10 atribute - un om normal - în lumea de interesant

Atât de ușor este să determinați gradul de adecvare al unui bărbat!

10 atribute - un om normal - în lumea de interesant

Ce fel de animal este acesta - un om obișnuit? Cine la văzut, în care sunt cultivate rezervele aceste specimene rare, dotate cu un cadou special pentru a stabili viața altor oameni într-o chestiune de zile, ore și poate chiar minute? Bayut că întâlnirea cu un tip normal este întotdeauna precedat de mulți ani de muncă grea pentru sortarea de dobitoci: un fel de plată anticipată karmică fericire viitoare. Cred că este de formare destul de dureroasă și la aceeași confirmare timp a statului de lecții de viață - de la gaozari trebuie vărsături în primele treizeci de secunde, treizeci și primele picioare ale fetelor chemate să se desfășoare în mod spontan și a alerga cu viteza maximă, până la cele mai bune de mușchi și tocuri de 12-inch. Pe partea din spate a monedei - la primul semn de normalitate a unui om în capul femeilor trebuie să opereze zagrabastyvatelny apucând-instinct cu elemente de prindere buldog. Acesta a spus același lucru - câteva dintre ele, așa-a găsit mai bine protejat, ca lumina unui ochi, și, în același timp, încercați să nu sugrume vusmert în îmbrățișarea fierbinte.













Cu toții știm foarte bine ce bărbați nu vrem să ne vedem lângă noi. Cu toate acestea, ceea ce am dori să vedem - în opinia mea, acest lucru necesită o discuție specială. Ce înseamnă "omul normal" pentru tine, cum determini cine merită acest epitet și cine nu? Provocați semnele mele, adăugați-vă propriile. În cele din urmă, trebuie să recunoaștem personal eroii noștri. Și rapid 🙂







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: