360, canal TV în Moscova comentarii, telefon, adresa

Asigurați-vă că ați participat maxim și luați în serios acest eveniment.

Rezoluție preliminară la raliu:

Noi, participanții din capital și locuințe, să declare o problemă cronică și sistemice fraudat investitorii, care rezultă din lipsa de acțiune a organelor executive, legislația imperfectă și complicitate, și, uneori, chiar și sabotaj împotriva unor funcționari și ofițeri de aplicare a legii.







2) Subiecții Federației pentru a găsi mecanisme pentru a accelera finalizarea obiectelor problematice și transferul de locuințe cetățenilor cu schimbarea dezvoltator fără aplicarea procedurii de faliment și lichidare. Aceste proceduri pentru FZ-214 au arătat ineficiența și impactul lor distructiv asupra finalizării construcției de instalații, implicând timp de zece ani de timp liber și distrugerea caselor construite. Metodele voluntare de transferare a drepturilor de construcție la constructorii noi cu măsuri de compensare sau un program de finanțare specific ar trebui elaborate.

4) Instruiți organele de control, împreună cu grupul de inițiativă a acționarilor pentru fiecare obiect problemă să dezvolte și să pună în aplicare un program ( „foaie de parcurs“), care prevede punerea în aplicare a caracter legislativ, organizatoric și financiar pentru protecția persoanelor incluse în registrul cetățenilor a căror bani implicate pentru construirea de blocuri de locuințe și ale căror drepturi sunt încălcate, care conțin mecanisme pentru rezolvarea problemelor. Verificați finalizarea foilor de parcurs cu un orar pentru participanții la construcția comună și de locuințe, acceptarea propunerilor de la acestea la aceste foi de parcurs. Hărți rutiere cu propuneri depuse sunt trimise de cetățeni la recepția Ministerului Construcțiilor și Locuințelor și Serviciilor Comunale din Federația Rusă. Ministerul Construcțiilor, Locuinței și Utilități din Federația Rusă pentru a aproba foaia de parcurs, ținând seama de propunerile și noile setări asupra lor participanților la capitalurile proprii și locuințe pentru o ieșire timpurie pentru finalizarea proiectelor și transferul de proprietate.

5) Insistăm asupra reluării funcționării grupului de lucru pentru monitorizarea și monitorizarea infracțiunilor în domeniul construcțiilor comune, în cadrul Procuraturii Generale și al Comitetului de Investigații al Federației Ruse.

Participanții la raliu în numărul de persoane ________ au decis să trimită recursul de rezoluție:

1. Președintelui Federației Ruse V.V. Putin;
2. Președintelui Guvernului Federației Ruse D.A. medvedev
3. Președintele Duma de Stat a Federației Ruse Volodin V.V.
4. Ministrul Construcțiilor și Meniu LCD MA.

O cerere convingătoare de a înlocui "plumbul" Nino. E frumoasă fată. dar expresia ei facială squeamish este ceva. Pentru ca ea să nu încerce să-și facă mâinile în aer arata așa - Prințesa Sângelui a condamnat pe oamenii obișnuiți și încearcă să învețe cum să facă, să zicem, ascuțitorul. Da, nu există nici măcar un interes în ochi și vederea este adesea proastă. Se pare că înțelege mai bine cosmeticele. machiaj. Dar "ecranul mare". care este televizorul. este CONTRAINDICAT. Desigur, protecția nu este ultimul lucru. dar încă nu adaugă talent și farmec. Tipul e un om bun. își scoate petrecerea, iar Nino nu se îneacă. Răbdare îngerică cu el. Ar fi bine să găsim un lider decent. cu carisma ..

Un canal minunat și gazde minunate în afară de Marina Fedunkiv. Să se uite dezgustător la mușcătura de semințe de floarea-soarelui și de comportament de debilitate, care poate fi încă relevantă în Comedie. Teribil enervant vorbesc și comportament în aer. La urma urmei, acest canal al regiunii Moscovei și este proiectat, sper, nu pe Gopnik.

Sunt de acord cu recenziile, care indică lipsa de profesionalism care conduce. Acordați atenție expresiilor faciale. Nevrednici să raporteze evenimentele tragice, dramatice care distrug viața oamenilor, cu un zâmbet, viguros, aproape frecându-și mâinile cu plăcere că a extras sensatsiyu.Eto tipic nu numai pentru dvs. kanala.V acest caz, nu pretind că sochuvstanete lyudyam.A ceea ce este în vorbirea de eroare, este jenant. Înainte să fie difuzate linii, calculatoare, tablete, într-adevăr greu de doar prochitat.Ili ai ceea ce duce la un canal de cunoștință, mai degrabă decât pe selecție profesională? Uimit și chiar șocat de povestea ultimului apel în Zarechensk shkole.Eto că? Abordări moderne inovatoare în procesul educațional? Sau rămas bun de la o viață mare? Copii, nu trebuie să învețe, mai puțin efort, mintea, stilul decent, cu atât mai mare popularitate și deneg.Zachem fotografiat împreună, fiecare om pentru sebya.Stranno slishat gura profesorului, aceasta este o abordare modernă și tendința vremeni.Chto semăna ceva și să înțeleagă! Prin expresia și comportamentul studenților a fost evident că nu toată lumea a înțeles comportamentul oamenilor adulți în vârstă, care au obținut popularitate practic fără efort. Aparent, a vrut să spună profesor de școală, abordarea lor îndrăzneț uchenikov.Kto și sel.Stydno, nu este o parte de adolescenți, și un eveniment semnificativ în viața cheloveka.Ot ceea ce spunem copiilor afecteaza put.Hochetsya lor de la astfel de evenimente rula în pădurile vechi bune, fără inovații și opinii moderne despre viață.







Liderul știrilor este acoperirea cuvântului, dictatura dezgustătoare, terciul din gură. O rușine pentru televiziune! Tu nu vezi și nu auzi.

Dragă Editor!
Urlați-vă pentru ajutor!
Suntem rezidenți ai celui mai frumos colț din regiunea Moscovei, satul vechi Klyazma (cu o istorie bogată, pini relict.) - Acum, orașul Pushkino.
Am fost într-o situație teribilă!
După reconstrucția mult așteptată a autostrăzii Yaroslavl, am fost pe "insula ghinionului". tăiată din orașul Pushkino și, prin urmare, din școli, spitale, magazine.
La intrarea în orașul Pushkino a fost format un gât de sticlă, în care un număr mare de oameni care vor să plece în regiune sunt împachetați.
Firește, ei caută modalități de ocolire.
Satul nostru, "zona verde", sufoca de murdărie, praf, resturi și lipsa de oportunitate de a părăsi și a părăsi casa.
Drumurile sunt deja în cea mai bună stare și în unele locuri nu sunt deloc,
Nu există trotuare. Nu avem absolut nici un loc pentru a merge, a merge cu copiii.
Pe jos, de-a lungul marginea drumurilor, șoferii de mers pe jos opasno- apel neprincipial în grădini din față, pietonii sunt stropite cu noroi, aruncate de la ferestrele de gunoi, nepoliticos, ca răspuns la comentarii.
Singurul drum spre oraș - Nikitinskaya - este rupt în moarte. și se află într-un blocaj nesfârșit de trafic de joi până duminică (la fel ca multe alte străzi din sat)
Noi, noi, înșelăm drumurile noastre, eliminăm teritoriile adiacente, construim și schimbăm comunicările și ucidem toate aceste transcrieri!
Pe străzile noastre liniștite pietonale se cufundă kamaz, camioane cu lemn, camioane cu remorci (magazine Dixie și Magnet), autobuze interurbane.
Comunicațiile și casele noastre nu vor rezista la o asemenea povară, cu atât mai mult au fost deja precedentele: conductele rupte, firele rupte, remorcile demolate ale stației electrice.

A scris, ori de câte ori este posibil!
Oamenii sunt aduși la disperare!
Gata să iasă și să blocheze personal mișcarea!
Pentru noi aceasta este singura cale de ieșire.
Înainte de vară și îl așteptăm cu groază!
Ajutați-ne, vă rog!

Cel de-al treilea duminică cartierul Molozhaevsky din Moscova se suprapune cu Novoshodnenskoye sh. în legătură cu sărbătorile bisericești. În acest fel, md. Planernaya și orașul Skhodnya din Moscova (ocolul propus de 20 km într-un blocaj de trafic din Leningradka, durează 2,5 ore). Familia mea este forțată să rămână acasă duminică, pentru că este imposibil să mergi oriunde și să te întorci. Asta e pentru nelegiuire. Și judecând că televiziunea din suburbii nu acoperă în nici un fel acest lucru, înțeleg că oamenii care trăiesc în microregiunea Planernaya sunt oameni de genul celui de-al doilea. Pot afișa încă această problemă pe canalul dvs. și apoi în sărbători și în alte sărbători. Nu am vrut să stau acasă. Printre altele, există un cimitir Mashkinskoe din apropiere și traseul din apropiere nu se suprapun din vreun motiv, poate din cauza abundenței așezărilor cabana (oamenii locuiesc și ei acolo). Poate cel puțin cumva ar apărea această problemă sau, de asemenea, credeți că o vom face.

Îmi cer să eliminăm raportul și să ajutăm la prevenirea unui dezastru ecologic în orașul Pushkino și districtul Pushkinsky Mosk.obl.
Și anume, md. Serebryanka și întreaga zonă de coastă a râului. Serebryanka și r. Rezervoarele sunt copleșite de gunoi.
În fiecare zi mă întorc de la locul de muncă la Moscova, unde curățenia și ordinea sunt menținute zilnic, și în fiecare zi văd până când iarba a crescut, aceasta este o rușine totală.

Din păcate, situația nu se schimbă.
Alexander.
orașul Pushkino.

Maramzin Nikita Valerievich

Kazarian Ashot Araratovici

Alo Eu locuiesc în Odintsovo și în fiecare zi la ora 06:30, în direcția Moscovei la Minsk blocaj de trafic autostrada la șoseaua de centură din Moscova (4 km) și din nou după ce a lucrat cu 16-00 de la Moscova Ring Road, în zona cu același tub. Vă sugerez pe acest site să faceți o bandă pe un drum inversat care va rezolva problema blocajelor din acest sector. Mulțumesc. Contactele mele 8 (916) -621-98-43 E-mail [email protected]

Bună ziua "canal TV 360". Va invitam sa Podolsk, ul.Volodi Dubinin etc 5 A, în cazul în care plângerile repetate și cererile de „Dobrodel“ și nu se întâmplă nimic, și anume :. Gropi în curțile așa cum au fost și au rămas ca după ploaie să treacă și să nu treacă; în curtea locului de joacă pentru copii nu a fost făcută, a fost excavat doar o groapă (rețea de căldură) în care copiii ar putea eșua; apa caldă deconectată și alimentarea cu căldură la o temperatură de 4 grade Celsius. Prompt vă rog unde altundeva este posibil se va adresa cu problema dată, deoarece. portalul "Dobrodel" nu-și îndeplinește funcția.

Un canal TV minunat. Pe insula Iturup a lanțului Kuril din satul Hot Keys. Procuratura militară evacuează personalul civil din apartamente. Întrebarea este unde să mergem dacă nu există nici o casă. și care va servi orașul. În plus, cabanele sunt ruinate acolo unde oamenii conțin mall-uri mici care trăiesc singuri și cresc verzui.

Eu locuiesc în Onet districtul Domodedovo, anul trecut am fugit în jos pe acoperiș, eu trăiesc în a cincea reparații etozhe nu se poate face totul curge mers la utilitarele la cap a trimis muncitorii au aplicat un plasture cu bucăți de acoperiș bine, ea a început din nou să curgă de la mine bine și sasedey-mi ce să fac vă rugăm să-mi spuneți .

Alo
Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să vă întreb ("cel mai viu") - aveți vreun lider cu o dictatură normală (adică carta)?
Transfer interesant și trebuie să treacă la alte canale.
Cu sinceritate, Andrei Vasilievich.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: