaterina Klimova este o mamă mare. Cel mai tânăr copil de celebritate pe care la născut de la actualul soț, actorul Gela Meskhi. încă un an. Cu toate acestea, steaua de fiecare data dovedeste admiratorilor uimiti ca sarcina nu si-a stricat figura deloc.







38 de ani, Ekaterina Klimova, a dezvăluit secretul figurii ideale







Actrita aduce patru copii: o fiica de 14 ani, Elizabeth, de la prima casatorie cu Ilya Khoroshilov. Matvey de 10 ani și Korney de opt ani de la Igor Petrenko și fetița Bella de opt luni de la actualul soț Gela. În ciuda acestui fapt, actrita arată ca o fată tânără și admiră întotdeauna fanii cu un corp subțire și strâns.

38 de ani, Ekaterina Klimova, a dezvăluit secretul figurii ideale

Și recent, Catherine a spus cum a reușit să se mențină în această formă. "Lucrez asupra mea! Nu pot spune că mereu mănânc bine, dar mă străduiesc. Noi, ca de obicei, ne gândim: în weekenduri și sărbători vă puteți relaxa și apoi într-un fel pierdeți greutatea. Dar de ce să recrutați și apoi să renunțați? Încerc să găsesc timp pentru procedurile spa, îmi place masajul, piscina. Întotdeauna am o geantă sport în mașină, astfel încât după performanță puteți merge la clubul de fitness și o sticlă de apă fără gaz. Vrei să mănânci? Savură o băutură ", - citează revista Klimov Bună ziua!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: