3 răspunsuri la mizele de la Ekaterinburg, strada May Day, 118

Am pus brațele în clinica Stavko. Din partea pozitivă numai că dinții sunt echi și calendarul este îndeplinit (1, 5 ani). Știu de fetele familiare pe care le purtau și de 4 ani, puse în alte clinici. În rest - absolut neprofesionalismul medicului. În ciuda experienței mare (peste 15 ani), o mulțime de greșeli au fost făcute în tratamentul, care sunt clare chiar și pentru mine. Aproape toti "dintii de intelepciune" nu au fost scosi la recomandarea ortodontului. Chirurgul descuraja, pe care trebuia să-l scoată. Ca rezultat, doar 1 a fost eliminat, ceea ce. Data viitoare ›







O zi bună pentru toți! Am decis să scriu despre clinică după un timp. Înainte de asta m-am gândit, lasă-i să rămână în conștiința lor. DAR acum toate la fel, am decis că pentru cineva experiența mea va fi util. După nașterea fiicei sale, un pediatru ma rugat să iau o fluorografie. Ei bine, ca Lala sa născut la numai + este mai mult Lala mai în vârstă, alăptarea și oboseala mea infernală - sa decis să facă taxa de diagnostic, prin numirea în clinica bună (a venit, a obținut rezultatul). Am fost diagnosticat de Vladimir Semenov. Data viitoare ›

Apoi a aplicat lui Stavko odată, în privința dinților fiicei sale. Am ales acest centru nu întâmplător, căutam timp de mult o cabinet stomatologic pentru copii, unde vor găsi într-adevăr o abordare a fiicei mele și ea a început deja să-și strică dinții în doi ani. În Stavko, a fost anunțată o dentistă pentru copii cu o educație specială și o abordare a copiilor. Consultarea a fost liber, dar asta e abordarea copiilor, nu am observat, gura mea se deschide fiica fără tragere de inimă, și încă mai mici, iar dentistul a examinat mai degrabă superficial dinții, deși am spus odată despre. Data viitoare ›







Am pus brațele în clinica Stavko. Din partea pozitivă numai că dinții sunt echi și calendarul este îndeplinit (1, 5 ani). Știu de fetele familiare pe care le purtau și de 4 ani, pusă în alte clinici. În rest - absolut neprofesionalismul medicului. În ciuda experienței îndelungate (mai mult de 15 ani), au fost făcute multe greșeli de tratament, lucru clar și pentru mine. Aproape toti "dintii de intelepciune" nu au fost scosi la recomandarea ortodontului. Chirurgul descuraja, pe care trebuia să-l scoată. Ca rezultat, doar 1 a fost eliminat, ceea ce. Data viitoare ›

O zi bună pentru toți! Am decis să scriu despre clinică după un timp. Înainte de asta m-am gândit, lasă-i să rămână în conștiința lor. DAR acum toate la fel, am decis că pentru cineva experiența mea va fi util. După nașterea fiicei sale, un pediatru ma rugat să iau o fluorografie. Ei bine, ca Lala sa născut la numai + este mai mult Lala mai în vârstă, alăptarea și oboseala mea infernală - sa decis să facă taxa de diagnostic, prin numirea în clinica bună (a venit, a obținut rezultatul). Am fost diagnosticat de Vladimir Semenov. Data viitoare ›

Apoi a aplicat lui Stavko odată, în privința dinților fiicei sale. A ales acest centru nu este întâmplător, a fost în căutarea pentru cabinet stomatologic pentru copii în cazul în care găsi într-adevăr abordarea fiica ei și ei de 2 ani deja a început să se deterioreze dinții. În Stavko, a fost anunțată o dentistă pentru copii cu o educație specială și o abordare a copiilor. Consultarea a fost liber, dar asta e abordarea copiilor, nu am observat, gura mea se deschide fiica fără tragere de inimă, și încă mai mici, iar dentistul a examinat mai degrabă superficial dinții, deși am spus odată despre. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: