10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

1. Text răcoros
Din stilurile de design propuse, alegeți stilul corespunzător pentru logo-ul dvs. Apoi, accesați pagina de setări. Imprimăm textul nostru, selectăm culoarea, textura și dimensiunea fontului. Apoi selectăm formatul de fișier pentru salvarea și salvarea logo-ului pe computer.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără







2. Logo Maker
Prima din colecția propusă de icoane alege un semn vizual pentru siglă. Apoi, scrieți textul, selectați fontul și ajustați locația. Apoi, am încercat să salvez logo-ul, dar mi sa oferit să mă înregistrez. M-am oprit în acest stadiu. Dar se pare că puteți salva logo-ul.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

3. Logo-ul Da
În partea de jos a paginii căutăm link-ul greșit Logo Creator. Faceți clic pe acesta și mergeți la designerul de logo pas cu pas. Reglați secvențial semnul, textul, locația și alți parametri. În ultima etapă, ni se va oferi să cumperi un logo. Dar mi sa părut o funcție mai interesantă, cu o demonstrație vizuală a modului în care logo-ul va arăta pe cărțile de vizită și pe alți purtători de hârtie.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără






6. Sim Web Sol
Foarte simplu serviciu fără clopote și fluiere. Doar scrie textul, alege culoarea, fontul, reflexia, imaginea la logo-ul, tipul de fișier care urmează să fie salvat, faceți clic pe Creare logo, uite ce sa întâmplat, și apoi clic-dreapta, salvați pe computer imagine gata.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

7. Xtv World
Și pe această pagină puteți crea un logo 3d. Pentru aceasta, scriem textul, alegem dimensiunea, fontul, stilul și culoarea. Apoi faceți clic pe Previzualizare și, făcând clic dreapta, salvați imaginea pe computer.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

8. Logo Design Engine
Cu ajutorul acestui serviciu puteți crea un logo sau un buton cu o inscripție. În meniu, alegeți fie Design Logo, fie Butoane Web.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

9. Generatorul de logo-uri
Aici faceți clic pe fila Generator de sigle, scrieți textul, selectați stilul și apoi experimentați numeroasele setări.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără

10. Logo Snap
Faceți clic pe link-ul Creați un logo, apoi totul ca de obicei. Alegeți o temă, o pictogramă, experimentați cu setările. Serviciul necesită înregistrare.

10 Servicii online utile pentru crearea propriilor logo-uri, designonstop - despre design fără







Trimiteți-le prietenilor: