200 de conspirații ale vindecătorului siberian privind gestionarea cu succes a economiei

Dacă vaca nu avea lapte, este necesar să se ia un filtru de impurități, a pus într-o oală, se toarnă apă sfințită, a pus oala în cuptor și se fierbe, amestecand „sfânt“ Verbier.







Când apa din vas se fierbe, vrăjitoarea va veni să alerge pentru a cere iertare, așa că va arde focul în sânii ei și laptele de la vacă se va întoarce.

Ca o viperă, firul nu poate fi dezasamblat, deci nu va scoate laptele de la vaca. Așa cum fierul vipera nu roade, ca vrăjitoarea vacăi mele să nu zgâlțâie.

Citește când bovinele sunt conduse în câmp.

Întrebați păstorul turmei în care se duce vaca bolnavă, biciul cu care păstorul este condus de cireadă. Trecând de trei ori în hambar, unde se află vacă, să zicem, ținând biciul de deasupra lui:

Câmp liber, întindere liberă. Treceti patruzeci de sfinti de acel camp, acea cale libera. Găsește-mi bovinele în mijlocul turmei. Ascunde-i cu degetul, conduci-o cu biciul ăla. Ridică-l de răul necazului. Crucea Domnului, biciul ciobanescului. Amin, amen, amen.

Pentru a "îndepărta" zgomotul, înainte ca cocoșul să țipe, deschideți aragazul și ușa lângă sobă. Înclinați-vă spre ashtuire și spuneți de 7 ori:

Luni am strigat, am tăcut duminică, am strigat marți, am tăcut duminică, mi-am strigat miercuri, am tăcut duminică. Amin.

Ți-am spus deja cum să scapi ugerul de o vacă. La cererea ta dau o altă conspirație puternică.

Calmind un prosop nou din in. Ei își șterg umerii și o citesc așa:

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Tatăl celui neprihănit Abram a venit la Theotokos. El spune:

"Nu-ți voi da lapte, Mary, nu o voi da, vacile mele uterine au un uger, laptele în ugerul ei arde. Burns, ars, vaca mea suferă. " Nu plânge, tatăl este Avram drept, îți dau un prosop, merg la vacă, o scot afară, o scot din boala ei. Toate cuvintele mele sunt modelate și puternice, cinstite și sfinte, ca Sfânta Maică a lui Dumnezeu.

Din această oră, cu pedeapsa mea, du-te, boală, cu (porecla de vacă) pe o ciocănelă uscată. Un incendiu clar arde pe ciocan, și (porecla unei vaci) nu doare. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

În două zile vaca se va simți mai bine și apoi se va recupera complet.







În cazul în care pentru unele necunoscute vaca motiv sdyhaet, ia oul cu lumina zilei de Paște rămase (păstrați-l la icoana), arunca peste gard și spune:

Mama Pestrushka a fost la o vizită, a venit acasă - a adus boala. Tu, burta mea, îți cumpăr un ou, te botez cu o cruce, un ou la poarta și sănătate - în poarta. Fânul tău este mâncarea, apa curată. Be, Pestruha, este sănătos pentru toți anii. Cheie, blocare, limbă. Amin.

În loc de Pestrruha, chemați porecla vacăi.

Calmati apa si dati o bautura vacilor.

În preotul pur există un zid de piatră, nu se execută, nu se balonează, nu se toarnă. Ridică-te, nu te duci și tu, interiorul râului, la skotinki (porecla). Apă de miere, iarba de mătase, bea dulce, mananca lin. Nici o daună, nici o prostie, nici o diaree. De acum și de totdeauna. Amin.

Dacă o vaca sare, sare, alerga sau, cu alte cuvinte, se comportă anormal, atunci ei spun că ea "a găsit boo-ul".

Tabelul de mai jos este citit pe apă și fecioarele sunt vărsate pe vacă. De obicei, "bazik" coboară imediat, iar vaca se calmează.

Un vecin, un coleg cu o inimă bună, un preot din curte, un om de vacă care răspunde, mă rog, eu plânge pentru tine. Pune-l pe Pestruha unde stătea, ca să nu sară. Scoate-o "bazik". Cuvântul meu, dar cauza ta. Chur, nu Pestrruha, și pelin pe câmp. Amin.

Vorbiți cu porecla vacăi.

Uneori, o astfel de vacă este subțire - niște coaste se strecoară. Cel nou nu are bani să cumpere. Sau simțiți rău pentru vacă.

Cumpărați un prosop nou, alb, fără nici un model și cravată cât mai multe noduri pe el cât poți. Nodurile nu trebuie luate în calcul.

Cu acest prosop, vacă vyshorkayte, șoptește în această jumătate de inimă, fără încetare, de 12 ori. Prosoapeți prosopul sub acoperișul magaziei.

Vaca va reveni în curând, va fi netedă și frumoasă.

Fii tu, Pestruha mea (aici îți spui porecla vacăi tale), ca și testicul lui Hristos, neted, ca un măr ceresc în vrac. Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Scoateți șorțul care a muls vaca și ștergeți partea stângă a lichenului. În același timp, ei spun:

Pranz, uitați acest loc. Locul tău pe șorț. Treceți peste mine și spune-mi. Atunci nu trebuie să fiu, nu vreau să trăiesc aici. De acum și de la secol și de la ușă. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

Șorțul este ars după apusul soarelui.

Dacă vacă este răsfățată și nu dă lapte sau lapte care curge complet la pământ în timp ce se duce acasă, trebuie să arunci sare la apus și să spui:

Te interzic, necurat, duhul necurate, să fii în locul acesta. Du-te la locul tău și locul tău este iad. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

Unele vaci sunt lecheroase - ei bine, nu merg în instanță! Când luați vaca pe pășune, spuneți-i după:

Pe măsură ce furnicile se întorc acasă, la fel și vacăle mergea acasă.

Văzând o vacă, ei spun:

Nu te duce singur, ci cu Vlasy. Doamne, păstrați-mă, ajutați-mă să cad din vacă în siguranță. Amin.

Când te duci să cumperi un porc, trebuie să spui asta:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: