31 Comentarii privind dento-clasa la adresa: Moscova, Babushkinsky, Strada Ostashkovsky, 7, la

Multe mulțumiri dragi Stepanov Andrey Vasilyevich de la mama mea. Avea o privire protetică asupra acestui minunat medic și era complet încântată. După cum a vrut mama, a primit un doctor cu experiență, cu mulți ani de experiență. Andrei Vasilievici a reacționat cu mare înțelegere la ciudățenii unei femei în vârstă, a acționat cu încredere, unde ar fi trebuit să fie liniștit, unde ar fi trebuit să arate fermitatea. Minunat om. Cel puțin pentru că mi-a plăcut mama mea :) Multumesc!







Vizitează prieteni la Moscova. Dintr-o dată dintele a început să dureze. În general, în orașul său natal, el mergea la cel mai obișnuit stomatologie municipală, la locul de reședință. Dar nu a existat o alegere particulară - a trebuit să merg la cel mai apropiat. Așa că am intrat în "Dento-class" pe Ostashkovskaya. Sincer, nu ma asteptam! Totul este foarte civilizat - administrator politicos, coadă mică, birouri luminoase curate și doctori în spiritele bune. Nimeni nu se amestecă - pacienții cu calm, fără agitație, merg la doctor. Doctorii spun, explică. Data viitoare ›

Coroanele metalo-ceramice au fost realizate în clinica dentară "Dentoclass". Doctor Stepanov Andrei Vasilievich a lucrat cu mine. Vizitarea biroului stomatologic a lăsat doar emoții pozitive. Un medic confident, competent; camere curate luminoase; personal prietenos. Sentimentele înainte și după instalarea coroanelor sunt incomparabile! Am decis mult timp o astfel de intervenție, dar acum nu regret o picătură. Pentru toate astea, mulțumiri lui Andrei Vasilievici! Îți recomand acest doctor!

Bună clinică dentară, deși în aparență și nu spun. Dar, în spatele fațadei nesănătoase, sunt ascunși medici profesioniști și echipamente noi. A venit la recomandarea prietenilor, cu carii dentare. Prețurile nu au fost surprinzătoare - standard - nu mai mult și nu mai puțin decât în ​​alte locuri. Cabinetul lui Kabanov ma salutat cordial, a ținut, mi-a explicat. A speriat nu a devenit. Tocmai am vindecat un dinte bolnav și l-am lăsat să plece. A trecut o săptămână - sigiliul se menține strâns, dintele nu deranjează. Mulțumesc!

Orei bune din timpul zilei. Vreau să mulțumesc foarte mult personalului din Clinica Dentologică Dentologică pentru îngrijirea și tratamentul excelent. Nu am nimic de comparat cu prețurile, de când am fost pentru prima dată în stomatologie, dar spun că este ieftin atunci când se cheamă prețul. Am sunat, am semnat, așa că am primit, de asemenea, un apel înapoi cu un memento și o actualizare în ziua înregistrării și fără a aștepta, care este cel mai important lucru. Personalul excelent, și mai ales dentist-terapeutul, care este o mulțumire specială. Nu numai că este plăcută în comunicare, o fată drăguță. Data viitoare ›

Folosesc serviciile de stomatologie Dentoclass pentru un al doilea an și recomand tuturor prietenilor. Complet mulțumit atât de tratament cât și de atitudine. Personalul tact, nu impune inutil. Totul este exact ceea ce este necesar. Încerc să scriu pentru tratamentul lui Kabanova, deși toți dentiștii sunt buni, mai obișnuiți.

De câteva ori mi-am tratat dinții (a pus sigiliile și a curățat) în această stomatologie. Totul mi se potrivește aici, nu există plângeri. Prețul de aici este ceva mai mic decât în ​​stomatologia mea anterioară, dar calitatea aici este bineînțeles mult mai bună. Caries mi-a tratat, sigilii puse de două ori, nimic nu cade, atitudinea medicilor este foarte bună. Vă recomandăm în siguranță să vă contactați aici. "DENTOCLASS" este o clinică dentară foarte demnă.

Am fost pacientul clinicii Dentoclass de mai mulți ani. Totul mi se potrivește aici, serviciile oferă calitate, atitudinea este întotdeauna respectuoasă. În clinică curând o atmosferă curată, plăcută și plăcută. Sunt aici pentru a stabili brațele, a făcut totul bine, medicii sunt profesioniști aici, în care nu am nici măcar o umbră de îndoială. Doctorii sunt competenți aici, își tratează cu atenție clienții, astfel încât aceștia să poată fi tratați chiar și de cei care se tem foarte mult.







Aș dori să lase o revizuire a așa-numita practica medicala terapeut Kabanova N. În ciuda obiecțiilor mele, pe baza de ani de experiență cu alte stomatologi, inclusiv în străinătate (Germania, Suedia, Franța), „expertul“ a insistat pe efectuarea procedurilor fluxul de aer pentru a îndepărta tartrul și de curățare, invocând necesitatea de a găsi carii mai complexe și examinarea orală. Scopul principal al aplicării la clinica Dentoclass este legat de implantologie. Potrivit. Data viitoare ›

Astăzi a fost la doctorul de la Kurbatova Olga Borisovna, un astfel de șoc în viața pe care nu am experimentat-o! Nu numai că, am așteptat-o ​​timp de 30 de minute, a fost înregistrată la trei săptămâni 16:00, ea mi-a luat la ora 16:30, așteptând-o în cele din urmă, am procedat la camera (care, prin modul în care sa uitat mai rău decât cabinetul spitalului orășenesc, dar și, în plus, o au într-un singur exemplar, care este interesant toți banii merge!?), am oferit să fac anestezie, am fost de acord, fără o cotă de îndoială și teamă deopotrivă. Data viitoare ›

Multe mulțumiri dragi Stepanov Andrey Vasilyevich de la mama mea. Avea o privire protetică asupra acestui minunat medic și era complet încântată. După cum a vrut mama, a primit un doctor cu experiență, cu mulți ani de experiență. Andrei Vasilievici a reacționat cu mare înțelegere la ciudățenii unei femei în vârstă, a acționat cu încredere, unde ar fi trebuit să fie liniștit, unde ar fi trebuit să arate fermitatea. Minunat om. Cel puțin pentru că mi-a plăcut mama mea :) Multumesc!

Vizitează prieteni la Moscova. Dintr-o dată dintele a început să dureze. În general, în orașul său natal, el mergea la cel mai obișnuit stomatologie municipală, la locul de reședință. Dar nu a existat o alegere particulară - a trebuit să merg la cel mai apropiat. Așa că am intrat în "Dento-class" pe Ostashkovskaya. Sincer, nu ma asteptam! Totul este foarte civilizat - administrator politicos, coadă mică, birouri luminoase curate și doctori în spiritele bune. Nimeni nu se amestecă - pacienții cu calm, fără agitație, merg la doctor. Doctorii spun, explică. Data viitoare ›

Coroanele metalo-ceramice au fost realizate în clinica dentară "Dentoclass". Doctor Stepanov Andrei Vasilievich a lucrat cu mine. Vizitarea biroului stomatologic a lăsat doar emoții pozitive. Un medic confident, competent; camere curate luminoase; personal prietenos. Sentimentele înainte și după instalarea coroanelor sunt incomparabile! Am decis mult timp o astfel de intervenție, dar acum nu regret o picătură. Pentru toate astea, mulțumiri lui Andrei Vasilievici! Îți recomand acest doctor!

Bună clinică dentară, deși în aparență și nu spun. Dar, în spatele fațadei nesănătoase, sunt ascunși medici profesioniști și echipamente noi. A venit la recomandarea prietenilor, cu carii dentare. Prețurile nu au fost surprinzătoare - standard - nu mai mult și nu mai puțin decât în ​​alte locuri. Cabinetul lui Kabanov ma salutat cordial, a ținut, mi-a explicat. A speriat nu a devenit. Tocmai am vindecat un dinte bolnav și l-am lăsat să plece. A trecut o săptămână - sigiliul se menține strâns, dintele nu deranjează. Mulțumesc!

Orei bune din timpul zilei. Vreau să mulțumesc foarte mult personalului din Clinica Dentologică Dentologică pentru îngrijirea și tratamentul excelent. Nu am nimic de comparat cu prețurile, de când am fost în stomatologie pentru prima dată, dar spun că este ieftin atunci când prețul este numit. Am sunat, am semnat, așa că am primit, de asemenea, un apel înapoi cu un memento și o actualizare în ziua înregistrării și fără a aștepta, care este cel mai important lucru. Personalul excelent, și mai ales dentist-terapeutul, care este o mulțumire specială. Nu numai că este plăcută în comunicare, o fată drăguță. Data viitoare ›

Folosesc serviciile de stomatologie Dentoclass pentru un al doilea an și recomand tuturor prietenilor. Complet mulțumit atât de tratament cât și de atitudine. Personalul tact, nu impune inutil. Totul este exact ceea ce este necesar. Încerc să scriu pentru tratamentul lui Kabanova, deși toți dentiștii sunt buni, mai obișnuiți.

De câteva ori mi-am tratat dinții (a pus sigiliile și a curățat) în această stomatologie. Totul mi se potrivește aici, nu există plângeri. Prețul de aici este ceva mai mic decât în ​​stomatologia mea anterioară, dar calitatea aici este bineînțeles mult mai bună. Caries mi-a tratat, sigilii puse de două ori, nimic nu cade, atitudinea medicilor este foarte bună. Vă recomandăm în siguranță să vă contactați aici. "DENTOCLASS" este o clinică dentară foarte demnă.

Am fost pacientul clinicii Dentoclass de mai mulți ani. Totul mi se potrivește aici, serviciile oferă calitate, atitudinea este întotdeauna respectuoasă. În clinică curând o atmosferă curată, plăcută și plăcută. Sunt aici pentru a stabili brațele, a făcut totul bine, medicii sunt profesioniști aici, în care nu am nici măcar o umbră de îndoială. Doctorii sunt competenți aici, îi tratează cu atenție clienții, astfel încât aceștia să poată fi tratați chiar și de cei care se tem foarte mult.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: