34 Răspunsuri pentru elevul de la moscow, novogireevo, drum liber, 30

Îi mulțumesc întregul personal al clinicii pentru a da-mi îngrijirea dentară în stomatologie, cu munca de bijuterii artistice în restaurarea partea coronară, pentru efectuarea de intervenții chirurgicale complexe de instalare coroane implant, consultare și pentru dumneavoastră prietenos climatice, tratament, monitorizare și consiliere pentru pacienții dumneavoastră, Head. clinica Lydia Alekseevne, medici, surori, administratori ai clinicii, chirurgi. Vă doresc multă sănătate și succes în cauza voastră nobilă.







Îi mulțumesc întregul personal al clinicii pentru a da-mi îngrijirea dentară în stomatologie cu munca de bijuterii artistice în restaurarea partea coronară, pentru efectuarea de intervenții chirurgicale complexe de instalare coroane implant, consultare și pentru climatul prietenos. Prin tratament, supravegherea și consilierea capului dumneavoastră de pacienți. clinica Lydia Alekseevne, medici, surori, administratori ai clinicii, chirurgi. Vă doresc multă sănătate și succes în cauza voastră nobilă.







Vreau să-mi exprim recunoștința pentru medicii clinicii, Berkutova Irina S. Saratov și Alexis, pentru profesionalismul și atenția pacienților. Vă mulțumesc foarte mult!

Ei trișează pe calculul preliminar de eroare! La recepția primară mi sa spus că instalarea implantului ar costa 8600, iar vizitele repetate ar fi libere. I-am întrebat pe medic despre primar de 5 ori despre asta. Am fost asigurat că va fi liber. Deci, au fixat o cifră de 8600 de ruble, s-au înscris pentru o recepție și o fotografie. Am trecut printr-o consultație, am făcut o fotografie, am imprimat-o pe hârtie simplă (pentru 900 de ruble) și am redus costul tratamentului pentru 47100 de ruble, cu o vizită. Mi sa spus că trebuie să vizitez clinica. Data viitoare ›

Tratamentul de durere la Unident pe sud-vest

Feedback despre dentistry Unident! Revizuirea mea este foarte lungă, dar citiți-o până la sfârșit. Este doar un păcat pentru victime ca mine. La nici un fel de acțiuni tentante nu poți fi vindecat în Unident. În nici un caz! Am avut imprudenta sa le adresez in fata cartierului unidentului cu casa mea. Sa întâmplat astfel încât colții din rădăcina mea să nu crească și să se întindă în cerul superior. Am avut destul de complicate manipulări, pe care chirurgul Rozhnov și ortodontul Kuzmin trebuiau să le facă în același timp (așa cum au asigurat). Dar, de fapt, totul era. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: